logo

Články - Žáci U14

Žáci U14 nedotáhli dobře rozjeté utkání s Brnem

PDF download

V neděli jsme hostili v Litomyšli Basket Brno. Začátek zápasu nám vyšel přiliš snadno. V první čtvrtině jsme se dobře vraceli do obrany a včas zastavovali soupeře. V prvních minutách jsme i lépe bojovali o doskok. Dopředu nám stačilo příhrát si a jednoduše najet. Výsledkem bylo vedení 26:6 po první čtvrtině.

Druhou čtvrtinu jsme začali ve velké rychlosti a zbrklosti. Po zisku míče oba týmy rychle přeběhly hřiště a najeli. První polovinu čtvrtiny nám to stačilo. Drželi jsme náskok 33:12. Potom se soupěř zatáhl do bedny a nám už jednoduché najetí nebo pick and roll nestačili. Nebyli jsme schopni se přizpůsobit a hru roztáhnout více do strany nebo rozhýbat soupeře. Místo zahrání "čtyřky" jsme zkoušeli házet zbytečně trojky nebo stále najížděli středem do čtyř hráčů. V polovině se náskok zúžil na 16 bodů.

 

výhra 22.01.2023 ADFORS Basket Litomyšl - BASKET Brno 50:53 (26:6 35:19 42:35)
Dominik Hodek - 22, Jan Blaško - 12, Jakub Auxt - 4, Jan Bryška - 4, Vít Šafr - 4, Štěpán Lebeda - 3, Tomáš Hejtmánek - 1, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0

 

Do třetí části jsme měli špatný nástup, kdy jsme se nemohli 5 minut trefit do koše. Zároven jsme vypustili obranu. Na trojce jsme nechávali soupeři zbytečně prostor k rozběhnutí a bránili až při dvojtaktu. Z našeho náskoku zbylo jen 6 bodů. Místo našeho výkonu jsme řešili výkon rozhočích a nechali se tím vyvést z míry. V poslední části jsme pokračovali v horších výkonech. Neposouvali jsme míč při vyvážení a házeli nepřipravené trojky. Zápas jsme se snažili vyhrát individální akcí namísto využití volných hráču po stranách. Na konci jsme tak prohráli o 3 body.

Zobrazit celou zprávu
23.01.2023 Zdeněk Hodek

Žáci U14 pokračují na novoroční vítězné vlně

PDF download

Netradičně v úterý předehrávali naši žáci další kolo ligové skupiny C proti brněnským Žabovřeskám. Chtěli jsme navázat na výhry z Jihlavy a Pelhřimova, ale nečekal nás úplně snadný soupeř.

V úvodu jsme se sice ujali vedení 11:6, ale pak převzali iniciativu hosté, kteří v úvodu druhé čtvrtiny dokonce vedli 31:22! Nám se celý první poločas nechtělo moc bránit a často jsme soupeře dokázali zastavit pouze za cenu faulu. Na to doplatil Honza Blaško, který se vyfauloval už během prvního poločasu. Ve druhém části ho napodobil Honza Bryška a pak další dva hráči dohrávali se 4 fauly.

Poločasové skóre 36:36 bylo pro nás vlastně ještě úspěchem. Po přestávce se naštěstí naše hra zlepšila, začali jsme být v obraně více aktivní a v útoku se nám dařilo úspěšně najíždět do koše. Postupně jsme získávali náskok, který nakonec vyrostl až na konečných 24 bodů.

 

výhra 17.01.2023 ADFORS Basket Litomyšl - SK Žabovřesky 84:60 (21:24 36:36 64:53)
Dominik Hodek - 25, Tomáš Hejtmánek - 17, Jan Bryška - 13, Tomáš Hanuš - 8, Vít Šafr - 8, Jan Blaško - 7, Samuel Vinzens - 6, Jakub Auxt - 0, Lukáš Maličký - 0
Zobrazit celou zprávu
18.01.2023 Martin Šorf

Úspěšný víkendový zájezd žáků U14 na Vysočinu

PDF download

Pokračování žákovské ligy U14 v nové skupině s novými soupeři jsme zahájili v Jihlavě a Pelhřimově, pro nás v nezvykle hojném počtu jedenácti hráčů.

