logo

Zadejte e-mail k odběru novinek

Kadeti U17 v souboji o první místo podlehli v Nové Pace

PDF download

Při pohledu na průběžnou tabulku byl výjezd do Nové Paky soubojem o první místo v NRL. S tímto týmem se potkávám posledních 5 sezón. Velmi dobře fyzicky vybavení kluci s dobře organizovanou hrou a secvičenými jak obranými tak útočnými akcemi. K tomuto zápasu jsme se posílili o Jonáše Brýdla. Po mnoha omluvenkách nás však odjelo k zápasu pouze 8.

Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl, dovolím si i říci, že to byl katastrofální vstup. 18:4 pro Paku v polovině čtvrtiny. Největší problém nám dělal pivot Fedor, kde v dolním postavení byl velice dominantní. My ho nedokázali zastavit a když už ano, tak přišel shoz na nabíhající křídlo a snadné zakončení. Zlepšenou hrou se nám podařilo korigovat stav po 1. čtvrtině na 20:13. V následujících dvou čtvrtinách se hrál velmi dobrý mládežnicky basketbal, který se na urovni NRL opravdu nevidi. Nám se podařilo více přibrzdit soupeře a v útoku nás táhnul Jonáš Brýdl. Problém nastal, když si 4. osobní chybu udělali Sam a Jonáš Škop. Do posledního dějství jsme šli pouze -1, 60:59. Jonáše jsem se rozhodl poštřit do rozhodující koncevky. K té ale bohužel nedošlo. Hned v úvodu se vyfauloval Sam. Nám se přestalo střelecky dařit, kdy za ceou čtvrtinu jsme vstřelili pouze 9 bodu. Super zápas jen s hořkým koncem pro nás. 

 

výhra 12.11.2022 Sokol Nová Paka  - ADFORS Basket Litomyšl 80:68 (20:13 40:35 60:59)
Jonáš Brýdl - 28, Jonáš Škop - 16, Dominik Suchomel - 10, Štěpán Kovář - 5, Šimon Kovář - 4, Lukáš Pavliš - 3, Samuel Tomeš - 2, Ivan Jetmar - 0

 

Hned v úvodu druhého zápasu odstoupi kvůli zdravotním problémům Jonáš Brýdl. Tudíž nás zůstalo pouze 7. Drželi jsme se statečně. Vúbec nám však střelecky nevyšla druhá čtvrtka, kde jsme zaznamenali pouze 4 body. Soupeř nám utekl na +14 a víceméně bylo po zápase. Na obrat to z naší strany nebylo. Sice jsme 3. čtvrtinu vyhráli o 5, ale soupeř držel zápas ve svých rukou. Nakonec jsme ještě zápas málem dohrávali pouze ve 4, když se postupně vyfaulovali Sam a Lukáš a Ivan dohrával se 4 fauly. 

 

výhra 12.11.2022 Sokol Nová Paka  - ADFORS Basket Litomyšl 82:65 (24:22 40:26 58:49)
Jonáš Škop - 18, Dominik Suchomel - 12, Samuel Tomeš - 11, Ivan Jetmar - 7, Šimon Kovář - 7, Štěpán Kovář - 5, Lukáš Pavliš - 3, Jonáš Brýdl - 2

 

Jak jsem již psal výše, na úrovni NRL to byly nastandardní zápasy a hrál se opravdu velmi hezký basketbal. Nová Paka měla svého Fedora, ale nebylo to jen o tomto hráči. Přechod do útoky byl v podání Paky ve sprintu, kdy velmi často po ztrátě míče, neproměněné střele, šel soupeř do přečíslení 4 na 2. Vůbec jsme nestíhali. Trápily nás doskoky pod oběma koši. Soupeř často přecházel z osobní do zónové obrany. Obzvláště proti zónové obraně kluci neumějí hrát. Akci na ni jsme cvičili před zápasem na benzince. Ale zase je fajn, že akce "benzinka" zústane klukům v hlavě. Kluci bojavali, místy chybělo štěstíčko, ale určite jsou tyto zápasy víc než vyhra o 100 nad Chrudimí. Máme par měsíců na to zamakat na sobě a Novou Paku doma porazit. 

