Z důvodu velikonočních prázdnin od čtvrtka 14.4. do ponděli 18.4. se všechny tréninky ruší!

Přejeme všem členům a příznivcům basketu krásné Velikonoce!

Zobrazit celou zprávu
13.04.2022 Martin Šorf

Kadeti U17 zakončili letošní úspěšnou sezonu prohrou se Žďárem!

Poslední zápas v letošním ročníku ligy kadetů odehráli naši chlapci doma proti Vlkům Žďár nad Sázavou. Bohužel jsme i do tohoto utkání nastoupili v nekompletní sestavě v pouhých 8 hráčích a aby toho nebylo málo, z utkání odstoupil pro zranění i Adam Švanda. Naštěstí by to nemělo být nic vážného a absence tak nebude dlouhá.

Silný soupeř přijel v téměř kompletním složení s 11 hráči a širší rotace byla zajisté výhodou ve druhém poločase, kdy se zápas rozhodoval.

výhra 10.04.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Vlci Žďár 43:62 (11:14 28:26 34:48)
Adam Kubíček - 10, Tomáš Sedláček - 9, František Tupec - 8, Adam Švanda - 7, Ivan Jetmar - 3, Kryštof Grujbár - 2, Matěj Hanuš - 2, Vojtěch Tupec - 2

První poločas nám vyšel výborně především v obraně a o přestávce jsme vedli 28:26. Ve druhé půli hosté přitlačili a my začali dělat chyby. Třetí čtvrtinu jsme prohráli 6:22 a o vítězi tak bylo defacto rozhodnuto. Dnes se nám nedařola kombinace v útoku a těžko jsme si vytvářeli dobré střelecké pozice, o čemž ostatně svědčí i pouhých 43 nastřílených bodů.

Utkání bylo spestřeno faktem, že se nedostavil 2. delegovaný rozhodčí a tak jediný, koho jsme takto na rychlo dokázali sehnat, byl Jony, jenž ještě nemohl hrát kvůli zranění. Kluky tedy pískal jejich spoluhráč :-).

Oficiálně nám ještě zbývá dohrávka odloženého utkání s Ostravou, ale vypadá to, že Ostrava k utkání nedorazí a tak vyhrajeme kontumačně. V neděli se tak jednalo o poslední zápas letošní sezony ligy kadetů, kterou lze jednoznačně hodnotit jako úspěšnou, vždyť se nám podařilo postoupit do finálové skupiny mezi 6 nejlepších celků soutěže a ani v této silné konkurenci jsme nepropadli. Díky všem klukům za celou sezonu a odvedenou práci!

Kadetky U17 v posledním venkovním zápase nevyzrály na Žďár!

Jak už je v posledních zápasech obvyklé, k zápasům do Žďáru odjelo pouze 7 hráček. Mohla jet i Bohdana, Berenika nastoupila po zranění kotníku z minulého kola a musela hrát opatrněji. Soupeřky vsadily na tvrdou obranu, my jsme měli k dispozici 11 trestných hodů, ale proměnili jsme pouhé 3. Vznikl tak rozdíl sedmi bodů, který soupeřky ve 2. čtvrtině ještě výrazně navýšily. Zdálo se být rozhodnuto, ale děvčatům se podařilo v dalším průběhu rozdíl snižovat až na konečných 7 bodů. Zápas byl náročný, a síly nám ubývaly, což se potom projevilo ve druhém zápasu.

výhra 10.04.2022 BK Vlčice Žďár - ADFORS Basket Litomyšl 75:68 (20:13 42:22 62:46)
Bohdana Metyšová - 28, Jolana Kolářová - 12, Berenika Gultová - 11, Michaela Tomšů - 7, Nela Škeříková - 4, Natálie Svobodová - 4, Estella Faltysová - 2

V něm jsme až do třetí čtvrtiny byli lepším týmem, ale síly nám výrazně ubývaly, děvčata si říkala o střídání, v závěru již nehrála ani Bohdana, která se vydala ze všech sil. Soupeřky tak skóre otočily a vyrovnaly stav vzájemných utkání v této sezoně na 2:2. Přítomní rodiče (5) potom děvčatům poděkovali za jejich výkon, který lze nazvat statečný. Celý zápas odehrála jako správná kapitánka Míša, která vlastně svou "loď" neopustila. Je škoda, že v závěru sezony hrajeme v tak úzké rotaci. Já přeji děvčatům i rodičům hezké Velikonoce a díky za podporu.

