Zadejte e-mail k odběru novinek

Minižactvo U12 na hradecké lvice nestačilo!

PDF download
Na první mistrovský zápas na naši palubovku zavítal Sokol Hradec Králové. Silný tým 16 děvčat s rokem narození 2007. Pro dívčí polovinu našeho týmu to bylo zopakovaní zápasu před týdnem, kdy stejný tým hradeckých lvic hrál proti našim děvčatům kategorie U13. Před týdnem naše děvčata urvala jedno vítězství a minimálně to samé jsme chtěli dokázat i my.
výhra 07.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové  53:64 (15:15 28:20 46:45)
Dominik Suchomel - 17, David Kubíček - 9, Adam Karlík - 8, Nela Škeříková - 6, Jolana Jánová - 5, Bohdana Metyšová - 4, Berenika Gultová - 2, Tomáš Hanuš - 2, Agáta Bártová - 0, Tadeáš Tichý - 0

S předpokladem, že soupeř díky své kvalitě a šířce kádru odehraje toto utkaní na dvě pětky jsme do zápasu nastoupili s tím, že celý zápas odehrajeme v co možná nejsilnějším složení, což v našem případě znamená, že budeme spoléhat na našich nejsilnějších šest až sedm hráčů. Samotný nástup do zápasu se nám nepovedl a soupeř nám postupně bodově unikal. Museli jsme se vypořádat s velkou agresivitou soupeře, kdy opravdu hradecké holky bojují o každý míč a také s velmi striktním rozhodováním rozhodčího. S koncem čtvrtiny se nám podařilo soupeře bodově vyrovnat. Druha čtvrtina se nám povedla a odskočili jsme na rozdíl 8 bodů. V této chvíli jsem začínal věřit ve vítezství. Postupný cíl byl ubránit první pětku soupeře ve třetí čtvrtině a následně rozhodnout v poslední. Opět šlo na palubovku to nejlepší a výsledek se přeléval ze strany na stranu bez většího bodového rozdílu. S vědomím, že nás čeká ještě jeden zápas, jsem se rozhodnul na konci třetí čtvrtiny trochu pošetřit síly některých hráčů a prostřídal jsem a rozvrhnul síly tak, abychom udrželi čtvrtinu, ve čtvrté čtvrtině na první 2-3 minuty nechali odpočinout naše nejlepší a následně soupeře udolali. Po třetí čtvrtině jsme stále vedli o 1 bod. Nástup do čtvrté čtvrtiny se nám však vůbec nepovedl a během prvních dvou minut jsme dostali 10 bodů, a i když jsem do zbytku zápasu postavil to nejlepší, na celkový zvrat už to bohužel nedopadlo. Prohráli jsme 53:64. S odstupem času jsem si to vyhodnotil jako svoji chybu. Tak snad se z toho poučím! Omlouvám se čtenářům za svůj subjektivní komentář, ale myslím si, že není od věci vás trošku nechat nakouknout i do toho, co se trenérovi honí hlavou a trochu  měli možnost pochopit, co za některými rozhodnutími je.

výhra 07.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové  49:61  (3:23 24:37 35:52)
David Kubíček - 16, Adam Karlík - 9, Jolana Jánová - 8, Tadeáš Tichý - 6, Bohdana Metyšová - 5, Agáta Bártová - 2, Nela Škeříková - 2, Dominik Suchomel - 1, Berenika Gultová - 0, Tomáš Hanuš - 0

