logo

Fotogalerie

Vánoční zápasy děti vs. rodiče
datum: 24.12.2019

Žákyně U14, Litomyšl - SŠB Pardubice
datum: 26.11.2019

Žáci U15, Litomyšl - Písek
datum: 10.11.2019

Ženy, Český pohár
datum: 21.09.2019

Soustředění Mladočov
datum: 30.06.2019

Minižáci U13, MČR Praha
datum: 07.05.2018

Minižáci U12, Josefov - Litomyšl
datum: 14.12.2017

Minižáci U12, MČR Plzeň
datum: 01.05.2017

NOMINACE
Muži 01.03.2024
TJ Jiskra Heřmanův Městec
město:Heřmanův Městec
místo:Městská hala
adresa:Jiráskova 916

sraz:16:45 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: cca 21:30

sestava:
Jonáš Brýdl
Petr Černý
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Zdeněk Hodek
Martin Kopecký
Tomáš Kotěra
Matěj Pokorný
Tomáš Sedláček
Jonáš Škop
František Tupec
Minižactvo U11 02.03.2024
BVK Holice
město:Holice
místo:SH Holubova ul.
adresa:Holubova 247

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 10:45
návrat: cca 13:00

sestava:
Adéla Chadimová
Josef Doležal
Alex Dvořák
Josef Fengl
Patrik Fila
Milan Gregar
Nikol Hodková
Karolína Horská
František Kopecký
Matouš Kotěra
Miroslav Kuře
Anežka Lašková
Jan Jiří Pavlíček
Natálie Provazníková
Nicolas Dominik Sokol
Dominik Tichý
Žáci U14 02.03.2024
Královští Sokoli
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:15:15 v hale
začátek:16:00
konec: cca 17:45

sestava:
Jakub Auxt
Adam Brýdl
Maxmilián Chadima
Štěpán Lebeda
Lukáš Maličký
Radim Pecháček
Matyáš Peterka
Jozef Petrík
Jan Rada
Dominik Škrabánek
Samuel Vinzens
Žáci U14 03.03.2024
Královští Sokoli
město:Hradec Králové
místo:Tělocvična TJ Sokol
adresa:Eliščino nábřeží 777

sraz:10:45
začátek:12:30
návrat: cca 15:30

sestava:
Jakub Auxt
Adam Brýdl
Maxmilián Chadima
Štěpán Lebeda
Lukáš Maličký
Radim Pecháček
Matyáš Peterka
Jozef Petrík
Jan Rada
Dominik Škrabánek
Samuel Vinzens

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2023/2024

 

Prosíme o uhrazení 2. platby do 28. února 2024!



BA Young Diamonds
BA Young Diamonds

BK Ústí nad Orlicí
BK Ústí nad Orlicí

Cheerleading Litomyš
Cheerleading Litomyš

Návštevy
celkem: 207 759
tento rok: 4 291
tento měsíc: 540
tento týden: 111
dnes: 5
online: nahravam