První zápas jsme začínali velmi nervózně, dělali zbytečné chyby v rozehrávkách, ale postupně jsme našli jistotu a udávali tempo hry. Dařilo se nám proměňovat individuální nájezdy ze hry jedna na jednoho.

Soupeř nevytvářel příliš tlaku ve hře na perimetru, tak si kluci mohli zastřílet i z dálky a 7 proměněných tříbodových střel není špatný výsledek. Finální skóre  74 : 43 v náš prospěch potvrdil naši herní převahu.

 

výhra 07.01.2023 BC Vysočina - ADFORS Basket Litomyšl 43:73 (8:18 16:44 28:60)
Dominik Hodek - 18, Jan Blaško - 15, Tomáš Hejtmánek - 13, Tomáš Hanuš - 9, Jan Bryška - 8, Štěpán Lebeda - 7, Šimon Grujbár - 2, Vít Šafr - 1, Jakub Auxt - 0, Miloslav Pirkl - 0, Samuel Vinzens - 0

 

Druhý den nás čekal o poznání složitější soupeř, technicky vyspělejší a o poznání vyšší. Začátek zápasu provázela opět nervozita způsobená ani ne tak ze soupeřova výkonu, ale z prostředí větší haly a divácké kulisy. Místní hráli krásný rychlý kombinační basket a vždy byli o kousek rychlejší a v prvních minutách první části úspěšnější i bodově.

Aktivně jsme začali bránit a začali razantněji přistupovat k soupeři, zlepšili jsme poziční hru bez míče a dokázali se vymanit z počátečního tlaku a bodového manka. V posledních třech minutách úvodní čtvrtky jsme nastříleli 14 bodů a vytvořili si náskok. Nutno podotknout, že jsme ale úplně propadli v úspěšnosti střelby trestných hodů, kdy jsme neproměnili pět pokusů a tato smůla nás provázela celý zápas. Druhou čtvrtinu jsme se soustředili na obranu a udržení soupeře v bezpečné vzdálenosti od našeho koše, to se ale odráželo v počtu osobních chyb a bohužel i v počtu inkasovaných bodů z neubráněných doskoků, to nám stále nejde.

Druhou půli jsme zahájili stále s náskokem a novými pokyny. Kluci zlepšili „spacing“ a výbornou osobní obranou dovolili soupeři za celou čtvrtku proměnit pouze 5 bodů. Poslední herní část jsme již plně kontrolovali její průběh až na konečných 55 :40. Velký dík klukům a respekt soupeři. Více takových zápasů.

 

výhra 08.01.2023 BK Sojky Pelhřimov - ADFORS Basket Litomyšl 40:55 (12:21 24:30 29:40)
Dominik Hodek - 13, Tomáš Hejtmánek - 12, Jan Blaško - 8, Jan Bryška - 6, Tomáš Hanuš - 6, Štěpán Lebeda - 5, Vít Šafr - 3, Šimon Grujbár - 2, Jakub Auxt - 0, Miloslav Pirkl - 0, Samuel Vinzens - 0
Zobrazit celou zprávu
10.01.2023 Pavel Hanuš

Žáci U14 o víkendu na palubovkách favoritů neuspěli

PDF download

V sobotu jsme odehráli velmi náročný zápas v Pardubicích. Nám dobře známý soupeř předváděl útočný fyzický basketbal. Čelili jsme technicky velmi vyspělým hráčům a obtížně jsme bránili náš koš. Z bezpočtu vynucených ztrát z vlastní rozehry a nepřesnosti příher jsme inkasovali spoustu laciných košů. I tak jsme se dokázali individuálně prosadit a proměnit pár pěkných akcí, které plynuly z rychlé a především přesné rozehry. Kluci měli problém s pravidlem překročení poloviny hřiště v časovém limitu pod tlakem soupeře při zdvojení. V útoku se nám podařilo několikrát zahrát naši čtyřku, rozhýbat tak obranu a úspěšně zakončovat.

