Zadejte e-mail k odběru novinek

Minižactvo U12 dvakrát rozstřílelo v derby TJ Svitavy!

PDF download

Ke druhému dvojzápasu letošní sezóny jsme zamířili na palubovku TJ Svitavy. Těžký soupeř, který má ve svém středu dva rozdílové hráče, Bryšku a Špačka, a který nás v loňské sezóně dokázal dvakrát porazit. Sobotní ráno nás přivítalo pošmourným počasím, mlha byla, že by se dala krájet, ale nakonec jsme probudili i Bebe a všichni zdárně dorazili do Svitav. Během rozcvičování jsme odhadovali sílu soupeře, sice kluci velcí, ale v basketbalových dovednostech jsme se jevili lépe. Bryška nedorazil, první menší překážka se pokořila sama. Jdeme do zápasů na dvě pětky a uvidíme.

výhra 20.10.2018 TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl  20:63  (0:16 8:37 10:55)
Dominik Suchomel - 14, Nela Škeříková - 12, Jolana Jánová - 8, Tadeáš Tichý - 8, Adam Karlík - 6, David Kubíček - 6, Bohdana Metyšová - 4, Tomáš Hanuš - 2, Natálie Svobodová - 2, Berenika Gultová - 1

Do zápasu jsme nastoupili s následujícím rozdělením:

1.pětka – Kubíček D., Suchomel D., Tichý T., Metyšová B. a Svobodová N.
2.pětka – Karlík A., Škeříková N., Gultová B., Jánová J. a Hanuš T.
Do zápasu samotného jsme vstoupili velice aktivně a velmi dobrou obranou jsme soupeře nepouštěli do žádných akcí. V útoku jsme předváděli velmi pestré akce, kdy mnohdy jsme zakončovali sami do koše po sérii krásných přihrávek. Skóre se postupně ale neustále navyšovalo v náš prospěch. Pěkný zápas.

výhra 20.10.2018 TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl  22:76  (12:12 12:38 22:51)
David Kubíček - 16, Dominik Suchomel - 13, Tadeáš Tichý - 12, Jolana Jánová - 9, Adam Karlík - 6, Bohdana Metyšová - 6, Nela Škeříková - 6, Natálie Svobodová - 4, Berenika Gultová - 2, Tomáš Hanuš - 2

Do druhého zapasu jsme vyměnili pořadí našich pětek, tedy naše druhá, hrála proti první pětce soupeře a obráceně.  První čtvrtina byla velice vyrovnaná, skóre se přelévalo ze strany na strunu, na konečných 12:12. Do druhé čtvrtiny dostali hráči jasný pokyn, ještě více „přitvrdit“ v osobní obraně, hned po vstřeleném koši aktivně bránit s tím, že náš hráč bránící výhoz bude aktivně vypomáhat a zdvojovat. Tato taktika byla velice úspěšná a dá se říct, že jsme soupeře nepustili ani za půlku. Čtvrtinu jsme vyhráli 26:0. A pak následně celý zápas k výbornému výsledku 76:22, kde naše první pětka svůj mini zápas vyhrála 51:0.

Co dodat? Takovéto zápasy je radost vidět, hrát, koučovat. Do zápasu jdete s pokorou. A to, co předvedli naši hráči, bylo prostě perfektní. Výborně bránili, v útoku hráli pestře a hlavně, hráli jako tým. Takhle hezký týmový výkon už jsem dlouho neviděl. Mohli jsme vidět, jaký naši hráči udělali pokrok. Pochvalu si zaslouží úplně všichni. A pochvalu a poděkování si zaslouží i rodiče. Celou dobu povzbuzovali. Slušně ale hlasitě. Jo, abych nezapomněl, Radko, ta buchta byla výborná. Myslím si, že jsme si to všichni užili. Jen tak dál. Díky moc.
Zobrazit celou zprávu
22.10.2018 Zbyněk Tichý

O víkendu začíná pro naše žáky Středoevropská liga!

Družstvo mladších žáků U14 bude v letošní sezoně startovat v nově vzniklé soutěži, kterou je Středoevropská mládežnická liga. Celkem čeká naše hráče 20 zápasů během 4 turnajů. Ten první se odehraje již tento víkend v polské Wroclawi.