Do druhého zápasu jsme již nastoupili s tím, že všichni hráči dostanou stejnou dobu na palubovce. Zastávám názor, že nejsme profi klub a děti mají hrát, a ne si odsedět 3 hodiny na lavičce. Odehráním těžkých zápasů se naše děti zlepšují a zúročují to, co se naučili na tréninku. Ano, každý zápas chceme vyhrát, ale ne za každou cenu. Úvod zápasu byl opravdu tragický. V útoku se nám nedařilo, měli jsme spoustu ztrát a v obraně jsme nedostupovali hráče a dostávali velmi laciné koše. Tomu odpovídal i výsledek po první čtvrtině 3:23. Ve zbytku zápasu se hra již vyrovnala, hrozba 100 pominula a skóre se zastavilo na konečných 49:61. Oba dva zápasy provázelo nespočet faulů na obou stranách. Ve statistice faulů jsme vyhráli 39:47. A také jsme se dopouštěli častých přestupků v driblinku. Byť rozhodčí byl opravdu přísný, tak zpětně si myslím, že to bylo dobře. Kdyby fauly pouštěl, tak obzvláště s agresivním nasazením hradeckých děvčat by se zápas proměnil spíše v řeckořímský zápas než ten basketbalový.

Opět bych chtěl poděkovat rodičům, hala byla velmi dobře zaplněná a místy velmi bouřlivá. Jen některé z vás bych rád požádal o to, aby tým povzbuzovali, jen povzbuzovali. Pokřikovaní na rozhodčího nemá smysl a vytýkaní chyb dětem už vůbec ne. Děti pak sledují vás a ne hru. Níže přikládám link na videa. Myslím si, že jsou dobře udělána a jsou výstižná.

Zobrazit celou zprávu
07.10.2018 Zbyněk Tichý

Minižáci U11 smírně se SŠB Pardubice 1-1!

Naši nejmladší chlapci kategorie U11 přivítali na úvod sezóny SŠB Pardubice. Již při rozcvičování bylo patrné, kde asi bude největší problém tohoto dvojzápasu, a to výška protihráčů. 4 hráči soupeře byly výrazně vyšší než naši hráči. Asi naši kluci málo jí, nebo je rodiče málo tahají za uši :-). Do zápasů jsme šli s tím, že chceme hrát pěkný basketbal, soustředit se na osobní obranu a že každý hráč chce aktivně hrát a chce dát koš.
výhra 30.09.2018 ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 59:47 (19:8 31:22 49:36)
Tadeáš Tichý - 26, Tomáš Hanuš - 18, Daniel Večeřa - 4, Pavel Vacek - 3, Dominik Hodek - 2, Adam Kodýtek  - 2, Lukáš Peřina - 2, Adam Severa - 2, Šimon Grujbár - 0
Do zápasu jsme nastoupili aktivně a poměrně velmi rychle jsme se ujali vedení s výsledkem po 1 čtvrtině 19:8. Soupeř do 2. čtvrtiny kompletně vystřídal a tempo zápasu a průběžný výsledek však stále nahrával v náš prospěch. Po 2. čtvrtině jsme udržovali vedení 31:21, ale hned naši dva hráči, při obraně vyšších protihráčů měli již 4 respektive 3 osobní chyby a s naším ne úplně širokým kádrem to bylo velké ohrožení. Nastup do 3. čtvrtiny se nám velmi povedl a skóre narostlo v náš prospěch až na +21 (47:26), kde však v 6 minutě se zranil náš nejlepší hráč Tadeáš Tichý a do konce čtvrtiny se náskok snížil na 49:36 a následně v poslední čtvrtině až na 51:47. Nervy až do konce. Naštěstí zranění Tadeáše nebylo až tak vážné a s jeho návratem na hřiště a bojovností celého týmu jsme v posledních 2 minutách rozhodli zápas v náš prospěch na konečných 59:47. Uff. Výhra je doma :-). Nutno podotknout, že soupeř celé utkání odehrál na dvě pětky, to znamená, že každý jeho hráč zasáhnul maximálně do dvou čtvrtin zapasu. Ale co už, historie se neptá. Kromě Tadeáše Tichého se mi velmi líbil výkon Tomáše Hanuše. Dále bych chtěl poděkovat rodičům, hala byla pěkně zaplněna a obzvláště na konci poslední čtvrtiny byla atmosféra bouřlivá.
Adam Kodýtek  - 15, Tadeáš Tichý - 8, Dominik Hodek - 6, Pavel Vacek - 4, Lukáš Peřina - 3, Tomáš Hanuš - 2, Daniel Večeřa - 2, Šimon Grujbár - 0