Měli jsme mnoho neproměněných šancí a to musíme napravit. Konečné skóre 93:36 ve prospěch domácích vypovídá o kvalitě soupeře a pokud se chceme porovnávat, tak s těmi nejlepšími..

 

výhra 10.12.2022 BK VIVIDBOOKS Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 93:36 (23:13 44:19 68:24)
Tomáš Hanuš - 8, Tomáš Hejtmánek - 8, Štěpán Lebeda - 6, Jan Bryška - 4, Vít Šafr - 4, Jan Blaško - 2, Dominik Hodek - 2, Miloslav Pirkl - 2, Jakub Auxt - 0, Lukáš Maličký - 0

 

V neděli nás čekala palubovka v Nymburce a stejně nelehký soupeř. Vývoj utkání od začátku kontroloval místní tým. Zaskočeni snad výškou soupeře, jeho odhodláním a chutí hrát jsme nebyli schopni vytvořit jediný pohledný útok, který by začal rozumnou rozehrávkou, rychlým přechodem na útočnou polovinu a zakončením.

Naše rozehry končily v rukách domácího týmu, neochota bránit a vypomoci si v odstoupené obraně mělo za následek ztrátu 23 bodů v deváté minutě bez jediného proměněného koše. Po vybraných time-outech a lehkém zklidnění jsme nabrali trochu sil a chutě zase hrát.

Vývoj utkání byl jednoznačně v rukách Nymburku, neustále jsme se dostávali pod tlak při vyvážení míče a soupeř nám nenechával moc prostoru ke kreativní hře. Z rychlých přechodů jsme se dokázali individuálně střelecky prosazovat a vyhrávat osobní souboje s úspěšným zakončením. I tak to bylo málo a finální skóre 73:40 potvrzuje umístění Nymburka v tabulce.  My tak dostali cennou víkendovou basketbalovou lekci a viděli, jak se hraje kvalitní žákovská basketbal.

 

výhra 11.12.2022 BA Nymburk - ADFORS Basket Litomyšl 73:40 (27:7 41:18 59:30)
Tomáš Hejtmánek - 15, Tomáš Hanuš - 7, Jan Bryška - 5, Štěpán Lebeda - 5, Jakub Auxt - 4, Vít Šafr - 4, Jan Blaško - 0, Dominik Hodek - 0, Miloslav Pirkl - 0
Zobrazit celou zprávu
15.12.2022 Pavel Hanuš

Žáci U14 o víkendu dle předpokladu 1-1

PDF download

Poslední domácí zápasy základní části ligy žáků jsme odehráli o víkendu proti Trutnovu a Hradci Králové. Zatímco jsme v sobotu byli proti poslednímu celku tabulky favoritem, tak v neděli jsme se Sokoli chtěli uhrát co nejvyrovnanější zápas, neboť šíře kádru hovoří pro hosty. Obzvlášť když nám stále chybí Dominik a k tomu nás bylo pouze 8, tedy v v prvních třech periodách nebylo možné téměř střídat.

V sobotu jsme od první minuty ukazovali větší kvalitu ve všech herních činnostech a náš náskok narůstal až na 40:6 v průběhu druhé čtvrtiny. O vítězi bylo rozhodnuto a tak jsme si chtěli vyzkoušet některé herní varianty a také dát velký prostor hráčům z lavičky, což se podařilo.