Rozpis všech našich turnajů je takto:

19. - 21. 10. 2018 Wroclaw, Polsko
7. - 9. 12. 2018 Litomyšl
11. - 13. 1. 2019 Jena, Německo
15. - 17. 3. 2019 The Finals, pořadatel zatím neurčen

Všechny naše zápasy můžete sledovat živě díky internetovému přenosu na serveru TVcom.cz.

Zde je rozpis našich zápasů a odkaz na vysílání.

Pátek 19.10. v 11:30 WKK Wroclaw - ADFORS Basket Litomyšl TVcom přenos

Pátek 19.10.v 17:00 ADFORS Basket Litomyšl - Science City Jena TVcom přenos

Sobota 20.10. v 8:30 ADFORS Basket Litomyšl - BK Inter Bratislava TVcom přenos

Sobota 20.10. v 13:45 ADFORS Basket Litomyšl - WKK Wroclaw 2006 TVcom přenos

Neděle 21.10. v 8:30 Vienna D.C. Timberwolves - ADFORS Basket Litomyšl TVcom přenos

18.10.2018 Martin Šorf

Odložené zápasy žáků U14B a kadetů U17!

Z důvodu zranění a odjezdu hráčů se školou do Anglie se odkládají víkendové zápasy žáků U14 v Týništi a kadetů U17 v Nové Pace.

Utkání žáků U14B v Týništi se odehraje ve středu 31.10.

Nový termín zápasu kadetů bude teprve stanoven.

Minižáci U13A si připsali dvě hladké výhry nad Královskými Sokoly!

Další domácí zápasy odehráli naši minižáci proti chlapcům z Hradce Králové. Již během rozcvičení se zdálo, že bychom měli mít v zápase navrch především technicky i takticky. To se také potvrdilo a dokráčeli jsme ke dvěma pohodovým výhrám.
výhra 14.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli  76:27  (23:3 37:18 60:23)
Dominik Suchomel - 20, Jonáš Brýdl - 10, David Kubíček - 10, Michal Broulík - 6, Adam Karlík - 6, Lukáš Pavliš - 6, Kryštof Grujbár - 5, Šimon Vašek - 5, Matěj Hanuš - 4, Ondřej Vomáčka - 4, Tadeáš Tichý - 0
Již po první čtvrtině zápasu bylo o vítězi rozhodnuto. V této osmiminutovce jsme vyhráli 23:3 a i ve zbytku duelu jsme skóre navyšovali. V tomto duelu dostali šanci především hráči z lavičky a čtveřice Vomáčka, Brýdl, Hanuš, Vašek na hřišti spíše jen paběrkovala. Této příležitosti využil nejvíce Dominik Suchomel, který měl výbronou úspěšnost střelby z pole a často se chopil i rozehrávky.

Ondřej Vomáčka - 24, Lukáš Pavliš - 8, Michal Broulík - 6, David Kubíček - 6, Šimon Vašek - 6, Kryštof Grujbár - 4, Adam Karlík - 4, Jonáš Brýdl - 3, Dominik Suchomel - 2, Tadeáš Tichý - 2
Do druhého zápasu jsme vytvořili dvě pětky, aby dostali všichni hráči podobnou minutovou zátěž. Po vyrovnané první čtvrtině začalo naše vedení opět narůstat a duel jsme ukončili výhrou 21:0 v poslední periodě. Za co je však dnes třeba hráče pokárat, tak to je úspěšnost, nebo spíše neúspěšnost, trestných hodů. V obou utkáních jsme stříleli celkem 45 šestek a z toho jsme proměnili pouhých 9 pokusů!

Juniorky U19 vyhrály oba domácí zápasy a jsou v čele ligové tabulky!

O víkendu nastoupily naše juniorky k prvním domácím zápasům v této sezoně. Soupeřkami nám byly hráčky ze severu, tedy Liberec a Jablonec.
Vinou několika zranění jsme měli k oběma zápasům k dispozici pouze šest děvčat, takže jsme se obávali i toho, jak zvládneme utkání fyzicky. Tyto obavy se nakonec ukázaly jako naprosto liché a naše holky měly v obou zápasech navrch nejenom herně, ale i kondičně a byli jsme to právě my, kdo často chodil do rychlých protiútoků.

