logo

Články -

Žáci U15 vezou 2 prohry z palubovky lídra tabulky

PDF download

Možná k posledním zápasům tohoto ročníku jsme vycestovali k zatím neporažené a asi i neporazitelné Nové Pace. To slovo možná je v návaznosti na utkání s Mladou Boleslaví. Vůbec ještě nevíme kdy a jestli vůbec bude chtít tento zápas Mladá Boleslav dohrát. Ale zpět k zápasu a soupeří z Nové Paky. Velmi dobrý tým, poskládaný z šikovných a dobře fyzicky připravených kluků ročníku 2007. Můj názor je, že tito kluci mají hrát ligu, protože na ni mají a NRL je jim malá. U nás jsme hráli vyrovnaný zápas. V druhém, už to bylo o 30, jelikož na nás nasadili kvalitní dobře nacvičenou zónovou obranu. Vhledem k absencím v našem týmu jsem měl ze zápasu dosti obavy, jak ho budeme schopni odehrát. Na poslední chvíli nás ještě doplnil Tomáš Míča, který poslední 2 měsíce nehrál zápas kvůli zlomenině klíční kosti.

 

výhra 02.04.2022 Sokol Nová Paka - ADFORS Basket Litomyšl 89:59 (17:17 40:34 66:49)
David Kubíček - 15, Lukáš Pavliš - 15, Tomáš Stýskala - 15, Tomáš Míča - 8, Václav Kočí - 4, Daniel Večeřa - 2, Adam Diblík - 0, Tadeáš Tichý - 0

 

K mému milému překvapení se zónová obrana nekonala. Kluci z Paky s námi chtěli hrát basket pěkně na férovku. Sice měli fyzicky navrch, ale basketbalovostí jsme se jim vyrovnali. V první čtvrtině, kterou jsme odehráli v úzké rotaci jsme se drželi velmi dobře. Skóre bylo vyrovnané a hrál se hezký basket. Od druhé čtvrtiny, kdy jsme začali rotovat celou sestavu, však bylo patrné, kdo dnes bude brát body za vítězství. Bod po bodu jsme ztráceli. Soupeř nás začal od druhé poloviny presovat při rozehrávce na naší obranné polovině a většina kluků nevěděla co s tím. I přes time-outy a kreslení a názorné ukázky, jak tuto situaci řešit, jsme se mnohdy nebyli schopni uvolnit pro míč. V silnější sestavě se nám v útoku celkem dařilo, pokud však bylo na palubovce více hráčů z lavičky, tak místo secvičené akce to bylo sóličko velmi často zakončené ztrátou. 

 

výhra 02.04.2022 Sokol Nová Paka - ADFORS Basket Litomyšl 112:72 (26:22 46:33 81:50)
Tomáš Míča - 16, Lukáš Pavliš - 13, Tadeáš Tichý - 13, David Kubíček - 10, Daniel Večeřa - 9, Tomáš Stýskala - 7, Václav Kočí - 4, Adam Diblík - 0

 

Do druhého zápasu jsem opět do první čtvrtiny poslal to nejlepší, co bylo k dispozici. Odehráli jsme velmi slušnou čtvrtinu a domácí museli hodně zabrat, aby ji nakonec neprohráli. V polovině čtvrtiny jsme dokonce vedli o 9, 15:6. Útoky výrazně převyšovaly obrany. Když pak z plné rotace na lavičku usedl David, bolavá záda, Tadeáš, problém s fauly a k nim Lukáš nebo Tomáš Míča, obraz hry byl výrazně jednoznačný. Soupeř naší zbraní, čili presinkem na míč, měl zisk za ziskem a na náš koš se valil útok za útokem. Místo toho abychom se uklidnili a podrželi déle míč, snažili jsme se o rychlé zakončení, mnohdy neúspěšně z nepřipravených pozic. A soupeř nás trestal rychlými kontry, které jsme zastavovali fauly. Tak jsme poprvé a naposledy dostali 100, zaslouženě. 