 

výhra 26.11.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BK Loko Trutnov 73:42 (27:6 44:12 67:24)
Tomáš Hejtmánek - 21, Tomáš Hanuš - 18, Štěpán Lebeda - 9, Jakub Auxt - 7, Jan Bryška - 7, Jan Blaško - 4, Vít Šafr - 4, Lukáš Maličký - 2, Miloslav Pirkl - 1, Samuel Vinzens - 0

 

Na nedělní duel se nás sešlo bohužel jen 8, tedy v prvním poločase jsme nemohli střídat vůbec a ve třetí čtvrtine jen jednoho hráče. Kluci se s touto zátěží vypořádali výborně a zápas z tohoto pohledu zvládli dobře. Co však úplně nefungovalo, to byla naše obrana, která byla až příliš prostupná. V útoku jsme bohužel neproměnili několik jasných pozic a tak jsme to hostům trochu zjednodušili. Na víc jsme dnes asi neměli, ale až budeme kompletní, tak můžeme zajisté pomýšlet na vyrovnaný duel a snad i výhru. Jenom si přát, abychom letos kompletní někdy byli :-).

 

výhra 27.11.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 52:72 (5:13 24:41 39:60)
Tomáš Hejtmánek - 20, Jan Bryška - 11, Tomáš Hanuš - 7, Samuel Vinzens - 6, Jan Blaško - 3, Vít Šafr - 3, Miloslav Pirkl - 2, Jakub Auxt - 0
Zobrazit celou zprávu
30.11.2022 Martin Šorf

Žáci U14 vezou z Brandýsa pouze jedno vítězství!

PDF download

V neděli nás čekal ligový dvojzápas v Brandýse nad Labem, dopoledne s áčkem a odpoledne s béčkem. Se soupeřem jsme se domluvili na přeložení ze soboty a tak jsme zvládli oba duely pěkně v jeden den.

Na domácí palubovce jsme oba zápasy vyhráli, ale duel s áčkem byl hodně vyrovnaný a jelikož nám nyní stále chybí Dominik, který tehdy hrál, tak jsme věděli, že to bude hodně náročné.

Tato očekávání se naplnila a první zápas byl velký boj. Ve druhém jsme se trochu báli únavy z druhého utkání, ale kluci to zvládli naštěstí v pohodě.

 

výhra 13.11.2022 BK Brandýs nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl 61:53 (16:11 26:21 41:35)
Tomáš Hejtmánek - 21, Jan Blaško - 17, Tomáš Hanuš - 9, Jan Bryška - 6, Jakub Auxt - 0, Štěpán Lebeda - 0, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0, Vít Šafr - 0

 

Celý první poločas jsme se nemohli pořádně dostat do tempaa byli stále kousek pozadu. V poločase o 5 bodů. Do druhé půle jsme ale nastoupili šňůrou 9:0 a dostali se do vedení. To bohužel netrvalo příliš dlouho a domácí si ho vzali rychle zpět a začali si budovat náskok, který vyrostl až na 13 bodů. Nám se v závěru podařilo presingem získat několik míčů a stáhnout na 58:53, ale na víc jsme už neměli.

V tomto zápase nás mohou mrzet především výpadky v obraně, kdy jsme občas nebyli dostatečně koncentrovaní a nechali domácí hráče najet příliš snadno do koše. Ještě větším problémem ale dost možná byla naše koncovka. Zahodili jsme příliš mnoho střel z pod koše a dvojtaktů na to, abychom mohli pomýšlet na výhru.

 

výhra 13.11.2022 BK Brandýs n. Labem "B" - ADFORS Basket Litomyšl 36:75 (5:22 13:39 27:60)
Štěpán Lebeda - 16, Tomáš Hanuš - 15, Tomáš Hejtmánek - 15, Jan Bryška - 13, Jan Blaško - 12, Jakub Auxt - 2, Vít Šafr - 2, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0

 

V tomto utkání na nás čekal soupeř tvořený mladšími chlapci, především kategorie U13. O to větším překvapením pro nás bylo, jak se snažil hrát v útoku organizovaný "dospělácký" basketbal. Každý útok útočný systém se clonami a využitím pivotamů v dolním postavení. Naštěstí naši kluci dokázali v obraně plnit velmi dobře taktické pokyny a číst útočnou kombinaci domácích. Výsledkem bylo mnoho zisků, především ve druhém poločase a na rozdíl od prvního utkání, tak tentokrát i proměněné dvojtakty.