Zobrazit celou zprávu
18.11.2022 Zbyněk Tichý

Kadetky U17 vezou z Brna jednu výhru a stále se pohybují v popředí tabulky

PDF download

Ve třetím kole soutěže kadetek jsme navštívili Brno, soupeřem bylo družstvo KP Brno "B". Hrálo se opět na větším hřišti, jak už je v této soutěži obvyklé. První zápas byl velmi vyrovnaný, soupeřky měly výškovou převahu. Tu jsme však vyrovnali lepším pohybem a častými rychlými protiútoky. Střídali jsme poměrně často, škoda, že jsme neměli desátou hráčku, abychom mohli měnit celé pětky. Opět nás trápil útočný doskok soupeřek, nedokážeme doskakující hráčky odstavit. V útoku příjemně překvapila Lucka Lavičková, která úspěšně zakončovala rychlé protiútoky. Hrálo se dost tvrdě hlavně ze strany KP, rozhodčí  tuto hru připustili, a to nám také nesvědčilo. Až do konce bylo skóre mírně v náš prospěch, což znamenalo naše vítězství o 8 bodů.
 

výhra 13.11.2022 KP Brno B - ADFORS Basket Litomyšl 52:60 (11:13 20:25 40:46)
Michaela Tomšů - 17, Lucie Lavičková - 12, Vendula Hrdličková - 8, Berenika Gultová - 6, Jolana Severová - 5, Nela Škeříková - 5, Natálie Svobodová - 4, Jolana Kolářová - 3, Johana Blaško - 0

 

Druhý zápas měl podobný průběh, v poločase vedly domácí hráčky o 9 bodů. Tento rozdíl se nám ještě podařilo snížit na 2 body po 3. čtvrtině, ale závěr jasně patřil domácím. Na děvčatech se projevovala únava, naše střely míjely koš a domácí nás rychle trestaly. Ve druhém zápase byla naší nejúspěšnější hráčkou Vendula Hrdličková a více se dařilo i Berenice Gultové. Všem však musím poděkovat za poctivou snahu. Rodičům za zajištění dopravy a podporu při zápasech.

 

výhra 13.11.2022 KP Brno B - ADFORS Basket Litomyšl 72:54 (13:17 38:29 47:49)
Vendula Hrdličková - 14, Berenika Gultová - 12, Nela Škeříková - 9, Michaela Tomšů - 7, Natálie Svobodová - 4, Johana Blaško - 2, Jolana Kolářová - 2, Lucie Lavičková - 2, Jolana Severová - 2
Zobrazit celou zprávu
16.11.2022 Stanislav Cimburek

Ženy vezou z Ostravy první letošní výhru

PDF download

V Ostravě nám štěstí přeje. Utkaly jsme se s týmem Basket Ostrava, který stejně jako my neměl ještě před víkendem žádný vyhraný zápas. Jely jsme tedy do Ostravy s jasným cílem, vyhrát. Hned ze startu zápasu jsme se ujaly vedení a udržely ho po celou hrací dobu. Bodově jsme však nedokázaly soupeřkám utéct o více než 10 bodů. V prvním poločase se soupeřky držely ve hře díky vysoké úspěšnosti tříbodových střel, což jim naštěstí nevydrželo i do druhé poloviny utkání. Nám štěstí přálo, dařilo se nám prosazovat z různých pozic i čelit zónové obraně. V obraně jsme pak samy vyvíjely na soupeřky tlak, z čehož vzniklo několik zisků a následných košů. Malé zaváhání přišlo ke konci třetí čtvrtiny, když jsme přestaly být aktivní v útoku a soupeřky se dotáhly na rozdíl jediného bodu. Podařilo se nám však opět vrátit do tempa, trochu bodově odskočit a dotáhnout zápas do vítězného konce. Odvezly jsme si domů první vydřenou a zaslouženou výhru.

 

výhra 12.11.2022 Basket Ostrava - ADFORS Basket SECCON Litomyšl 58:66 (14:22 31:38 45:51)
Natálie Čerebová - 14, Tereza Jochová - 14, Anna Jeřábková - 11, Sabina Hartmanová - 8, Veronika Hrdličková - 6, Viktorie Jakubcová - 6, Anna Bielková - 5, Lucie Jeřábková - 2
Zobrazit celou zprávu
15.11.2022 Gabriela Liberdová

Oslabení muži odjíždějí z derby s prázdnou!

PDF download

V nových oboustranných dresech se poprvé představili naši muži v derby na palubovce Svitav. Nadále nás trápí rozsáhla marodka a absence a tak jsme na utkání odjížděli pouze v 8 hráčích a hned bez 4 pivotmanů. Navíc se v průběhu zápasu zranil Tom Kotěra, takže se naše sestava ještě zúžila.