Do druhého zápasu jsme šli s tím, že soupeř již nebude hrát na dvě pětky, a naopak my budeme chtít co nejvíce si vyzkoušet hru bez Tadeáše. Co k zápasu samotnému říct? Drama to již nebylo a od první minuty soupeř navyšoval své vedení až na strašlivých 20:2 v 5. minutě 1. čtvrtiny. Pak po soupeřově vystřídání kompletní pětice se hra vyrovnala, naši hráči museli začít hrát sami a v tomto složení jsme soupeře přehrávali a čtvrtinu ukončili na skóre 12:20. Velmi podobným způsobem probíhaly i ostatní čtvrtiny. Toto jsou přesně ty zápasy, kde vůbec nejde o výsledek, ale o to, aby každý hráč musel hrát, chtěl hrát a chtěl dát koš a naše hra nebyla postaveno na jednom nebo dvou hráčích, kteří vyvezou míč, zakončí nebo zaskočí v obraně. Ocenil bych hru Dominika Hodka (bylo to jeho první soutěžní utkání a všichni soupeři byli o dva roky starší), který se nebál hrát a byl velmi aktivní. Dále Pavla Vacka, který se zdatně chopil bránění nejvyšších hráčů soupeře a Adama Kodytka, který proměňoval samostatné nájezdy, byť proti slabší pětce soupeře. V tomto zapase bylo vidět, jak nám velmi rychle ubývají sily a mnohdy soupeři šli do přečísleni 3 na 1 a dostávali jsme velmi laciné koše. Není nás moc, a proto jestli víte o nějakém kamarádovi, sousedovi, známém a je ve věku 8 – 10 let, vezměte ho sebou na trénink.

01.10.2018 Zbyněk Tichý

Minižákyně U13B na úvod sezony jednou porazily hradecké lvice!

Novou sezónu zahajovalo družstvo děvčat opět proti Sokolu HK B, se kterým jsme měli loni úspěšnou bilanci. Tentokrát byla bilance o něco horší.
výhra 30.09.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové "B" 35:28 (7:10 16:16 25:28)
Denisa Hloušková - 12, Jolana Kolářová - 9, Michaela Tomšů - 7, Jolana Jánová - 3, Berenika Gultová - 2, Nela Škeříková - 2, Agáta Bártová - 0, Natálie Svobodová - 0

První zápas byl velmi vyrovnaný, my jsme se dopouštěli mnoha ztrát, které vyplývaly ze zbrklosti. Toto nebylo jediné negativum. Neproměnili jsme hodně nájezdů a nejhorší výkon byl v doskoku, kde nedokážeme odstavit soupeřky. První zápas nakonec skončil naším vítězstvím 35:28, když jsme stav otočili vítěznou poslední čtvrtinou 10:0.
Michaela Tomšů - 12, Denisa Hloušková - 6, Jolana Kolářová - 6, Nela Škeříková - 5, Berenika Gultová - 3, Jolana Jánová - 2, Agáta Bártová - 0, Magdaléna Jeřábková - 0, Natálie Svobodová - 0

Ve druhém zápasu jsme od začátku tahali za kratší konec, opět nás zradilo zakončování z nájezdů. Střídali jsme více hráčky z lavičky a přiznejme, že jsme tentokrát neměli sílu na otočení výsledku. Škoda, že nám chyběly 2 hráčky (Metyšová a Severová). Zápas nám odhalil to, co na tréninku není tolik vidět a na co se musíme zaměřit.
01.10.2018 Stanislav Cimburek

Minižáci U13 vezou dvě výhry z Jičína!

Naši chlapci jeli do Jičína v devíti a všichni se na palubovce vystřídali a zapsali se do střelecké listiny. Zpočátku jsme hráli staticky, nechodili jsme na doskoky a chyběl i pohyb na útočné polovině, ale postupem času se toto vylepšilo, takže jsme si s dívčím týmem z Jičína poradili.