výhra 13.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl - TJ Lokomotiva Liberec  93:55  (21:19 51:23 76:43)
Tereza Hánělová - 27, Natálie Bisová - 23, Sabina Knesplová - 16, Viktorie Jakubcová - 12, Natálie Čerebová - 11, Karolína Pakostová - 4
První čtvrtina byla hodně rozpačitá a oba týmy se oťukávaly. Nám se nechtělo příliš bránit a tak jsme po úvodních deseti minutách vedli 21:19. Do druhé periody jsme však nastoupili ve velkém stylu, zamkli jsme prostor pod naším košem a vyráželi do brejků. Následujících šest minut jsme vyhráli 20:0, navýšili náskok na 41:19 a tím prakticky rozhodli o vítězství. Ve zbytku zápasu jsme ještě postupně navýšili vedení až na konecčných 93:55. Střelecky se nejvíce dařilo Tereza Hánělové, která trefila v utkání hned 7 úspěšných trojek a také Natce Bisové, která se prosazovala pod košem a zaznamenala 23 bodů.

výhra 14.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  63:49  (22:13 35:23 51:32)
Tereza Hánělová - 15, Natálie Bisová - 13, Viktorie Jakubcová - 12, Sabina Knesplová - 10, Natálie Čerebová - 7, Karolína Pakostová - 6

V neděli nás čekal mnohem težší soupeř, na kterého se nám ale dlouhodobě daří a nejinak tomu bylo i tentokrát. Po celý zápas jsme mírně navyšovali naše vedení až na 21 bodů v úvodu poslední čtvrtiny. V té jsme trochu polevili a soupeř skorigoval skóre, ale výhru jsme si pohlídali. Základem úspěchu byla kvalitní obrana, kde jsme si dobře vypomáhali. Naopak v útoku jsme těžili z pestré hry, kdy se dobře zapojila všechna děvčata.
Za obě utkání zaslouží holky velkou pochvali, protože pouze v šesti hráčkách předvedly opravdu pěkný basketbal a zaslouženě si připsaly další body do tabulky. Doufejme, že na tyto výkony navážeme i v dalších duelech, snad již v kompletnější sestavě.
17.10.2018 Martin Šorf

Minižákyně U13B se Stěžery smírně 1-1!

Děvčata se ve druhém dvojzápase sezóny utkala s družstvem Sokola Stěžery, kde hrávají hráči a hráčky, kteří se neuplatní v jiných hradeckých družstvech. Ve družstvu bylo 5 chlapců, z nichž 2 hráli na výjimku pro starší a 4 děvčata.
výhra 14.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Sokol Stěžery  50:28  (15:11 20:17 35:20)
Michaela Tomšů - 16, Denisa Hloušková - 15, Jolana Severová - 9, Bohdana Metyšová - 4, Berenika Gultová - 2, Jolana Jánová - 2, Nela Škeříková - 2, Leona Petrasová - 0, Jolana Kolářová - 0, Natálie Svobodová - 0

V prvním zápase se obě družstva do poločasu přetahovala o vedení, ale nám se povedla 3. čtvrtina, ve které se nám dařilo dobře bránit a dávat snadnější koše. V poslední čtvrtině jsme vedení 35:20 ještě navýšili o 7 bodů na konečných 50:28. Přes vítězství je ale nutno přiznat, že jsme stále měli nedostatky v zakončování a v obranném doskoku.

Denisa Hloušková - 15, Berenika Gultová - 9, Michaela Tomšů - 9, Jolana Severová - 6, Jolana Kolářová - 4, Jolana Jánová - 0, Leona Petrasová - 0, Bohdana Metyšová - 0, Nela Škeříková - 0, Natálie Svobodová - 0

Do druhého zápasu však soupeř nastoupil zřejmě s cílem zvítězit za každou cenu. Hru přitvrdili hlavně chlapci, přidali i nesportovní prostředky verbální a v poločase soupeř vedl o 7 bodů. Rozhodčí sice soupeři odpískali několik útočných faulů, ale děvčata to rozhodilo. Třetí čtvrtina znamenala naše zlepšení a vyrovnání skóre, ale v závěru nás soupeř přehrál pod oběma koši. I ve druhém zápase jsme pokračovali ve špatném zakončování nájezdů, snad 20 jasných bodů jsme neproměnili. Na nepodařený zápas raději musíme zapomenout, řádně potrénovat a hlavně se semknout do dalších zápasů.

17.10.2018 Stanislav Cimburek

Minižáci U11 byli Lvicím zdatným soupeřem!