Jak je vidět na fotce, byli jsme v opravdu hodně mladé a také lehké sestavě. Kdybychom tuto fotku udělali vloni a já nebyl v dresu, tak to bude věrohodná fotka ze zápasu juniorů s trenérem. Ostatně je to docela zajímavý pocit když všichni spoluhráči jsou svěřenci, kteří mi od minižactva prošli rukama.

 

výhra 12.11.2022 Basketbal TJ Svitavy  - ADFORS Basket Litomyšl 81:60 (11:19 39:30 52:44)
Michal Bílek - 14, Adam Kubíček - 12, Matěj Hanuš - 11, Matěj Sádovský - 9, Tomáš Sedláček - 8, Martin Šorf - 4, Kryštof Grujbár - 2, Tomáš Kotěra - 0

 

Do zápasu jsme vstoupili dobře a úvodní čtvrtinu vyhráli 19:11. Ve druhé části jsme ale zcela rezignovali na obranu a zkušený domácí tým daleko více dokázal využít své fyzické převahy. O přestávce jsme ztráceli 9 bodů a o to více nás může mrzet 13 zahozených šestek z první půle!

Třetí periodu jsme opět dokázali lépe bránit a o bod jí vyhráli. Bohužel v té závěrečné nám už docházely síly a několika ztrátami jsme domácím věnovali snadné body a nechali je odskočit a pojistit si vedení.

Zobrazit celou zprávu
14.11.2022 Martin Šorf

Žáci U14 vezou z Brandýsa pouze jedno vítězství!

PDF download

V neděli nás čekal ligový dvojzápas v Brandýse nad Labem, dopoledne s áčkem a odpoledne s béčkem. Se soupeřem jsme se domluvili na přeložení ze soboty a tak jsme zvládli oba duely pěkně v jeden den.

Na domácí palubovce jsme oba zápasy vyhráli, ale duel s áčkem byl hodně vyrovnaný a jelikož nám nyní stále chybí Dominik, který tehdy hrál, tak jsme věděli, že to bude hodně náročné.

Tato očekávání se naplnila a první zápas byl velký boj. Ve druhém jsme se trochu báli únavy z druhého utkání, ale kluci to zvládli naštěstí v pohodě.

 

výhra 13.11.2022 BK Brandýs nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl 61:53 (16:11 26:21 41:35)
Tomáš Hejtmánek - 21, Jan Blaško - 17, Tomáš Hanuš - 9, Jan Bryška - 6, Jakub Auxt - 0, Štěpán Lebeda - 0, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0, Vít Šafr - 0

 

Celý první poločas jsme se nemohli pořádně dostat do tempaa byli stále kousek pozadu. V poločase o 5 bodů. Do druhé půle jsme ale nastoupili šňůrou 9:0 a dostali se do vedení. To bohužel netrvalo příliš dlouho a domácí si ho vzali rychle zpět a začali si budovat náskok, který vyrostl až na 13 bodů. Nám se v závěru podařilo presingem získat několik míčů a stáhnout na 58:53, ale na víc jsme už neměli.

V tomto zápase nás mohou mrzet především výpadky v obraně, kdy jsme občas nebyli dostatečně koncentrovaní a nechali domácí hráče najet příliš snadno do koše. Ještě větším problémem ale dost možná byla naše koncovka. Zahodili jsme příliš mnoho střel z pod koše a dvojtaktů na to, abychom mohli pomýšlet na výhru.

 

výhra 13.11.2022 BK Brandýs n. Labem "B" - ADFORS Basket Litomyšl 36:75 (5:22 13:39 27:60)
Štěpán Lebeda - 16, Tomáš Hanuš - 15, Tomáš Hejtmánek - 15, Jan Bryška - 13, Jan Blaško - 12, Jakub Auxt - 2, Vít Šafr - 2, Lukáš Maličký - 0, Miloslav Pirkl - 0

 

V tomto utkání na nás čekal soupeř tvořený mladšími chlapci, především kategorie U13. O to větším překvapením pro nás bylo, jak se snažil hrát v útoku organizovaný "dospělácký" basketbal. Každý útok útočný systém se clonami a využitím pivotamů v dolním postavení. Naštěstí naši kluci dokázali v obraně plnit velmi dobře taktické pokyny a číst útočnou kombinaci domácích. Výsledkem bylo mnoho zisků, především ve druhém poločase a na rozdíl od prvního utkání, tak tentokrát i proměněné dvojtakty.