První zápas jsme vyhráli 74:35, druhý 63:40. Když soupeř nasadil ve třetí čtvrtině druhého zápasu svoji nejlepší pětku, tak ani naše nejsilnější sestava na dravost a rychlost děvčat nestačila a tuto čtvrtinu jsme prohráli o deset bodů. Jakmile ale došlo na střídání, bylo znát, že naše lavička je mnohem vyhranější než jičínská. Měli jsme poměrně dost zisků a doskoků, ale také dost nevynucených ztrát a v prvním zápase dokonce 40 nedaných střel, což musí zlepšit zejména mladší chlapci. Tradiční oporou byli Ondra Vomáčka, Jonáš Brýdl, Šimon Vašek a Matěj Hanuš, ale zdatně jim sekundovali i Kryštof Grujbár (zejména v doskocích) a Dominik Suchomel, který si u soupeřů získal obdiv svým kvalitním driblingem.

výhra 29.09.2018 BSK Continental TJ Jičín - ADFORS Basket Litomyšl 35:74 (10:15 21:35 31:48)
Šimon Vašek - 18 (+7 doskoků), Jonáš Brýdl - 13 (+7 zisků), Matěj Hanuš - 10, Kryštof Grujbár - 8 (+10 doskoků), Ondřej Vomáčka - 8 (+6 asistencí), David Kubíček - 6, Tadeáš Tichý - 6, Michal Broulík - 3, Dominik Suchomel - 2

Jonáš Brýdl - 12 (+8 doskoků), Ondřej Vomáčka - 12, David Kubíček - 9, Šimon Vašek - 8, Kryštof Grujbár - 6 (+9 doskoků), Dominik Suchomel - 6 (+7 zisků), Matěj Hanuš - 4, Tadeáš Tichý - 4, Michal Broulík - 2

30.09.2018 Daniel Brýdl

Juniorky zahájily sezonu bilancí 1-1!

První a druhé kolo ligy juniorek jsme předehrávali již v pátek 28. září, kdy jsme využili volna během státního svátku. Osm hráček odjelo nejprve k utkání do Kolína. Po obědě jsme pak sehráli duel v Brandýse nad Labem.
výhra 28.09.2018 BC Kolín - ADFORS Basket Litomyšl 61:57 (20:13 35:27 48:45)
Tereza Hánělová - 12, Daniela Marková - 10, Natálie Čerebová - 7, Viktorie Jakubcová - 7, Natálie Bisová - 6, Karolína Pakostová - 6, Vendula Rohlenová - 5, Sabina Knesplová - 4

V úvodních minutách bylo na nás vidět, že se jedná o první zápas nové sezony a že se těžko dostáváme do správného tempa. Především v útoku jsme se poměrně trápili. Ostatně stav po šesti minutách byl 10:2 pro Kolín. Pak se hra trochu vyrovnala a rozdíl se pohyboval stále kolem 5-10 bodů. Na konci třetí periody jsme se přiblížili na rozdíl jediného bodu, ale do vedení se nám v celém zápase nepodařilo jít ani jednou. Hlavní příčiny porážky lze hledat v útočných doskocích soupeře, zbytečných ztrátách a neproměňování našich dobrých střeleckých pozic.

výhra 28.09.2018 BK Brandýs nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl 66:75 (19:17 31:31 50:54)
Daniela Marková - 24, Natálie Bisová - 12, Tereza Hánělová - 9, Sabina Knesplová - 8, Karolína Pakostová - 8, Viktorie Jakubcová - 6, Vendula Rohlenová - 6, Natálie Čerebová - 2