Berenika Gultová - 22, Bohdana Metyšová - 10, Nela Škeříková - 8, Michaela Tomšů - 6, Natálie Svobodová - 4, Jolana Kolářová - 2, Estella Faltysová - 0
13.04.2022 Stanislav Cimburek

Junioři U19 vezou z posledního Trutnova dvě poklidné výhry!

Předposlední dva zápasy v soutěži sehráli naši junioři na palubovce posledního Trutnova, který zatím čeká na svoji první výhru. Do utkání jsme tedy vstupovali v roli jasného favorita, byť jsme měli trochu problém se sestavou a nakonec jsme odcestovali s pouhými sedmi hráči. Ještě před zápasem bylo zjevné, že v hale panuje pohodová atmosféra a že to se zápasy odehrají bez větších emocí.

Zápasy jsme chtěli odehrát v poklidu, ale nikoliv laxně. Chtěli jsme šetřit energii když to bude možné, ale zároveň využívat možností k rychlým protiútokům.

výhra 09.04.2022 Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl 49:107 (9:32 22:62 35:86)
Petr Černý - 26, Ondřej Vomáčka - 25, Michal Ropek - 21, Adam Kubíček - 16, Kryštof Grujbár - 8, Matěj Hanuš - 7, František Tupec - 4

Do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí a po pár minutách vedli 16:0. Úvodní čtvrtinu jsme vyhráli 32:9, čímž jsme položili základ naší výhry. I ve druhé čtvrtině jsme nastříleli 30 bodů a v poločase jsme vedli 62:22. Ve druhé půli jsme už tolik přesní v zakončení nebyli, přesto jsme i v 5. zápase po sobě překonali 100 bodovou hranici.

výhra 09.04.2022 Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl 26:94 (8:16 12:43 21:62)
Petr Černý - 24, Ondřej Vomáčka - 20, Michal Ropek - 18, Kryštof Grujbár - 10, Matěj Hanuš - 9, Adam Kubíček - 9, František Tupec - 4

Druhý duel začal poněkud rozpačitě a v 7. minutě svítil na ukazateli stav 6:6. Poté jsme se už začali více prosazovat v útoku a když jsme první poločas zakončili šňůrou 20:0, odcházeli jsme do šaten za vedení 43:12. I ve druhém poločase jsme dobře bránili a nakonec jsme domácí udrželi na 26 bodech.

V obou zápasech jsme měli fyzickou, ale hlavně technickou i taktickou převahu, což se projevilo na výsledném skóre. Všichni kluci dostali velkou minutáž a myslím, že si sobotní dopoledne v Trutnově musel každý užít.

Zde díky Davidovi opět kompletní statistiky obou zápasů:

10.04.2022 Martin Šorf

Junioři U19 dali o víkendu 4x stovku a zajistili si vítězství v soutěži!

Junioři U19 odehráli o víkendu z důvodu odložených zápasů hned 4 utkání. V sobotu jsme doma přivítali Josefov a měl to být zápas s druhým nejlepším týmem soutěže a tím pádem by nám 2 výhry zajistily s největší pravděpodobností vítězství ve skupině C nadregionální ligy juniorů U19 pro sezónu 2021/2022. Bohužel zůstalo jen u přání vyrovnaného a dramatického zápasu.

Josefovu chybělo hned několik hráčů základní sestavy a přijel pouze v 7 hráčích a jejich nejlepší hráč navíc ještě bojoval s nemocí. My jsme měli k dispozici 12 hráčů a tím pádem se oba zápasy staly jednoznačnou záležitostí.

výhra 02.04.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Kanonýři Josefov 127:38 (39:9 66:20 97:34)
Tomáš Candrák - 24, Petr Černý - 15, Adam Kubíček - 13, Michal Ropek - 13, Ondřej Vomáčka - 11, Matěj Hanuš - 10, Tomáš Sedláček - 10, Adam Švanda - 9, Matěj Sádovský - 7, František Tupec - 7, Kryštof Grujbár - 4, Vojtěch Tupec - 4

Hned od začátku prvního zápasu jsme praktikovali celoplošnou presinkovou obranu a ujali jsem se brzy vedení 10:0 a první čtvrtinu ovládli 39:9 a o zápasu bylo rozhodnuto. Ve zbytku utkání tak dostali prostor všichni hráči a zkoušeli jsme různé varianty sestavy, útoků a obran. K vidění byla celá řada pěkných akcí a dokonce i tři celkem podařené pokusy o smeč od Adama Švandy, Toma Candráka a Michala Ropka.