 

Co k těmto zápasům říci více? Těžký soupeř, určitě. Fyzicky vyspělejší, taky určitě. Ale chtěl hrát otevřený basket. Alespoň kluci vidí, jaké to je, když poráží Turnov nebo Mladou Boleslav. Byl bych rád, kdyby si z toho kluci odnesli to, v čem se musí zlepšit. Neschovávat se u čáry, abych nemusel vyvážet míč, který mi chce soupeř vzít. Poslouchat rady trenéra a ne hrát to, co mi stačí proti slabému soupeři. 

Zobrazit celou zprávu
04.04.2022 Zbyněk Tichý

Žáci U15 vezou z Vysoké nad Labem 2 vítězství

PDF download

Tyto zápasy při určité shodě dalších výsledků měly rozhodnout o našem konečném umístění. 2 výhry by nám již měly zaručit konečné druhé místo, zato 2 prohry nás mohly klidně poslat až na místo čtvrté. K dlouhodobě zraněným Domčovi a Tomášovi M.  nebyl stále ještě k dispozici Tomáš S. Vrátil se však Lukáš, takže jsme nakonec odjeli v 9, hurá a nebylo to 7 trpaslíků s Davidem. Přesto jsme věděli, že Vysoká je opět vysoká. A taky to, že je to zdatný soupeř, se kterým jsme hráli vyrovnané zápasy.

 

výhra 24.03.2022 BK Vysoká nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl 33:64 (4:17 15:37 23:53)
David Kubíček - 17, Michal Broulík - 15, Tadeáš Tichý - 11, Daniel Večeřa - 11, Lukáš Pavliš - 6, Jakub Ripka - 2, Nela Škeříková - 2, Adam Diblík - 0, Václav Kočí - 0

 

Naše absence se však vyrovnaly s absencemi domácího týmu. Vysoká sice zůstala vysoká, ale nyní už lépe hratelná. O to více jsem hráče nabádal k tomu, abychom byli aktivní. Aktivně tlačili na hráče s míčem i bez míče hned při soupeřové rozehře. Nenechat se dotlačit pod koš, kde ty souboje nemůžeme vyhrát. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hráči vzorně plnili dané pokyny. Byli jsme aktivní, a to jak v obraně, tak v útoku. A hlavně jsme se uklidnili a zjistili, že se se soupeřem dá hrát. Za 1. čtvrtku jsme soupeři dovolili pouze 4 body, kdežto my jich nastříleli 17. Jedinou nepříjemností byly 2 fauly u Davide a Tadeáše. Do dalších částí jsme přeskupili obranu, Lukáš se velice dobře popasoval s Patrikem Deutchem a Dan s Michalem výborně dostavili od míče hlavního rozehrávače Vysoké Jakuba Novotného. Tím jsme eliminovali dvě hlavní zbraně Vysoké a v plné rotaci všech hráčů bod po bodu postupovali k vítězství. Stále jsme však nabádal hráče k tomu, abychom nepřestali být aktivní a nenechali Vysokou nadechnout k náporu. Za zápas jsme trefili hned 7 trojek, což nám pomohlo, jelikož se soupeř nemohl pouze zatáhnout, ale musel aktivně bránit perimetr. Obzvláště, když se o trojky podělilo hned 5 hráčů. 

 

výhra 24.03.2022 BK Vysoká nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl 39:74 (9:16 14:35 24:51)
David Kubíček - 23, Michal Broulík - 15, Tadeáš Tichý - 13, Lukáš Pavliš - 11, Nela Škeříková - 4, Adam Diblík - 2, Václav Kočí - 2, Jakub Ripka - 2, Daniel Večeřa - 2

 

