logo

Kontakty

Funkcionáři klubu

předseda klubu:

Martin Šorf 602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

šéftrenér mládeže:

Martin Šorf 602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

šéftrenér přípravek:

Josef Štefl 737 139 626 josef.stefl@seznam.cz

Trenéři

Ženy:

Gabriela Liberdová
(hlavní trenér)
731 893 746
Martin Šorf
(hlavní trenér)
602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

Muži:

Martin Šorf
(hlavní trenér)
602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

Junioři U19:

David Ropek
(hlavní trenér)
605 227 401 david.ropek@atos.net
Martin Šorf
(hlavní trenér)
602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

Kadeti U17:

Zbyněk Tichý
(hlavní trenér)
737 272 408 zbynek.tichy@westrock.com
Martin Šorf
(asistent trenéra)
602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

Kadetky U17:

Stanislav Cimburek
(hlavní trenér)
734 482 844 s.cimburek@seznam.cz
Martin Šorf
(asistent trenéra)
602 335 513 martin.sorf@seznam.cz

Žáci U14:

Pavel Hanuš
(hlavní trenér)
603 561 792 paha@fibertex.com
Martin Šorf
(hlavní trenér)
602 335 513 martin.sorf@seznam.cz
Zdeněk Hodek
(asistent trenéra)
603 166 863 zdenek.hodek@saint-gobain.com

Minižactvo U13:

Gabriela Liberdová
(hlavní trenér)
731 893 746
Zdeněk Hodek
(asistent trenéra)
603 166 863 zdenek.hodek@saint-gobain.com
Jana Hodková
(asistent trenéra)

Minižactvo U12:

Gabriela Liberdová
(hlavní trenér)
731 893 746
Zdeněk Hodek
(asistent trenéra)
603 166 863 zdenek.hodek@saint-gobain.com
Jana Hodková
(asistent trenéra)

Minižactvo U11:

Gabriela Liberdová
(hlavní trenér)
731 893 746
Jana Hodková
(asistent trenéra)
Zdeněk Hodek
(asistent trenéra)
603 166 863 zdenek.hodek@saint-gobain.com

Starší přípravka:

Josef Štefl
(hlavní trenér)
737 139 626 josef.stefl@seznam.cz
Silvie Dvořáková
(asistent trenéra)

Mladší přípravka:

Iva Hloušková
(hlavní trenér)
Pavla Bisová
(asistent trenéra)
bisovapavla@centrum.cz
NOMINACE
Kadeti U17 08.10.2022
TJ Sokol BK Chrudim
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:
Michal Broulík
Ivan Jetmar
Adam Karlík
Filip Kolář
Šimon Kovář
Štěpán Kovář
Lukáš Pavliš
Matěj Pokorný
Jonáš Škop
Tomáš Stýskala
Tadeáš Tichý
Samuel Tomeš
Daniel Večeřa
Kadetky U17 08.10.2022
SKB Tišnov U19
město:Tišnov
místo:SH SKK Tišnov
adresa:Drbalova 274

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:
Estella Faltysová
Berenika Gultová
Vendula Hrdličková
Jolana Kolářová
Lucie Lavičková
Natálie Melnyková
Barbora Nešporová
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Žáci U14 08.10.2022
BA Nymburk
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:13:45 v hale
začátek:14:30
konec: cca 16:30

sestava:
Jakub Auxt
Jan Blaško
Jan Bryška
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Tomáš Hejtmánek
Dominik Hodek
Štěpán Lebeda
Lukáš Maličký
Vít Šafr
Samuel Vinzens
Ženy 08.10.2022
Vlčice Žďár
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00
začátek:16:45
konec: cca 18:30

sestava:
Anna Bielková
Natálie Čerebová
Sabina Hartmanová
Veronika Hrdličková
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Muži 08.10.2022
BK Loko Trutnov
město:Trutnov
místo:3. ZŠ
adresa:Komenského 399

sraz:16:15 u Městské haly
začátek:18:30
návrat: cca 21:30

sestava:
Michal Bílek
Jonáš Brýdl
Tomáš Candrák
Nikita Egorov
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
David Jiruše
Tomáš Kotěra
Martin Langer
Matěj Sádovský
Tomáš Sedláček
Minižactvo U12 09.10.2022
Královští Sokoli
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:
Adam Brýdl
Maxmilián Chadima
Nela Diblíková
Josef Doležal
Dorota Doležalová
Laura Gazsóová
Agáta Jakubcová
Sára Kladivová
Victoria Kroulíková
Lukáš Kumpošt
Radim Pecháček
Matyáš Peterka
Jakub Pokorný
Dominik Škraňka
Sofia Švarcová
Muži 09.10.2022
Sokol Nová Paka
město:Nová Paka
místo:ZŠ Nová Paka
adresa:Komenského 555

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:
Michal Bílek
Tomáš Candrák
Nikita Egorov
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
David Jiruše
Tomáš Kotěra
Martin Langer
Matěj Sádovský
Tomáš Sedláček
Žáci U14 09.10.2022
BK VIVIDBOOKS Pardubice
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:15 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:
Jakub Auxt
Jan Blaško
Jan Bryška
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Tomáš Hejtmánek
Dominik Hodek
Štěpán Lebeda
Lukáš Maličký
Vít Šafr
Samuel Vinzens

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2022/2023

Prosíme o uhrazení platby do 30. září 2022!

ROZPIS ZÁPASŮ 22/23

Předběžný rozpis zápasů všech týmů v sezoně 2022/2023:

Lékařská prohlídka na sezonu 2022/2023

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!



Cheerleading Litomyšl
Cheerleading Litomyšl

Návštevy
celkem: 175 839
tento rok: 17 499
tento měsíc: 183
tento týden: 129
dnes: 48
online: nahravam