Adam Kubíček - 21, Ondřej Vomáčka - 18, Matěj Hanuš - 17, Tomáš Candrák - 12, Michal Ropek - 10, Adam Švanda - 8, Petr Černý - 6, František Tupec - 6, Vojtěch Tupec - 4, Kryštof Grujbár - 2, Matěj Sádovský - 2, Tomáš Sedláček - 2

Pro druhý zápas tak bylo spíše otázkou, zda dokážeme udržet koncentraci a nasazení a nepřipustit tak nějaké komplikace jako při nedávném druhém utkání s Chrudimí, kdy jsme také po první jasné výhře začali druhý zápas laxně a poločas byl vyrovnaný a zápas jsme nakonec vyhráli pouze o 20 bodů. Tentokráte se naštěstí situace neopakovala a i když jsme trochu polevili, tak jsme první čtvrtinu vyhráli 24:10 a poločas 50:18 a došli jsem tak k lehkému vítězství. Ve druhé poločase už jsme pak pravidelně střídali 2 pětky, protože do druhého poločasu už nenastoupil kvůli problémům s ramenem Matěj Sádovský a kvůli bolesti zad Tomáš Sedláček.

výhra 03.04.2022 Basketbal TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 61:116 (7:31 19:63 40:88)
Michal Ropek - 26, Adam Kubíček - 20, Petr Černý - 18, Tomáš Candrák - 17, Matěj Hanuš - 12, Vojtěch Tupec - 8, Tomáš Sedláček - 7, František Tupec - 6, Kryštof Grujbár - 2

V neděli jsem hráli ve Svitavách a oproti sobotě nám chyběl Matěj Sádovský, Adam Švanda a Ondra Vomáčka a tak jsme nastoupili jen v 9 hráčích. Před zápasem jsem měl trochu obavy, jak bude zápas vypadat. Jednak se hrálo v neděli dopoledne a v nohách jsme měli 2 večerní sobotní zápasy a bylo nás jen 9. Za druhé byli domácí borci poměrně urostlí a hrálo se v malé školní tělocvičně, kde by nám zhuštěná obrana domácích mohla dělat problémy. Obavy se ale nakonec ukázaly jako zbytečné. Naši kluci začali utkání velice koncentrovaně a s vysokým nasazením a naše celoplošná presinková obrana dělal domácím neskutečné problémy a my jsme z ní dávali jednoduché koše. Oba zápasy se tak staly od začátku naší lehkou kořistí, střídali jsme pravidelně celou sestavu a všichni odehráli kvalitní minuty. K vidění byla celá řada pěkných akcí a kluci se vzájemně povzbuzovali a měli radost nejen ze svých úspěšných akcí, ale i z košů každého spoluhráče.

Adam Kubíček - 45, Michal Ropek - 20, Tomáš Candrák - 18, Petr Černý - 14, Vojtěch Tupec - 10, František Tupec - 8, Tomáš Sedláček - 7, Matěj Hanuš - 6, Kryštof Grujbár - 2

Suma sumárum jsme v každém zápase dali více než 100 bodů a celkem za 4 zápasy 481 bodů. Je pravda, že soupeři nebyly z nejtěžších, ale o naší kvalitě to bezesporu svědčí. Vyzdvihovat nějaké individuální výkony není úplně zapotřebí, všichni odehráli kvalitní úseky a i když třeba někteří nedali tolik bodů, podíleli se na obraně nebo nahrávkách. Kdybychom dělali statistiky, jistě by měli vysoký počet zisků nebo asistencí. Škoda jen u některých, že neproměnili některé lehké střely a i u nich mohl být bodový zápis vyšší. Ale přeci jen na závěr jeden individuální výkon zmíním a to je nedělní výkon Adama Kubíčka, který ve druhém zápase dal 45 bodů, což se jistě nestává každý den, obzvláště v naší vyrovnané sestavě, kdy se většinou o body více dělíme, o čemž svědčí i fakt, že dlouhodobě máme 6 hráčů s průměrem nad 10 bodů na zápas. A kdyby Adam proměnil třeba o jednu šestku více (a to jich nedal 8), mohl mít na kontě za celý víkend 100 bodů, takto bohužel zůstal jen na „99“.