V útoku jsme si dokázali dobře podávat míč z ruky a byli úspěšní do nájezdů. Jelikož byl soupeř v obraně poněkud pasivní a zatažený, tak jsme měli i mnoho otevřených trojek a hned 5 pokusů z perimetru propadlo košem. A to jich mohlo být ještě víc, kdyby se chtělo Tomovi střílet a nepřecházel pozice :-)

Zobrazit celou zprávu
14.11.2022 Martin Šorf

Žáci U14 se v derby se Svitavami rozešli smírně 1-1

PDF download

O víkendu sehráli naši ligoví žáci dvojičku se Svitavami a s ohledem na dlouhodobou absenci Domonika se čekal vyrovnaný souboj. Tato očekávání ještě umocnil fakt, že Svitavy mají ve svém středu několik vysokých hráčů, s jejichž obranou jsme si často nevěděli rady.

I přesto byl náš cíl jasný, tedy pokusit se oba zápasy vyhrát a to především díky aktvní obraně, rychlosti a individuálním dovednostem. K dosažení cíle jsme byli blízko, ale nakonec jsme ho splnili jen z poloviny.

 

výhra 22.10.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Basketbal TJ Svitavy 73:77 (12:31 39:46 60:56)
Tomáš Hejtmánek - 42, Jan Blaško - 10, Tomáš Hanuš - 9, Štěpán Lebeda - 8, Jan Bryška - 2, Dominik Škrabánek - 2, Šimon Grujbár - 0, Matyáš Peterka - 0, Miloslav Pirkl - 0, Vít Šafr - 0, Samuel Vinzens - 0

 

Vstup do zápasu byl dost vyrovnaný a v 5. minutě platilo skóre 12:11. Pak ale přišel náš neomluvitelný výpadek a to jak v útoku, tak především v obraně. Hosté do zbytku čtvrtiny zaznamenali 20 bodů v řadě a rázem to bylo 12:31! Druhá a třetí perioda byla však v naší režii a postupně jsme začali manko stahovat. Zásluhu na tom měla zlepšená presingová obrana a v útoku střelecká potence Tomáše Hejtmánka, který byl dnes s 42 body nejlepším střelcem zápasu. Do poslední desetiminutovky jsme šli rázem s vedením 60:56. Byla to velká tahaná a opravdový boj, ze kterého nakonec vyšel jako šťastnější náš soupeř. Velká škoda té úvodní čtvrtiny, mohlo to dopadnou úplně jinak.

 

výhra 23.10.2022 Basketbal TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 58:72 (11:17 28:26 44:49)
Tomáš Hejtmánek - 21, Jan Blaško - 13, Tomáš Hanuš - 13, Jan Bryška - 11, Šimon Grujbár - 6, Vít Šafr - 4, Štěpán Lebeda - 2, Samuel Vinzens - 2, Miloslav Pirkl - 0

 

Co se nepodařilo v sobotu, to jsme mohli napravit o den později při odvetě ve svitavské hale. Bylo vidět, že soupeři už se více znají a vědí, co mohou od koho očekávat. Obrana nám fungovala lépe, ale v útoku to nebylo ono. Zahodili jsme několik jasných pozic a na Toma si už dali domácí také větší pozor. Do záverečné periody se šlo za stavu 44:49. Nám se v jejím úvodu podařilo několikrát získat míč a skórovat. Odskočili jsme na 46:62 a tím položili základ pro naší výhru. Dnes bych mohl pochválit snad všechny hráče, kteří do zápasu nastoupili. Každý bojoval a předváděl to, co se od něj očekává.