V útoku jsme si dokázali dobře podávat míč z ruky a byli úspěšní do nájezdů. Jelikož byl soupeř v obraně poněkud pasivní a zatažený, tak jsme měli i mnoho otevřených trojek a hned 5 pokusů z perimetru propadlo košem. A to jich mohlo být ještě víc, kdyby se chtělo Tomovi střílet a nepřecházel pozice :-)

Zobrazit celou zprávu
14.11.2022 Martin Šorf

Výhodná nabídka vstupenek na reprezentaci!

PDF download

V pátek 11.11. od 18:15 v pardubické aréně hostí v rámci kvalifikace na MS reprezentace mužů tým Černé Hory.

Můžete být u toho a získat vstupenku s klubovou slevou 75%.

Cena vstupenky po slevě: 90,- do hlavních sektorů / 50,- na balkón

V případě zájmu o vstupenku kontaktujte Martina Šorfa nejpozději v pondělí 7. 11.

 

Zobrazit celou zprávu
03.11.2022 Martin Šorf

Žáci U14 se v derby se Svitavami rozešli smírně 1-1

PDF download

O víkendu sehráli naši ligoví žáci dvojičku se Svitavami a s ohledem na dlouhodobou absenci Domonika se čekal vyrovnaný souboj. Tato očekávání ještě umocnil fakt, že Svitavy mají ve svém středu několik vysokých hráčů, s jejichž obranou jsme si často nevěděli rady.

I přesto byl náš cíl jasný, tedy pokusit se oba zápasy vyhrát a to především díky aktvní obraně, rychlosti a individuálním dovednostem. K dosažení cíle jsme byli blízko, ale nakonec jsme ho splnili jen z poloviny.

 

výhra 22.10.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Basketbal TJ Svitavy 73:77 (12:31 39:46 60:56)
Tomáš Hejtmánek - 42, Jan Blaško - 10, Tomáš Hanuš - 9, Štěpán Lebeda - 8, Jan Bryška - 2, Dominik Škrabánek - 2, Šimon Grujbár - 0, Matyáš Peterka - 0, Miloslav Pirkl - 0, Vít Šafr - 0, Samuel Vinzens - 0

 

Vstup do zápasu byl dost vyrovnaný a v 5. minutě platilo skóre 12:11. Pak ale přišel náš neomluvitelný výpadek a to jak v útoku, tak především v obraně. Hosté do zbytku čtvrtiny zaznamenali 20 bodů v řadě a rázem to bylo 12:31! Druhá a třetí perioda byla však v naší režii a postupně jsme začali manko stahovat. Zásluhu na tom měla zlepšená presingová obrana a v útoku střelecká potence Tomáše Hejtmánka, který byl dnes s 42 body nejlepším střelcem zápasu. Do poslední desetiminutovky jsme šli rázem s vedením 60:56. Byla to velká tahaná a opravdový boj, ze kterého nakonec vyšel jako šťastnější náš soupeř. Velká škoda té úvodní čtvrtiny, mohlo to dopadnou úplně jinak.

 

výhra 23.10.2022 Basketbal TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 58:72 (11:17 28:26 44:49)
Tomáš Hejtmánek - 21, Jan Blaško - 13, Tomáš Hanuš - 13, Jan Bryška - 11, Šimon Grujbár - 6, Vít Šafr - 4, Štěpán Lebeda - 2, Samuel Vinzens - 2, Miloslav Pirkl - 0

 

Co se nepodařilo v sobotu, to jsme mohli napravit o den později při odvetě ve svitavské hale. Bylo vidět, že soupeři už se více znají a vědí, co mohou od koho očekávat. Obrana nám fungovala lépe, ale v útoku to nebylo ono. Zahodili jsme několik jasných pozic a na Toma si už dali domácí také větší pozor. Do záverečné periody se šlo za stavu 44:49. Nám se v jejím úvodu podařilo několikrát získat míč a skórovat. Odskočili jsme na 46:62 a tím položili základ pro naší výhru. Dnes bych mohl pochválit snad všechny hráče, kteří do zápasu nastoupili. Každý bojoval a předváděl to, co se od něj očekává.

Zobrazit celou zprávu
26.10.2022 Martin Šorf

Muži vezou z Chrudimi dvě prohry, jednu očekávanou a jednu zbytečnou

PDF download

V dalším kole Východočeské ligy mužů jsme zavátali o víkendu do Chrudimi. V sobotu na nás čekalo místní Áčko, které do loňské sezony nastupovalo ve 2. lize a kvalita kádru opravdu převyšuje krajskou soutěž. Bylo by pro mě tedy velkým překvapením, pokud by celou soutěž nevyhráli. Ostatně v kádru mají i ex-ligového trojkaře Tomáše Teplého.