05.04.2022 David Ropek

Kadetky U17 vezou od rakousko-slovenských hranic jednu výhru

V sobotu jsme se konečně vydali k nejvzdálenějšímu soupeři, kterým je letos tým Lanžhotu. Sestava velmi úzká, pět kadetek doplněných dvěma "třináctkami" - Estellou a Bárou. Již hodinu před zápasem nás přivítal bodrý správce v nově opravené hale. Do zápasu nastoupila základní sestava přítomných kadetek: Bohdana, Míša, Nela, Natka a Jolana Kolářová. Další dvě Jolany jsou zraněné a od posledního zápasu také Berenika.

výhra 02.04.2022 TJ Sokol Lanžhot - ADFORS Basket Litomyšl 78:60 (20:13 23:18 12:12)
Bohdana Metyšová - 26, Nela Škeříková - 11, Michaela Tomšů - 7, Estella Faltysová - 6, Jolana Kolářová - 6, Barbora Nešporová - 2, Natálie Svobodová - 2

Začátek zápasu byl trochu poznamenán třemi rychlými fauly Bohdany, která hrála opět s velkým nasazením. Proto vystřídala a nastoupila vlastně až v závěru 2. čtvrtiny. Soupeřky nás přeskakovaly pod oběma koši, nám se naopak dařilo přecházet do rychlých protiútoků, ale jinak nám opět vadila zónová obrana soupeřek.
Skore se pohybovalo kolem rozdílu 15 bodů, ten domácím zajišťovala hlavně spolupráce hráček s čísly 27 a 23. Konečný výsledek 78:60 jsme nakonec brali.

Bohdana Metyšová - 25, Michaela Tomšů - 21, Jolana Kolářová - 14, Natálie Svobodová - 6, Nela Škeříková - 4, Estella Faltysová - 2, Barbora Nešporová - 0

Druhý zápas měl trochu odlišný průběh, hráčka číslo 27 odjela hrát vyšší soutěž a to nám hrálo do karet. Úvodní čtvrtinu jsme ještě prohráli o 2 body, ale ve druhé čtvrtině jsme přešli do vedení. To jsme udrželi i po třetí čtvrtině, sice jen rozdílem 7 bodů, ale poslední čtvrtina patřila naší kapitánce Míše, která  se konečně chytila střelecky. Hráčky Lanžhotu jakoby odpadly, my jsme naopak rozdíl ve skore navýšili na konečných 21 bodů (25:11 ve 4. čtvrtině). Chci všem děvčatům moc poděkovat za úsilí, bojovnost i přes "chybičky", které se občas vloudily.

05.04.2022 Stanislav Cimburek

Žáci U15 vezou 2 prohry z palubovky lídra tabulky

Možná k posledním zápasům tohoto ročníku jsme vycestovali k zatím neporažené a asi i neporazitelné Nové Pace. To slovo možná je v návaznosti na utkání s Mladou Boleslaví. Vůbec ještě nevíme kdy a jestli vůbec bude chtít tento zápas Mladá Boleslav dohrát. Ale zpět k zápasu a soupeří z Nové Paky. Velmi dobrý tým, poskládaný z šikovných a dobře fyzicky připravených kluků ročníku 2007. Můj názor je, že tito kluci mají hrát ligu, protože na ni mají a NRL je jim malá. U nás jsme hráli vyrovnaný zápas. V druhém, už to bylo o 30, jelikož na nás nasadili kvalitní dobře nacvičenou zónovou obranu. Vhledem k absencím v našem týmu jsem měl ze zápasu dosti obavy, jak ho budeme schopni odehrát. Na poslední chvíli nás ještě doplnil Tomáš Míča, který poslední 2 měsíce nehrál zápas kvůli zlomenině klíční kosti.

výhra 02.04.2022 Sokol Nová Paka - ADFORS Basket Litomyšl 89:59 (17:17 40:34 66:49)
David Kubíček - 15, Lukáš Pavliš - 15, Tomáš Stýskala - 15, Tomáš Míča - 8, Václav Kočí - 4, Daniel Večeřa - 2, Adam Diblík - 0, Tadeáš Tichý - 0