Zobrazit celou zprávu
26.10.2022 Martin Šorf

Žáci zaváhali v Hradci, ale v neděli si to vynahradili v Trutnově

PDF download

Po dvou domácích výhrách nad Brandýsem čekal na naše chlapce první výjezd na venkovní palubovky. V sobotu jsme zamířili do Hradce Králové a v neděli do Trutnova. Naše sestava čítala tentorkát 12, resp. 11 jmen, takže kvantita by byla. Řada hráčů je však mladších, nebo s týmem teprve začínají fungovat a tak jsou mezi chlapci ještě poměrně velké výkonnostní rozdíly. Avšak pouze tréninkem a dašími zápasy docílíme větší souhry a posunu ve výkonnosti. Bude to však chtít asi trochu času.

 

výhra 24.09.2022 Královští Sokoli - ADFORS Basket Litomyšl 67:58 (18:17 36:29 51:41)
Tomáš Hejtmánek - 18, Dominik Hodek - 17, Jan Bryška - 8, Jan Blaško - 6, Tomáš Hanuš - 5, Štěpán Lebeda - 3, Dominik Škrabánek - 1, Jakub Auxt - 0, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0, Vít Šafr - 0, Samuel Vinzens - 0

 

 

Do utkání s Hradcem jsme vstoupili dobře a brzy vedli 10:5. Pak se ale hra hodně vyrovnala a naopak začali mít navrch domácí, které v prvním poločase táhl nejvyšší hráč utkání. Ve třetí periodě musel sice sedět, ale my toho nedokázali využít a naopak naše manko ještě mírně narostlo. V závěrečných minutách jsme se sice nadechli nějakému náporu, ale na obrat to nestačilo.

Hradec disponuje několika šikovnými a velkými hráči, takže svoji kvalitu zajisté má. I tak se se tento zápas dal určitě vyhrát. Dnes jsme byli celkově málo aktivní a náš projev byl hodně ospalý. V útoku jsme dělali zbytečné ztráty a na rozdíl od domácích neproměňovali naše střelecké pokusy. Obranný doskok v první půli byl také kapitolou sám pro sebe.

Utkání se nám celkově příliš nevydařilo a my se z něj musíme poučit a především být mnohem více aktivní.

 

 

výhra 25.09.2022 BK Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl 33:73 (11:11 17:25 25:58)
Tomáš Hejtmánek - 25, Dominik Hodek - 16, Tomáš Hanuš - 12, Štěpán Lebeda - 7, Jan Bryška - 4, Vít Šafr - 4, Jan Blaško - 3, Samuel Vinzens - 2, Jakub Auxt - 0, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0

 

V neděli jsme odjížděli do Trutnova v roli favorita, kterou jsme v úvodu příliš nepotvrzovali. Opět se nám nedařilo příliš v zakončení a tak jsme první poločas vyhráli "pouze" 25:17. Po promluvě v šatně jsme třetí čtvrtinu zahájili ve velkém stylu. Aktivní obrana a rychlé protiútoky znamenali snadné koše a prvních osm minut jsme vyhráli 26:0! Tím jsme definitivně zápas rozhodli a došli si pro třetí letošní vítězství.

 

V dalším kole budeme hostit dva nejsilnější týmy soutěže, tedy Nymburk a Pardubice. Čeká nás tedy přetěžký úkol a naší snahou bude předvést co nejlepší a bojovný výkon.

Zobrazit celou zprávu
25.09.2022 Martin Šorf

Vítězný start žáků U14 do ligové soutěže!

PDF download

V letošním roce budou nastupovat chlapci ročníku 2009 a 2010 v lize mladších žáků. Čeká nás řada těžkých zápasů, ale také mnoho cenných zkušeností. Soutěž jsme začali již druhý zářiový víkend a na domácí palubovce jsme hostili A i B tým Brandýsa nad Labem.