V neděli jsme nastoupili proti Béčku, které se naopak opírá o velké a těžké podpošové hráče. Věděli jsme tedy, že to bude opravdu těžké, obzvlášť, když nám chybělo několik pivotů a také nejlepší střelec Tomáš Folta, který jel hrát do Brna 1. ligu.

 

výhra 22.10.2022 TJ Sokol BK Chrudim  - ADFORS Basket Litomyšl 87:55 (20:11 40:26 62:40)
Tomáš Folta - 22, Matěj Sádovský - 13, Nikita  Egorov - 8, Matěj Hanuš - 8, David Jiruše - 2, Tomáš Sedláček - 2, Kryštof Grujbár - 0, Tomáš Kotěra - 0

 

Vstup do zápasu byl ve znamení našeho přehnaného respektu, nebo by se lépe dalo napsat naší připos... Po brzkém time-outu a prostřídání jsme se už dokázali lépe prosazovat, ale stále byla patrná převaha zkušených domácích. Především v postupném útoku byl veliký rozdíl a také v úspěšnosti střelby, která byla diametrálně odlišná. Ostatně poměr trojek 12 - 1 mluví dost jasně.

Zálusk na výhru jsme si dnes opravdu nedělali, ale doufal jsem, že se dokážeme soupeři lépe postavit a naší rychlostí ho potrápit. Bohužel se tak nestalo a my se musíme do odvety poučit, abychom byli Chrudimi vyrovnanějším protivníkem.

 

výhra 23.10.2022 Chrudimsko - ADFORS Basket Litomyšl 71:68 (19:20 48:32 56:47)
Martin Šorf - 18, Tomáš Sedláček - 15, Matěj Sádovský - 10, Nikita  Egorov - 9, Jonáš Brýdl - 5, Tomáš Kotěra - 5, Kryštof Grujbár - 4, David Jiruše - 2, Matěj Hanuš - 0

 

V neděli jsme jeli na zápas v dost oslabené sestavě. Chyběli nejlepší střelci Folta s Bílkem a podkošoví vysocí hráči Candrák s Langerem. Navíc se hned po pár minutách zranil Matěj Hanuš a tak naše sestava nabrala další trhlinu. Po celý zápas nám dělali obrovský problém soupeřovi pivotmani, kteří měli nejenom výškovou, ale především váhovou převahu. Ubránit je pod košem, nebo odstavit od doskoku bylo pro nás často neřešitelným úkolem. Když k tomu soupeř trefil i několik trojek, nabrali jsme do poločasu hrozivé 16 bodové manko za stavu 48:32.

Ve třetí čtvrtině jsme se dokázali trochu přiblížit a stíhací jízdu jsme dokonali v závěrečných minutách, kde jsme se i díky 5 přesným trojkám přiblížili až na rozdíl 2 bodů 7 vteřin před koncem. Po rychlém faulu následovala jedna úspěšná šestka domácích a náš time-out. Ztráceli jsme 3 body a měli míč k vyhazování na útočné polovině. Bylo třeba trefit trojku a jelikož jsem v poslední periodě už tři tojky proměnil, vzal jsem odpovědnost na sebe. Akci jsme zahráli jak jsme si nakreslili a byla z toho i slušná pozice, bohužel klíčová střela zápasu skončila jen na obroučce a tak se domácí mohli radovat z výhry.

Zobrazit celou zprávu
26.10.2022 Martin Šorf

Ženy na domácí palubovce na favoritky nestačily, ale krok držely

PDF download

Další domácí zápasy odeáhrály naše ženy v rámci 2. ligy proti favorizovaným celkům. V dresu Mladé Boleslavi proti nám nastoupily dokonce i hráčky s minulostí ze ŽBL.

Hostující týmy potvrdily roli favorita, ale výsledek a rozdíl ve skóre není zase tak špatný a svědčí o tom, že jsme dokázali držet krok. Bohužel stinnou stránkou je zranění ústřední rozehrávačky Gabči Liberdové, kterou nyní čeká delší nucená pauza. Avšak v příštím kole možné naopak přivítáme jednu výraznou posilu v našm týmu, uvidíme :-).