K mému milému překvapení se zónová obrana nekonala. Kluci z Paky s námi chtěli hrát basket pěkně na férovku. Sice měli fyzicky navrch, ale basketbalovostí jsme se jim vyrovnali. V první čtvrtině, kterou jsme odehráli v úzké rotaci jsme se drželi velmi dobře. Skóre bylo vyrovnané a hrál se hezký basket. Od druhé čtvrtiny, kdy jsme začali rotovat celou sestavu, však bylo patrné, kdo dnes bude brát body za vítězství. Bod po bodu jsme ztráceli. Soupeř nás začal od druhé poloviny presovat při rozehrávce na naší obranné polovině a většina kluků nevěděla co s tím. I přes time-outy a kreslení a názorné ukázky, jak tuto situaci řešit, jsme se mnohdy nebyli schopni uvolnit pro míč. V silnější sestavě se nám v útoku celkem dařilo, pokud však bylo na palubovce více hráčů z lavičky, tak místo secvičené akce to bylo sóličko velmi často zakončené ztrátou.

Tomáš Míča - 16, Lukáš Pavliš - 13, Tadeáš Tichý - 13, David Kubíček - 10, Daniel Večeřa - 9, Tomáš Stýskala - 7, Václav Kočí - 4, Adam Diblík - 0

Do druhého zápasu jsem opět do první čtvrtiny poslal to nejlepší, co bylo k dispozici. Odehráli jsme velmi slušnou čtvrtinu a domácí museli hodně zabrat, aby ji nakonec neprohráli. V polovině čtvrtiny jsme dokonce vedli o 9, 15:6. Útoky výrazně převyšovaly obrany. Když pak z plné rotace na lavičku usedl David, bolavá záda, Tadeáš, problém s fauly a k nim Lukáš nebo Tomáš Míča, obraz hry byl výrazně jednoznačný. Soupeř naší zbraní, čili presinkem na míč, měl zisk za ziskem a na náš koš se valil útok za útokem. Místo toho abychom se uklidnili a podrželi déle míč, snažili jsme se o rychlé zakončení, mnohdy neúspěšně z nepřipravených pozic. A soupeř nás trestal rychlými kontry, které jsme zastavovali fauly. Tak jsme poprvé a naposledy dostali 100, zaslouženě.

Co k těmto zápasům říci více? Těžký soupeř, určitě. Fyzicky vyspělejší, taky určitě. Ale chtěl hrát otevřený basket. Alespoň kluci vidí, jaké to je, když poráží Turnov nebo Mladou Boleslav. Byl bych rád, kdyby si z toho kluci odnesli to, v čem se musí zlepšit. Neschovávat se u čáry, abych nemusel vyvážet míč, který mi chce soupeř vzít. Poslouchat rady trenéra a ne hrát to, co mi stačí proti slabému soupeři.

04.04.2022 Zbyněk Tichý

Minižactvo U13 si v dohrávce poradilo se lvicemi

Ve čtvrtek 31.3. jsme odehráli zápas proti obávaným Lvicím. Tradičně nás potrápila absence našeho týmu a prořídlá řada hráček a hráčů budila značné obavy z početného dívčího týmu z Hradce. Hostující družstvo mělo své místo v tabulce jisté, tak své nejlepší hráčky připravovaly na starší kategorii a do Litomyšle Lvice dorazily ve složení ročníku 2009 a 2010.

Utkání jsme začali úspěšným rozskokem a průběžně udávali tempo zápasu. Díky technickým dovednostem jsme dokázali přehrávat soupeřky a předvádět relativně pohledný basketbal. Nutno podotknout, že soupeřky hrály bez svých nejlepších hráček, které nám v Hradci předváděly velmi útočnou hru a velmi důslednou práci pod košem. To nám stále chybí a pokud budeme chtít být úspěšnější, musíme na práci pod košem velmi zapracovat jak v obraně, tak i v útoku. To cítíme v utkáních se silnějšími soupeři, kde nám chybí dominance a na počet doskoků jednoznačně prohráváme. Utkání s Lvicemi jsme úspěšně dohráli, každý hráč bodově přispěl k výhře 66:23

Druhý zápas měl velmi podobný průběh, i když se začala projevovat lehká únava a trochu jsme polevili v zakončení, stále jsme dokázali navyšovat bodový náskok. Dařilo se nám i ve střelbě z dálky, dokázali jsme v zápasech proměnit 6 střel.