V této kategorii platí pravidlo o střídání, kdy hráč smí odehrát pouze 3 čtvrtiny, což zvyšuje nároky na šíři kádru. Právě v tomto nás může trochu tlačit bota, neboť naše soupiska není zase tolik početná a když se k tomu přidají nějaké absence, tak to může být trochu komplikace, jako v sobotním utkání.

 

výhra 10.09.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BK Brandýs nad Labem 70:59 (12:10 28:29 58:37)
Tomáš Hejtmánek - 25, Dominik Hodek - 15, Tomáš Hanuš - 12, Jan Bryška - 8, Jan Blaško - 6, Vít Šafr - 2, Samuel Vinzens - 2, Jakub Auxt - 0, Jakub Škraňka - 0

První poločas byl hodně vyrovnaný a na našich rukou byla vidět lehká nervozita z nové soutěže. Jak již bylo řečeno, tak každý hráč musí v jedné z úvodní tří period sedět a nyní to vyšlo tak, že ve třetí čtvrtině jsme měli poměrně silné složení. Tuto desetiminutovku jsme jasně ovládli v poměru 30:8 a získali rozhodující náskok, který soupeř stáhl až v závěru po našem prostřídání. Hrál se pěkný žákovský basketbal, který se musel divákům líbit.

 

výhra 11.09.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BK Brandýs n. Labem "B" 107:47 (32:16 54:26 87:37)
Dominik Hodek - 26, Jan Bryška - 20, Tomáš Hejtmánek - 19, Tomáš Hanuš - 17, Jan Blaško - 11, Štěpán Lebeda - 7, Samuel Vinzens - 6, Jakub Škraňka - 1, Jakub Auxt - 0, Šimon Grujbár - 0, Vít Šafr - 0

V neděli jsme hráli proti béčku Brandýsa, což znamenalo souboj s chlapci o rok mladšími. Naše fyzická i herní převaha se projevovala od prvních minut a postupně jsme nevyšovali vedení. Mohli jsme si tak i vyzkoušet nějaké herní varianty a zapojit do hry více všechny hráče, kterých se sešlo více než v sobotu.

Do soutěže jsme vstoupili výborně s bilancí 2-0, ale nenechme se ukolébat, čekají náš v další fázi mnohem težší zápasy.

Zobrazit celou zprávu
19.09.2022 Martin Šorf
Zavřít
NOMINACE
Minižactvo U12 04.02.2023
BK Přelouč
město:Přelouč
místo:Sportovní hala
adresa:Za Fontánou 1611

sraz:7:15 u Kubíka
začátek:9:00 a 11:00
návrat: cca 13:45

sestava:
Adam Brýdl
Maxmilián Chadima
Josef Doležal
Dorota Doležalová
Jakub Fulík
Laura Gazsóová
Agáta Jakubcová
Sára Kladivová
Victoria Kroulíková
Lukáš Kumpošt
Radim Pecháček
Matyáš Peterka
Jakub Pokorný
Dominik Škraňka
Ženy 04.02.2023
BK Brandýs nad Labem
město:Brandýs nad Labem
místo:ZŠ Na Výsluní
adresa:Kostelecká 1750

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:45

sestava:
Anna Bielková
Natálie Čerebová
Sabina Hartmanová
Vendula Hrdličková
Veronika Hrdličková
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Jolana Kolářová
Nela Škeříková
Michaela Tomšů
Ženy 05.02.2023
ŠKO-ENERGO MB
město:Mladá Boleslav
místo:Sportovní hala
adresa:U Stadiónu 1322

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:30
návrat: cca 14:30

sestava:
Anna Bielková
Natálie Čerebová
Sabina Hartmanová
Vendula Hrdličková
Veronika Hrdličková
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Jolana Kolářová
Nela Škeříková
Michaela Tomšů

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2022/2023

Prosíme o uhrazení platby do 30. září 2022!Cheerleading Litomyšl
Cheerleading Litomyšl

Návštevy
celkem: 185 311
tento rok: 2 556
tento měsíc: 60
tento týden: 135
dnes: 60
online: nahravam