Minižáci U11 nastoupili na palubovku hradeckých Lvic v téměř kompletní sestavě. Začátek utkání byl hodně nervózní a už z rozcvičování bylo jasné, které ze soupeřek budou klíčové hráčky. V prvních minutách zápasu jsme se museli vypořádat jednak s kvalitou kluzkého povrchu hřiště a pro kluky s nezvykle dravou hrou Lvic. Od začátku jsme kladli důraz na důslednou osobní obranu, ale i přes naši snahu se děvčata rychle ujala vedení a byly to zejména klíčové hráčky, které proměňovaly jednu střelu za druhou, místy z nepochopitelných úhlů a stylů, ale proměnily.

Nám se zpočátku střelecky vůbec nedařilo ze střední vzdálenosti a k tomu chlapci dělali zbytečné ztráty míčů v driblingu, takže jsme body doháněli rychlými protiútoky a herní kombinací ve středním poli. V poločase bylo skóre 18:36 v náš neprospěch, v druhé půli jsme se dokázali přiblížit na desetibodový rozdíl, ale bylo jasné, že nás dívky přehrávají svojí důsledností, zejména při hře pod košem, počtem obraných i útočných doskoků. Zápas jsme nakonec dohráli s finální ztrátou 19 bodů.

výhra 13.10.2018 Sokol Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl  64:45  (20:7 36:18 54:36)
Tadeáš Tichý - 19, Tomáš Hanuš - 4, Dominik Hodek - 4, Adam Kodýtek  - 4, Lukáš Peřina - 4, Pavel Vacek - 4,Martin Burian - 2, Adam Severa - 2, Daniel Večeřa - 2, Šimon Grujbár - 0

Do druhého zápasu jsme nastoupili s nejsilnější pětkou s odhodláním vydržet počáteční tlak Lvic a maximálně zužitkovat vynucené ztráty rychlými protiútoky, které se ukázaly být velmi účinnou taktikou. Ztráty soupeře plynuly z velmi dobré a „těsné“ obrany, kdy každý z našich hráčů navíc vypomáhal  bránit nejlepší hráčku. Ke konci první půlky jsme dokázali skóre dorovnat a dokonce získat vedení, byť velmi těsné a na krátkou chvíli. V posledních 90 sekundách druhé čtvrtky jsme inkasovali 5 košů od jedné hráčky, kterou jsme nedokázali ubránit. Druhou půlku zápasu jsme začali s jasným cílem, výsledek otočit v náš prospěch, ale fyzicky a technicky jsme už se Lvicemi neudrželi tempo. Konec zápasu jsme dohráli ve stejném duchu s konečným výsledkem 62:44 pro Hradec.

Tadeáš Tichý - 12, Tomáš Hanuš - 8, Lukáš Peřina - 8, Martin Burian - 6, Pavel Vacek - 4, Šimon Grujbár - 2, Adam Kodýtek  - 2, Adam Severa - 2, Dominik Hodek - 0, Daniel Večeřa - 0

Celé dvojutkání bylo velmi rychlé a pohledné bez velkých faulů, sudí pískal jen v případě nutnosti, a tak mnohé kroky a jiné prohřešky zůstaly bez trestů pro oba týmy. Naši hráči překvapili vysokou úspěšností trestných hodů a velmi dobrou obranou. Při rychlých přechodech musíme zlepšit vedení míče a nesmíme se bát zvednout hlavu pro rychlou a včasnou přihrávku. Obrovský prostor ale máme ve hře pod košem, kde musíme zvýšit důraz hry, mít chuť bojovat o míč a udržet ho pod kontrolou. V obou zápasech jsme byli aktivní, snažili se držet dobré rozmístění po hřišti, dařily se nám herní  kombinace v rychlých přechodech hry, celkově jsme byli solidním a zdatným soupeřem.

16.10.2018 Pavel Hanuš

Béčko našich U14 má za sebou premiéru, ve které podlehlo v derby Třebové!

V letošní sezoně bude v krajské soutěži žáků startovat i naše béčko, které je mixem dokonce pěti týmů! Jednak na statut staršího hráče hrají starší žáci, dále minižákyně a minižáci U13, hráči co hrají i za U14A a dva kluci z U12. Z tohoto výčtu je jasné, že tým je na tom velmi různorodě, co se týče fyzična i dovednostně. Navíc logicky musí trochu pokulhávat spolupráce, protože spolu tato skupina nikdy společně netrénuje. Jde však o to, aby tito hráči a hráčky dostali další cenné minuty a zlepšili především svoje individuální dovednosti.