Do druhého zápasu jsem hráče upozorňoval na to, že to Vysoká určitě nezabalí a sama se neporazí. Proti naší úzké nejsilnější rotaci soupeř neustále držel krok. Minutu před koncem 1. čtvrtiny to bylo stále jen +3. Pak jsme sice dali 2 rychlé koše, ale byl to jiný zápas. Dovolit teď soupeři jít přes nás jsem nechtěl. Řekli jsme si, že teď ten zápas chceme zlomit. A povedlo se. Nástup do druhé čtvrtky a vlastně celá tahle perioda ukázala, kdo si dnes odveze body. Zatlačili jsme na soupeře, v útoky jsme si to dobře roztáhli a aktivními nájezdy zakončenými pěknými koši, jsme zlomili odpor soupeře. +21 po půli. Zápas se pak v poklidné atmosféře dohrál. 

Upřímně řeknu, že jsem z tohoto dvojzápasu měl obavy. Hráči však zahráli výborně. Jasně, byly tam chyby, a dost chyb. Ale jako celek velmi dobře odmakané zápasy. A hlavně, hráli jsme jako tým. 

Zobrazit celou zprávu
25.03.2022 Zbyněk Tichý

Žáci U15 s Libercem smírně 1:1

PDF download

K poslednímu domácímu zápasu jsme na naší palubovce přivítali družstvo z Liberce. S tímto soupeřem už jsme letos hráli a z Liberce si přivezli dvě výhry. Výsledkově o +30 a +40, ale věděli jsme, že Liberec není vůbec lehkým soupeřem a výsledky úplně neodpovídaly dění na hřišti. K zápasům jsme nastoupili v dosti zdecimované sestav, kde z různých zdravotních důvodů chybělo hned 5 hráčů, z toho hned 3 ze standardní základní pětky. Aby jsme byli vůbec schopni zápas odehrát, doplnily nás Bebe s Nelou a pak ještě Domča, který 3 měsíce ze zdravotních komplikací nedržel balon v ruce. Díky za to. Takže tentokrát naše vyhlídky nebyly nikterak velké, obzvláště k výškové převaze soupeře.

 

výhra 20.03.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BA Lynx Liberec 69:59 (19:13 37:23 56:43)
Tadeáš Tichý - 24, David Kubíček - 12, Dominik Suchomel - 12, Michal Broulík - 10, Daniel Večeřa - 7, Berenika Gultová - 2, Jakub Ripka - 2, Adam Diblík - 0, Nela Škeříková - 0

 

Do zápasu jsme šli s tím, co hrajeme vlastně pořád. Být aktivní v obraně, zatlačit na hráče s míčem, pomoct Davidovi pod košem a rychlý přechod do útoku. Vstup do zápasu a vlastně celé první 3 čtvrtiny jsme drželi zápas pod kontrolou a postupně navyšovali naše vedení až na +20. V obraně se nám dařilo zastavovat hráče na perimetru a pod košem míče sbíral David. Zároveň se nám dařil rychlý přechod do protiútoku. Víceméně nic nenasvědčovalo tomu, že tento zápas bude drama. Ještě 5 minut před koncem jsme drželi vedení o +18. Následovala však pětiminutovka hrůzy. Pro mě z nepochopitelných důvodů jsme vyklidili perimetr a zatáhli se ve 4 hráčích pod koš. Tím pádem se na nás valil jeden útok za druhým, které jsme nemohli tímto způsobem hry ubránit. Soupeř do toho trefil 2 trojky a rázem to bylo 3 minuty před koncem jen +6. A bylo z toho drama. Podařilo se nám však se ještě zmobilizovat, dát dva rychlé koše a pohlídat si vítezství. 