V Brandýse nás čekal hodně běhavý domácí tým, který nám často svojí aktivitou dělal problémy. Úvod zápasu byl však zcela opačný než v Kolíně a byli jsme to my, kdo rychle vedl, konkrétně 13:5 po čtyřech minutách. Pak ale soupeřky začaly bránit aktivněji a my začali kupit ztráty. Výsledkem toho byl obrat a stav 19:17 pro Brandýs po první čtvrtině. Pak následovaly dvě vyrovnané periody. Do poslední části jsme šli s drobným čtyřbodovým náskokem, který se nám dařilo mírně navyšovat a nepouštěli jsme až do konce domácí na dostřel. Výrazně se zvýšila naše úspěšnost v zakončení a byli jsme i lepším týmem na doskoku. Ve druhé půli nám dost pomohly i nájezdy Danči Markové, která za tuto dvacetiminutovku zaznamenala 17 bodů a soupeřky jí nedokázaly zastavit. Všechna děvčata však podala výrazně lepší výkon než v Kolíně a zaslouženě zvítězila.

29.09.2018 Martin Šorf

Minižáci U13 na úvod sezóny nestačili na vícemistry republiky!

Nejtěžšího možného soupeře jsme potkali v dohrávce prvního kola Východočeského přeboru minižactva U13. Hostili jsme tým, který vloni skončil na MČR stříbrný předloni dokonce první.

BK Synthesia Pardubice navíc přijel v kompletním složení, tedy včetně tří posil z Holic. Pardubáci navíc mají ve svém středu 188cm vysokého pivotmana, na kterého opravdu fyzicky nemáme. Nicméně velmi srdnatě se s úkolem ubránit ho popasoval Kryštof Grujbár. Hosté disponují ale i velkým množstvím hbitých rozehrávačů, které se nám dařilo v jejich nájezdech bránit se střídavým úspěchem. Naopak se nám jen těžko dařilo dostávat do soupeřovi dobré obrany o čemž svědčí i počet nastřílených bodů. Je pravda, že jsme mnoho dobrých pozic nedokázali proměnit, ale velkým problémem v naší ofenzívě byl malý pohyb míče a postrádal jsem také více týmové pojetí. Prověrka to pro nás však byla výborná a čím víc takovýchto zápasů, tím pro kluky lépe. Další zápasy nás čekají již tuto sobotu, kdy pojedeme na palubovku jičínských děvčat.

výhra 25.09.2018 ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice kval. 26:46 (5:14 9:18 22:27)
Ondřej Vomáčka - 9 (+9 doskoků), Dominik Suchomel - 4, Šimon Vašek - 4, Jonáš Brýdl - 2 (+7 doskoků), Adam Karlík - 2, David Kubíček - 2, Lukáš Pavliš - 2, Kryštof Grujbár - 1, Michal Broulík - 0, Matěj Hanuš - 0, Tadeáš Tichý - 0

Jonáš Brýdl - 6 (+6 doskoků a 5 zisků), Kryštof Grujbár - 6 (+7 doskoků), Ondřej Vomáčka - 3, Matěj Hanuš - 2, Michal Broulík - 0, Adam Karlík - 0, David Kubíček - 0, Lukáš Pavliš - 0, Dominik Suchomel - 0, Tadeáš Tichý - 0, Šimon Vašek - 0
25.09.2018 Martin Šorf

2. místo na mezinárodním turnaji ve Vysoké n.L. pro mini U12!

Jako první a zároveň poslední přípravu na nadcházející sezónu U12 jsme využili pozvánku na mezinárodní turnaj MK-STAV CUP ve Vysoké nad Labem. Na turnaj jsme nakonec odjeli v plné síle, tedy 12 hráčů - 6 holek a 6 chlapců, kteří budou tento rok kategorii U12 hrát. Zároveň s námi odjel i početný fanouškovský tým natěšených rodičů,  kteří po celou dobu slušně ale hlasitě povzbuzovali, pokud tedy zrovna nebyli na nákupech :-). Díky, byli jste skvělí.