V obou utkáních se projevila především naše nízká útočná produkce. Dopouštěli jsme se řady chyb v driblinku a nepřesností v rozehrávce. Hra 1na1 nám dnes také moc nefungovala. A když už jsme měli střelecké pozice, tak procento jejich proměňování bylo dost mizerné. Ostatně 23 a 28 bodů mluví za vše. Každý hráč musí zapracovat na svých individuálních činnostech, aby dokázal v dalších utkáních obejít své protihráče, protože to je základ basketbalu. V soutěži asi nebude mít přehnané ambice na umístění, ale rozhodně to má pro všechny členy týmu smysl a je dobře, že tuto soutěž hrajeme.

výhra 06.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - SKB Česká Třebová  23:28  (0:6 8:13 15:19)
Vojtěch Tupec - 10, Daniel Král - 4, Jakub Martiník - 4, Petr Černý - 3, David Kubíček - 2, Michal Broulík - 0, Kryštof Grujbár - 0, Adam Karlík - 0, Sára Kolářová - 0, Vojtěch Marek - 0, Lukáš Pavliš - 0, Michaela Tomšů - 0

>Michaela Tomšů - 7, David Kubíček - 6, Jakub Martiník - 4, Sára Kolářová - 3, Petr Černý - 2, Daniel Král - 2, Vojtěch Marek - 2, Michal Broulík - 1, Adam Karlík - 1, Lukáš Pavliš - 0

Článek včetně fotografií z třebovského webu naleznete na webu SKB Česká Třebová

10.10.2018 Martin Šorf

Kadeti U17 v prvních zápasech podali dva rozdílné výkony a proto mají výhru i porážku!

Do nové sezóny a do prvního zápasu jsme vstoupili super střeleckým způsobem - 3 hráči, 3 střely, 3 úspěšné trojky.
výhra 07.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl - BK Loko Trutnov  52:73  (17:14 21:35 37:51)
Jan Poláček - 12, Matěj Sádovský - 10, Tomáš Candrák - 6, Jakub Stříteský - 6, Tomáš Kotěra - 5, Milan Záleský - 5, Vilém Havran - 4, Jeroným Lněnička - 4, Arsenij Bobryshev - 0, Daniel Seidl - 0

Do páté minuty jsme přidali ještě 6 bodů, soupeř jen 5 a vedli jsme tedy 10ti bodovým rozdílem. Tento rozdíl jsme ale neudrželi a soupeř se díky nájezdům a šestkám dotáhl na 15:14. První čtvrtina pak skončila 17:14. V druhé čtvrtině jsme povolili v obraně a asi pod dojmem střelecké první čtvrtiny začali neúspěšně pálit z nepřipravených pozic. Neměli jsme doskok a velmi rychle na útočné polovině ztráceli míč. Druhou čtvrtinu jsme prohráli 4:21 a to hlavně díky tomu, že jsme nedokázali eliminovat hráče Trutnova číslo 5, který nám v této čtvrtině dal 16 bodů z toho tři trojky. V poločase jsme tedy prohrávali 21:35. Třetí čtvrtina dopadla nerozhodně 16:16 a poslední čtvrtinu jsme prohráli 15:22. Zde jsme neubránili hráče číslo 16, který nám za tři minuty dal 9 bodů. V obraně málo aktivní výkon a v útoku zbrklé střely byly rozhodujícím faktorem, proč jsme prohráli tento zápas.

Arsenij Bobryshev - 18, Jan Poláček - 18, Tomáš Kotěra - 9, Matěj Martiník - 9, Matěj Sádovský - 8, Vilém Havran - 6, Tomáš Candrák - 5, Jakub Stříteský - 3, Daniel Seidl - 2, Jeroným Lněnička - 0, Milan Záleský - 0

Do druhého zápasu jsme změnili způsob obrany. Větší tlak na hráče s míčem a ještě větší na hráče bez míče pramenili v soupeřovi ztráty, které jsme dokázali opakovaně potrestat košem z rychlého protiútoku. První čtvrtinu jsme vyhráli 15:10, druhou pak 21:18. a v poločase tedy vedli o 8 bodů 36:28. Hned z kraje třetí čtvrtiny jsme přidali 6 bodů a odskočili na 14ti bodový rozdíl. Soupeř pak přidal jen jeden a následující 3 minuty byli v režii Honzy Poláčka a Arsenije Bobrysheva, kteří přidali 12 bodů. Do poslední čtvrtiny jsme šli s 22 bodovým náskokem, který jsme ale chtěli navýšit, protože jsme první zápas prohráli o 21 bodů. To se povedlo a s konečným rozdílem o 28 bodů 78:50 jsme byli spokojeni. Co ale kazí pozitivní pocit ze druhého zápasu, je zranění Kuby Stříteského, který má zlomený nos a Tomáše Kotěry, který má vymknutý kotník :-(. U obou jsou to zranění dlouhodobá a budou nám chybět v dalších zápasech.