 

výhra 20.03.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BA Lynx Liberec 64:80 (23:18 39:46 53:55)
Michal Broulík - 16, David Kubíček - 16, Tadeáš Tichý - 16, Berenika Gultová - 6, Dominik Suchomel - 4, Adam Diblík - 2, Jakub Ripka - 2, Nela Škeříková - 2, Daniel Večeřa - 0

 

V začátku druhého zápasu útoky výrazně převyšovaly nad obranou, a to u obou soupeřů. Nám se sice dařilo v útoku více a za první čtvrtinu zatížili koš soupeře 23 body, ale naše obrana byla dosti děravá. Ve druhé čtvrtce přišel zvrat. Soupeř na nás přitlačil v obraně a my jsme opět "zalezli" pod koš, kde s naší výškou jsme nebyli schopni ubránit skoro nic a rázem to bylo v poločase -7. Ve 3 čtvrtině jsme se pokusili o zvrat, začala fungovat obrana a nebýt toho, že jsme neproměnili pár ložených šancí, tak se nám to i podařilo. Naděje však byla. Před poslední částí -2. Když se však hned v úvodu vyfauloval David, tak se naše naděje okamžitě snížily. Soupeř toho využil, šnůrou rychlých košů odskočil na +13 a bylo po zápase. Už jsme neměli sílu s tím něco udělat. 

 

Kdyby jsme byli v plném složení, doufám si říct, že bychom opět tento dvojzápas zvládli. Vím, že je to pro mnoho hráčů náročné, vyrovnat se s výškovou převahou soupeře, ale i když jsme mnohdy malí, tak svojí aktivitou dokážeme soupeře porazit. Pokud však na to rezignujeme, tak pak bohužel nemáme šanci. Avšak i tohle jedno vítezství je pro nás velmi cenné. Pokud se nestane nic neočekávaného, tak i kdybychom klopýtli ve Vysoké nad Labem, kde budeme hrát už tento čtvrtek a bohužel opět ve velmi oslabené sestavě, tak by jsme si mohli udržet konečné druhé místo.

Zobrazit celou zprávu
21.03.2022 Zbyněk Tichý

Žáci U15 si připsali dvě pohodová vítězství nad Turnovem

PDF download

K již třikrát odloženému zápasu jsme po vzájemné dohodě klubů nastoupili poslední víkend před Vánoci. Z mnoha důvodů, převážně spojených s karanténou kvůli Covid-19, nám však chybělo 5 hráčů stabilní rotace, a tak jsme museli povolat posili z řad U13 a následně i holky. Nakonec se nás sešlo krásných 10, ale řeknu vám, občas jsou to nervy, když do poslední chvíle vlastně nevím, kdo bude moci hrát.

 

výhra 18.12.2021 ADFORS Basket Litomyšl - TJ Turnov 126:29 (43:7 70:17 91:25)
Bohdana Metyšová - 22, Tadeáš Tichý - 20, Tomáš Hejtmánek - 18, Dominik Suchomel - 18, Tomáš Stýskala - 15, Daniel Večeřa - 14, Michal Broulík - 11, Lukáš Pavliš - 4, Matěj Pokorný - 2, Berenika Gultová - 2

 

Do zápasu jsme šli s vědomím, že by měl Turnov podle výsledků patřit k lehčím soupeřům celé sezóny. Chtěl jsem po hráčích tlak na míč, s rychlým přechodem do útoku. Jelikož jsme neměli našeho klasického pivota Davida, tak následně v postupném útoku si roztahovat hřiště a soupeřovu obranu otevřít přes nájezdy. První čtvrtina, přes naši uvodní nervozitu, nakonec dopadla velmi povedeně, kde jsme zaznamenali 43 bodů a soupeři dovolili skórovat pouze 7 bodů. A to se jestě soupeř ujal vedeni v zápase. Následné tři čtvrtiny se nesly v duchu našich neproměněných šancí. Naši hráči se do jisté míry přizpusobili hře soupeře. Sice jsme Turnov jasně přehrávali, ale chyběla tomu jiskra. Z volných pozic jsme často stříleli trojky, ale z mozivou uspěšností. A zápas se stejným tempem ubíral ke konci. 