BK Napos Vysoká nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl 12:45

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácímu BK Napos Vysoká nad Labem. S tímto soupeřem jsme neměli minulý rok možnost hrát, a proto to pro nás byla velká neznámá. Po prvních minutách první čtvrtiny, do které jsme nastoupili v nejsilnějším složení, bylo patrné, že jsme lepší a soupeře jsme přehrávali jak herně tak výsledkově. Následující čtvrtiny jsme odehráli na dvě smíšené pětky (šestky) a minuty na hřišti spravedlivě podělili na všechny hráče. Skóre utěšeně narůstalo až na konečných 45:12. Byť výsledek vypadá velmi dobře, tak místy předvedená hra už tak ne. Museli jsme si připomenout některá naše základní pravidla jako osobní obrana, jak se chovat při výhozu po koši a z boku hřiště, tak i roztáhnutí se a uvolnění bedny při postupném útoku.

PG Crew - ADFORS Basket Litomyšl 4:54

K druhému zápasu jsme nastoupili proti polskému týmu PG Crew. Opět další velká neznámá. Avšak po shlédnutí části jejich prvního zápasu, ani z tohoto soupeře jsme nemuseli mít strach. S vědomím toho, že hned následující zápas nás bude čekat boj o první místo v turnaji s BK Pardubice, jsme se rozhodli pošetřit síly našich nejlepších hráčů. Do prvních 2 čtvrtin jsme nasadili čistě chlapeckou a dívčí pětku (šestku) a po půlce s vedením + 36 jsme dali daleko větší prostor našim nejmladším, aby ukázali, že i oni umí hrát. Ne vždy se to úplně dařilo, ale měli jsme i velmi dobré akce. Konečný výsledek 54:4 musíme brát i trochu s rezervou. Není to o tom, dát takovému soupeří o 100, ale abychom si v takovém zápase vyzkoušeli nacvičené věci a jak jsem psal výše, dali více prostoru mladším. Z mého pohledu promluva před zápasem pomohla a jak v obraně tak v útoku jsme se zlepšili a na naši hru byl lepší pohled. Sice ne vždy jsme dali koš, ale trénink dělá hráče a hráče dělají taky zkušenosti.

BK Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 46:37

Do posledního zápasu jsme nastoupili proti BK Pardubice. Tohoto soupeře známe z nespočtu odehraných vzájemných zápasů. Jeden z top týmu v celé ČR. Zápas to byl bojovný, ale po celou dobu jsme bohužel tahali za o malinko kratší konec. Výsledek 37:46 není vůbec špatný, ale my chtěli vyhrát. Ale co už, příště to dopadne. V tomto zápase jsme mohli vidět, že nejsme horší baskeťáci, že naše akce byly taky pěkné, že soupeř dělá také chyby, ale co nám chybělo, byla taková větší rychlost a agresivita v dobrém slova smyslu. Někdy nás srážely zbytečné ztráty míčů, kdy si míč nedokážeme schovat a driblujeme v rychlosti před tělem.

Co na závěr? Nechci hodnotit jednotlivce. Myslím si, že jsme podali velmi dobrý týmový výkon. Nemám rád hodnocení postavené na tom, kolik který hráč dá bodů. Basketbal je taky o obraně, počtu vybojovaných míčů, počtu ztracených míčů, nahrávek spoluhráči do volného zakončení. Tyto statistiky nemáme. Takže jenom body: Kubíček D. - 24, Karlík A. - 18, Suchomel D. - 16, Janová J. - 16, Tichý T. - 16, Gultová B. - 15, Škeříková N. - 12, Metyšová B. - 7, Večeřa D. - 4, Bártová A. - 2, Svobodová N. - 2, Hanuš T. - 0. Za mě, já jsem si to užil a věřím, že děti a rodiče také. Konečné pěkné 2. místo a předvedená hra dávají příslib do celé sezóny. Víme, co už nám jde lépe a na čem naopak potřebujeme zapracovat. Za 14 dní na Jiskře proti lvicím z Hradce naviděnou.

24.09.2018 Zbyněk Tichý

Žáci U14 zahájili ligovou soutěž!