Snad budeme brzy kompletní, abychom se mohli postavit pardubické Bekse.

výhra 31.03.2022 ADFORS Basket Litomyšl  - Sokol Hradec Králové  66:23 (19:8 37:11 48:19)
Tomáš Hanuš - 17, Jan Blaško - 15, Štěpán Lebeda - 9, Matěj Pokorný - 8, Šimon Grujbár - 7, Barbora Nešporová - 7, Estella Faltysová - 3, Jakub Auxt - 0

Jan Blaško - 25, Tomáš Hanuš - 15, Štěpán Lebeda - 7, Barbora Nešporová - 7, Matěj Pokorný - 5, Jakub Auxt - 4, Estella Faltysová - 2, Šimon Grujbár - 0
03.04.2022 Pavel Hanuš

Reportáž ze Středoevropské ligy kadetů

30.03.2022 Martin Šorf

Kadeti U17 slaví další ligovou výhru ve finálové skupině

Dva těžké soupeře hostili naši kadeti o víkendu na domácí palubovce. S Kbely jsme prohráli několik posledních vzájemných střetnutí a Plzeň nás porazila minulý týden na turnaji CEYBLu.

Navíc naše sestava nebyla opět zdaleka kompletní a ani příliš početná. V sobotu bylo k dispozici pouhých 7 hráčů a v neděli o jednoho více. Naopak naši soupeři přivezli hned 11, resp. 12 kadetů.

výhra 26.03.2022 ADFORS Basket Litomyšl - TJ Sokol Kbely 62:59 (17:21 36:35 47:54)
Adam Kubíček - 28, Adam Bielko - 11, Adam Švanda - 8, František Tupec - 6, Kryštof Grujbár - 5, Tomáš Sedláček - 3, Daniel Král - 1

Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy vedli 12:6. Poté se hra vyrovnala, o čomž svědčí i poločasový výsledek 36:35. Ve třetí čtvrtině začali mít navrch hosté, kteří získali až 10 bodový náskok, který se nám ale podařilo šňůrou 12:0 smazat a dokonce se dostat do vedení.

V dramatické koncovce jsme jsme se nejprve za vyrovnaného stavu dostali trojkou do vedení, aby následně hosté také trojkou srovnali. V poslední půl minutě jsme přežili několik střel soupeře, až jsme 7 vteřin před koncem doskočili, převezli míč na útočnou polovinu, kde Adam Bielko trefil trojku s klaksonem. V tu chvíli propukla obrovská radost celého týmu, podobná jako minulý týden po podobném vítězství nad Zielonou Górou.

Všech 7 hráčů zaslouží za výkon velkou pochvalu, neboť každý přispěl svým dílem k této cenné výhře. V útoku nás dnes držel po celý zápas především Adam Kubíček, který byl dnes velmi produktivní a zaznamenal téměř polovinu našich bodů.

Kromě výhry mám však velikou radost především z toho, jak se nám dařilo plnit taktické pokyny. Ať už při obraně klíčových hráčů soupeře, nebo v útoku při překonávání presingu.

výhra 27.03.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BA Grizzlies Plzeň 60:82 (17:15 31:35 51:63)
Adam Bielko - 15, Adam Kubíček - 15, Matěj Hanuš - 7, Tomáš Sedláček - 7, František Tupec - 6, Kryštof Grujbár - 5, Adam Švanda - 5, Daniel Král - 0

V neděli naši sestavu rozšířil Matěj Hanuš, který se vrátil po nemoci a proti vedoucímu celku soutěže a hlavnímu favoritovi na postup do extraligy jsme sehráli výborný první poločas, po kterém byl rozdíl pouhé 4 body. Navázali jsme tak na sobotní vítězství proti Kbelům.

Ve druhém poločase nám už bohužel začaly docházet síly a naše obrana i útok začaly mít dost trhlin. Naši špatnou práci v obraně dokumentuje především třetí čtvrtina, ve které jsme si nechali dát 28 bodů, aniž bychom použili jediný faul! To mi opravdu vadilo, což zajisté kluci během přestávky před poslední části pochopili velmi dobře z mého "proslovu". Byl to pořádný fén, který dostali, ale to je občas zapotřebí :-). Po zápase jsme si vše v klidu zhodnotili a jedeme dál.

Lékařská prohlídka na sezonu 2024/2025

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!