 

výhra 18.12.2021 ADFORS Basket Litomyšl - TJ Turnov 154:23 (26:10 61:12 109:12)
Bohdana Metyšová - 30, Tadeáš Tichý - 24, Michal Broulík - 17, Lukáš Pavliš - 16, Tomáš Stýskala - 16, Dominik Suchomel - 16, Daniel Večeřa - 15, Tomáš Hejtmánek - 10, Matěj Pokorný - 6, Berenika Gultová - 4

 

Vstup do druhého zápasu a celé první dvě čtvrtiny byly úplně stejné jako předešlý zápas. Tyhle zápasy z pozice trenéra nemám moc rád. S respektem k soupeři, který se snaží, ale nedosahuje našich kvalit. Na druhou stranu s respektem k našim hrácům, chtít z nich dostat to nejlepší. Rozhodl jsem se dostat z hráčů to nejlepší. Hráči dostali zakázáno střílet trojky, po koši ihned jít do presu s případným zdvojením a co nejrychleji dát koš, žádné dlouhé útoky. Soupeře jsme doslava zamkli na jejich obranné polovině. Nutili jsme je ke ztrátě za ztrátou a v prvních 3 minutách druhé půle jsme dali 20 bodů. Pak jsme vystřídali a trochu polevili v tempu, ale tuto čtvrtinu jsme ovládli 48:0! Místy mi bylo soupeře až líto. Zápas se dostal do obrátek a druhou poloviny jsme celkově vyhráli 93:11, v plné rotaci všech hráčů a stejném přídělu minut pro každého. 

Zobrazit celou zprávu
21.12.2021 Zbyněk Tichý

Žáci U15 si připsali dvě poklidná vítězství nad Mladou Boleslaví

PDF download

V dalším kole nadregionální ligy zavítal do Litomyšle nám opět neznámý soupeř, Mladá Boleslav. Podle aktuální tabulky jsme moc soudit nemohli, jelikož měl soupeř odehrány pouze dva zápasy. Ale očekával jsem jeden z jednodušších zápasů.

Už po pár prvních minutách zápasu bylo patrné, že dnes nám tým z Mladé Boleslavi nebude silným protivníkem. Kluci byli sice urostlí, ale basketbalových dovedností ještě nemají tolik. Skoro ihned jsme upustili od presu a vypomoci v obraně. První pětka měla v utoku procvičovat kříž, druhá zase 4. V obraně jsme se vrátili o 4 roky zpět a bránili čistě 1na1. A pokud nás soupeř přehraje, tak ať si jde dát koš. Obě pětky se na hřišti pravidelně střídaly a každý hráč dostal poctivou porci minut. 

 

výhra 16.10.2021 ADFORS Basket Litomyšl - TJ AŠ Mladá Boleslav 120:13 (25:2 64:4 90:10)
David Kubíček - 31, Michal Broulík - 18, Tomáš Míča - 17, Tomáš Stýskala - 13, Václav Kočí - 10, Tadeáš Tichý - 9, Adam Diblík - 8, Jakub Ripka - 8, Daniel Večeřa - 4, Lukáš Pavliš - 2

 

Do druhého zápasu již nenastouil David. Raději jsme ho poslali do Městské haly na CEYBL. Sice jsme neměli dominanci pod oběma koši na doskocích, ale kupodovu se naše hra opticky zlepšíla. Soupeř se tolik nestahoval pod koš, čímž se ovolnilo místo pro naši kombinační hru. Poklidný zápas, poklidé vítězství. Z prava pravou, z leva levou. Ale to nekteří moc neumí. 

 

výhra 16.10.2021 ADFORS Basket Litomyšl - TJ AŠ Mladá Boleslav 124:18 (29:5 55:7 89:14)
Tomáš Míča - 28, Tadeáš Tichý - 25, Daniel Večeřa - 19, Michal Broulík - 16, Jakub Ripka - 12, Tomáš Stýskala - 10, Lukáš Pavliš - 8, Václav Kočí - 6, Adam Diblík - 0
Zobrazit celou zprávu
21.10.2021 Zbyněk Tichý

Žáci U15 vezou dvě vítězství z dalekého Liberce!