10.10.2018 Marek Martiník

Žáci U14 A i ve druhém ligovém víkendu smírně 1-1!

Druhý hrací víkend zajížděli naši žáci opět na palubovky soupeřů. V sobotu jsme byli favoritem v Kolíně, naopak v neděli měli mít podle papírových předpokladů hráči Pelhřimova.
výhra 06.10.2018 BC Kolín - ADFORS Basket Litomyšl  54:63  (16:26 26:44 42:57)
Adam Kubíček - 15 (+7 zisků), Adam Bielko - 14, Tomáš Sedláček - 9 (+7 doskoků), Ondřej Vomáčka - 8, Matěj Hanuš - 7, Šimon Vašek - 5, František Tupec - 3, Vojtěch Tupec - 2 (+6 doskoků), Jonáš Brýdl - 0, Kryštof Grujbár - 0

V úvodu zápasu jsme se trápili v zakončení a tak domácí po čtyřech minutách vedli 9:4. Pak jsme ale chytili ten správný útočný rytmus a po první čtvrtině jsme už měli náskok 26:16, který jsme navýšili až na poločasových 44:26. Naše hra byla pestrá, míč putoval dobře z ruky a k vidění bylo mnoho pohledných kombinací. Zato druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Přestali jsme běhat, hráli individualisticky a naivně, ztráceli jsme zbytečně míče. Prostě si kluci asi mysleli, že je už po zápase a že není třeba se dále snažit. Nakonec jsme uhájili devítibodový náskok, ale byla to cenná lekce především v tom, že žádný zápas se sám nevyhraje a je jedno jak vysoký náskok v půlce máte. Poděkování patří našim tatínkům, kteří nás po celý zápas velmi hlasitě podporovali.

výhra 07.10.2018 BK Sojky Pelhřimov - ADFORS Basket Litomyšl  88:61  (17:14 47:31 68:47)
Tomáš Sedláček - 22, Jonáš Brýdl - 15, Adam Bielko - 10, Ondřej Vomáčka - 4, Šimon Vašek - 3, Daniel Král - 2, Adam Kubíček - 2, František Tupec - 2, Vojtěch Tupec - 1, Kryštof Grujbár - 0, Matěj Hanuš - 0

K nedělnímu zápasu jsme vyjížděli již v 6:30 ráno, ale naštěstí na kluky padla únava až po cestě domů, kdy si většina dala aspoň krátkého šlofíka. V Pelhřimově na nás čekala starší, ale na basketbal moc pěkná hala. Domácí tým měl ve svým středu dva rozdílové hráče, které mají zapůjčené na hostování z Jindřichova Hradce. Oba jsou vybavení dobře technicky a především fyzicky, takže sestava našich malých a hubených kluků si v soubojích s nimi často nevěděla a někdy ani nemohla vědět rady. Dohromady nám tato dvojice dala 43 bodů a byli to především oni dva, kdo nás porazil. My jsme nepředvedli špatný výkon, ale na soupeře to dnes nestačilo. Opět se ukázaly naše nedostatky, kterými je jednak malý pohyb míče a také musíme výrazně zrychlit přechod do útoku i návrat do obrany. Nejhorší zpráva ze zápasu však je zranění Adama Bielka, jehož poraněný kotník si vyžádá asi několikatýdenní pauzu. To v naší situaci, kdy stále nehrají naši nejvyšší hráči Tomáš Folta a Adam Švanda, je už velký problém. V podpokošových soubojích často ztrácíme mnoho centimetrů i kilogramů a to se těžko nahrazuje něčím jiným. Zranění ale ke sportu patří a tak musí kluci zabojovat v sestavě, jaká zrovna je. O co jsme menší, o to můžeme být zase rychlejší!

Lékařská prohlídka na sezonu 2024/2025

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!