První ligové zápasy nové sezony odehráli naži žáci na venkovních palubovkách. V sobotu nás čekal jeden z favoritů naší skupiny, naopak v neděli jsme podle papírových předpokladů měli mít navrch my. K utkáním jsme museli odjet bez našich dvou nejvyšších hráčů, Tomáše Folty a Adama Švandy, kteří se stále zotavují ze svých dlouhodobých zranění.
výhra 22.09.2018 BA Nymburk - ADFORS Basket Litomyšl 91:43 (25:16 45:31 71:37)
Adam Kubíček - 14, Jonáš Brýdl - 10, Adam Bielko - 8, Ondřej Vomáčka - 6, František Tupec - 5, Kryštof Grujbár - 0, Matěj Hanuš - 0, Daniel Král - 0, Jakub Martiník - 0, Tomáš Sedláček - 0, Vojtěch Tupec - 0, Šimon Vašek - 0

Již při rozcvičování bylo naprosto zjevné, že Nymburk bude mít výraznou fyzickou převahu. A to nejenom ve výšce. Vždyť jejich nejlepší hráč má postavu a muskulaturu jako naši kadeti. Tomu jsme opravdu s našimi "dětmi" nemohli moc vzdorovat. Bohužel kluci měli před soupeřem přílišný respekt, který se projevil peřdevším ve druhém poločase, kdy skóre rychle narůstalo ve prospěch domácích. Naším největším problémem pak bylo, že se klukům nechtělo vůbec běhat.
Krásné fotografie ze zápasu od domácího fotografa si můžete stáhnout na  http://www.bknbk.cz/foto/180922_U14/index.htm (pozor, fotky se během několika dní smažou, tak si raději stáhněte, pokud se vám nějaká líbí).

výhra 23.09.2018 Královští Sokoli - ADFORS Basket Litomyšl 45:68 (5:20 20:40 30:58)
Jonáš Brýdl - 12 (+5 zisků), Ondřej Vomáčka - 12 (+6 zisků), Tomáš Sedláček - 9, Adam Bielko - 8, František Tupec - 6 (+6 doskoků), Vojtěch Tupec - 6, Matěj Hanuš - 4, Adam Kubíček - 4, Šimon Vašek - 3, Kryštof Grujbár - 2 (+6 doskoků), Daniel Král - 2

V neděli jsme hráli proti týmu, který měl ve svém středu jednoho čahouna, nám dobře známého Bóďu Slawische. Práve na něho jsme si chtěli dát v obraně největší pozor. Velmi dobře na něm zapracoval nejenom jeho dvorní obránce Adam Bielko, ale i další hráči, kteří ho dobře zdvojovali. Ostatně Bóďa nám dal pouze 2 body za celý zápas, což je skvělá vizitka pro obranu.
Od první minuty jsme byli aktivnějším týmem a především náš presing se zdvojováním slavil často úspěch v podobě získaných míčů. I přechod do útoku už byl mnohem rychlejší než v Nymburce. Hráči odvedli dobrý výkon a všech 11 borců se zapsalo do střelecké listiny, což je super. Tento výkon už byl o poznání lepší než ten sobotní, ale stále je před námi mnoho práce a my víme,  na čem musíme ještě zamakat.
23.09.2018 Martin Šorf

Sportovní přípravka se úspěšně rozběhla!

Máme za sebou první dva tréninky a zatím to vypadá dobře :-) Děti chodí a snaží se... Především v mladší přípravce máme poslední volná místa. Kdo máte zájem, neváhejte a přijďte si s námi zkusit zatrénovat. Za zkoušku přeci nic nedáte :-)

14.09.2018 Martin Šorf

Mladočovský podzimní dojezd!

TERMÍN: pátek 14.9. - neděle 16.9.

Informační leták k soustředění v Mladočově vč. potvrzení o bezinfekčnosti ke stažení po kliknutí na ikonku PDF.

Lékařská prohlídka na sezonu 2024/2025

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!