PDF download

Tento rok si opravdu projedeme cely sever Čech a nejdelší cesta nás čekala hned na úvod, Liberec. Tímto bych chtěl poděkovat všem rodičům za ochotu a odvoz hráčů na zápasy. Ale zpět k zápasům. Je již tradicí, že ať přijedeme kam přijedeme, tak soupeř je vždy vyšší a urostlejší. Ne jinak tomu bylo v Liberci. Co nám chybí na výšce, však doháníme basketbalovostí. A když to nestačí, máme svého Davida, který nám taky dobře narostl. Díky za něj.

 

výhra 02.10.2021 BA Lynx Liberec - ADFORS Basket Litomyšl 50:85 (13:21 25:47 36:65)
Michal Broulík - 20, David Kubíček - 20, Dominik Suchomel - 15, Tomáš Míča - 13, Tadeáš Tichý - 9, Jakub Ripka - 6, Lukáš Pavliš - 2, Adam Diblík - 0

Zápasy ve větší hale nám vyhovují více, jelikož můžeme využít rychlého přechodu do útoku a v útočné fazi více "roztáhnout" hru, abychom mohli hrát 1na1. A přesně tohle nám hala v Liberci nabídla. Z naší celoplošné obrany a tlaku na míč jsme se dostávali do rychlých zakončení, které jsme však ne vždy úspěšně proměnili. Hra 1na1 až tak úspěšná nebyla. Soupeř se dokázal rychle zatáhnout a nájezd do 2-3 hráčů neměl nárok na úspěch. Co však fungovalo skvěle byla spolupráce s Davidem. David jako jediný hráč ročníku 2007 táhl tým. Výborně v obraně, kde si pohlídal většinu doskuků a v útoku výborně fungovala 4 a kříž. Když už to nešlo ani 1na1, ani přes Davida, tak Dominik nasadil za 3 a jeho 5 úspěšnych pokusů v zápase je velmi slušný počin. Skóre o 35 bodů vypadá jednoznačně, ale soupeř byl velmi zdatný a nemohli jsme si dovolit vypustit ani malou část zápasu. 

 

výhra 02.10.2021 BA Lynx Liberec - ADFORS Basket Litomyšl 32:73 (12:25 16:37 24:51)
David Kubíček - 32, Tomáš Míča - 13, Tadeáš Tichý - 10, Dominik Suchomel - 8, Adam Diblík - 4, Lukáš Pavliš - 4, Michal Broulík - 2, Jakub Ripka - 0

Druhý zápas byl hodně podobný tomu prvnímu. Náš náročný basketbal v 8 hráčích nejde úplně hrát pořád a postupně hráčům docházely síly. Síly však docházely i soupeři, který měl daleko početnější sestavu. Kdyby Michal proměnil všechny své najezdy, tak by atakoval 40 bodů na zápas. Bohužel skončil na 2. Zato David si pod košem doslova dělal co chtěl a ve spolupráci z guardy byly některé akce doslova ukázkové. 

Jak jsem psal již výše, výsledky vypadají jasně, ale hra byla dost vyrovnaná. A určitě to nebylo jen o Davidovi. Zápasy odmakal celý tým. A po dvou odehraných kolech musím říct, že si ten tým sedl dobře a je tam spoustu pasaží, kde je radost se na ně dívat. Na to, že mícháme 3 různé týmy, ač nečekaně dobře. Basket se hraje na body, ale ty vychazí z dobré obrany. Tam odvedli spoustu černé práce Lukáš s Kubou. Jen tak dál kluci. 

Zobrazit celou zprávu
05.10.2021 Zbyněk Tichý

Žáci U15 udolali Vysokou

PDF download

Po roce se k prvnímu zápasu sešel nově složený tým U15. Tým je složen ze 3 částí, Davida, Michala a Lukáše, kteří trénují s kadety, Tomáše, Dominika a Tadeáše, kteří hrají ligu v Pardubicích a celá základní šestice kluků, kteří hraji v Ústí nad Orlicí VP U14. Tým nemá společné tréninky a i herní návyky jsou místy odlišné, ale všechny nás spojuje to hlavní, a to chuť hrát basket po roční vynucené pauze. A to je i můj cíl a přání pro tuto sezónu, hrát dokud nás podmínky nezastaví a aby kluci nabírali co nejvíce herní praxe a v té se zdokonalovali.

 

výhra 18.09.2021 ADFORS Basket Litomyšl - BK Vysoká nad Labem 58:51 (18:11 28:18 39:37)
Tomáš Míča - 15, David Kubíček - 12, Dominik Suchomel - 11, Tadeáš Tichý - 6, Michal Broulík - 4, Lukáš Pavliš - 4, Adam Diblík - 2, Jakub Ripka - 2, Daniel Večeřa - 2, Václav Kočí - 0, Tomáš Stýskala - 0

 

Po nervózním začátku z obou stran způsobeném tím, že hráči rok nehráli soutěžní zápas, jsme i v široké rotaci všech hráčů drželi zápas pod kontrolou a nic nenasvědčovalo tomu, že byc mělo nastat drama. Průběžný poločasový výsledek 28:18, a to jsme doslova zazdili 10 jasných tutovek. Krátká přestávka výrazně prospěla soupeři, a na naší straně jakoby do zápasu nastouili jiní hráči. Kupili jsme ztrátu za ztrátou. Místo toho, abychom hráli jako tým, tak kluci začali sólovat. Vše voda na mlýn soupeři, který zlepšil obranu a hlavně jeho střelba ze střední vzdálenosti byla velmi přesná. Hra se vyrovnala, skóre se tahalo o koš a v polivině poslední čtvrtky jsme prohravali 45:47. V kocovce nás zachránil Tomáš Míča, který třemi trojkami zlomil odpor soupeře. 

Tento zápas jsme si mohli prohrát sami. Spoustu neproměněných volných zakončení a hlavně obrovská porce ztrát. Toto musíme zlepšit. 

 

výhra 18.09.2021 ADFORS Basket Litomyšl - BK Vysoká nad Labem 59:47 (14:12 21:25 41:35)
David Kubíček - 14, Tadeáš Tichý - 14, Tomáš Míča - 9, Dominik Suchomel - 8, Michal Broulík - 7, Václav Kočí - 2, Lukáš Pavliš - 2, Daniel Večeřa - 2, Jakub Ripka - 1, Adam Diblík - 0, Tomáš Stýskala - 0

 

Druhý zápas byl od začátku mnohem více vyrovnaný. Naše první pětka i přes zlepšení nedokázala soupeři v nejsilnějším složení "utéct" o více jak dva bodu. A naše druhá pětka i přes snahu svoji čtvrtinu prohrála a poločasový výsledek byl -4, tedy 21:25. Nástupem a hlavně přístupem do třetí čtvrtky jsme zápas zlomili v náš prospěch. Aktivním celoplošným tlakem na míč a kvalitní těsnou obranou jsme nedali soupeři moc šancí do jednoduchého zakončení. Naše rychlé protiútoky do nezformované obrany i zlepšeny postupný útok nám zato přinášely bodový přísun. Takto zlepšenou hrou jsme zápas otočili a v polovině čtvrtého dějství jsme vedli 51:35 a zápas se již v klidu dohrál. 

Zobrazit celou zprávu
21.09.2021 Zbyněk Tichý
Zavřít
NOMINACE

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2022/2023

Prosíme o uhrazení platby do 30. září 2022!

ROZPIS ZÁPASŮ 22/23

Předběžný rozpis zápasů všech týmů v sezoně 2022/2023:

Lékařská prohlídka na sezonu 2022/2023

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!Cheerleading Litomyšl
Cheerleading Litomyšl

Návštevy
celkem: 172 235
tento rok: 13 895
tento měsíc: 204
tento týden: 78
dnes: 14
online: nahravam