 

výhra 22.10.2022 ADFORS Basket SECCON Litomyšl - ŠKO-ENERGO MB 67:82 (25:22 37:36 49:60)
Sabina Knesplová - 30, Anna Jeřábková - 12, Natálie Čerebová - 9, Sabina Hartmanová - 7, Viktorie Jakubcová - 5, Anna Bielková - 2, Veronika Hrdličková - 2, Gabriela Liberdová - 0

 

výhra 23.10.2022 ADFORS Basket SECCON Litomyšl - BK Brandýs nad Labem 55:67 (10:10 22:32 33:50)
Sabina Knesplová - 20, Natálie Čerebová - 9, Viktorie Jakubcová - 7, Anna Jeřábková - 7, Sabina Hartmanová - 5, Tereza Jochová - 5, Anna Bielková - 2, Veronika Hrdličková - 0
Zobrazit celou zprávu
26.10.2022 Martin Šorf

Kadetky U17 dokázaly porazit Žďár pouze jednou

PDF download

Další zápasy sehrály naše kadetky nezvykle v neděli odpoledne. I přes tento termín bylo přítomno 12 děvčat a tedy plný zápis. Se Žďárem jsme i v loňské sezoně sehrály vyrovnané duely, což se potvrdilo i v nové sezoně. Ve hře měly navrch obrany, rozhodovala však nakonec úspěšnost střelby. V té byly "Vlčice" přesnější. My jsme neproměnili dost jasných šancí. Nedařilo se nám v postupném útoku a opět byly nedostatky v doskakování. Ve skóre jsme byli většinou o několik bodů pozadu, v 8. minutě poslední čtvrtiny jsme byli zpět o 8 bodů, náš závěrečný nápor už přinesl jen snížení na pouhé 2 body.
 

výhra 23.10.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BK Vlčice Žďár 56:58 (11:10 24:23 36:39)
Nela Škeříková - 15, Michaela Tomšů - 14, Berenika Gultová - 8, Vendula Hrdličková - 6, Jolana Severová - 6, Natálie Svobodová - 3, Jolana Kolářová - 2, Lucie Lavičková - 2, Johana Blaško - 0, Estella Faltysová - 0, Natálie Melnyková - 0, Ema Zabranská - 0

 

 

Druhý zápas probíhal obdobně, tentokrát jsme do závěru šli s mírným vedením 58:52 po 3. čtvrtině. Potom však už soupeřky nestačily odolávat našemu závěru a poslední čtvrtinu jsme vyhráli poměrem 24:8. V tomto zápase střelecky vládla Míša, která zaznamenala 26 bodů. To asi rozhodlo o výsledku. Ukazuje se, že jsme úspěšnější pokud hru dopředu zrychlíme, zlepšit určitě musíme obranný i útočný doskok.

 

 

výhra 23.10.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BK Vlčice Žďár 82:60 (18:14 40:35 58:52)
Michaela Tomšů - 26, Nela Škeříková - 13, Jolana Kolářová - 12, Vendula Hrdličková - 8, Lucie Lavičková - 6, Natálie Svobodová - 6, Berenika Gultová - 4, Jolana Severová - 4, Natálie Melnyková - 3, Johana Blaško - 0, Estella Faltysová - 0, Ema Zabranská - 0
Zobrazit celou zprávu
25.10.2022 Stanislav Cimburek
Zavřít
NOMINACE
Muži 09.12.2022
BK Přelouč
město:Přelouč
místo:Sportovní hala
adresa:Za Fontánou 1611

sraz:17:30 u Kubíka
začátek:19:30
návrat: cca 22:30

sestava:
Michal Bílek
Jonáš Brýdl
Tomáš Candrák
Nikita Egorov
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
David Jiruše
Tomáš Kotěra
Adam Kubíček
Matěj Sádovský
Tomáš Sedláček
Žáci U14 10.12.2022
BK VIVIDBOOKS Pardubice
město:Pardubice
místo:Hala Dukla
adresa:V Ráji 311

sraz:13:15 u Kubíka
začátek:15:00
návrat: cca 18:00

sestava:
Jakub Auxt
Jan Blaško
Jan Bryška
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Tomáš Hejtmánek
Dominik Hodek
Štěpán Lebeda
Lukáš Maličký
Miloslav Pirkl
Vít Šafr
Samuel Vinzens
Muži 10.12.2022
Draci Vysoké Mýto
město:Vysoké Mýto
místo:SH Domov mládeže
adresa:Generála Závady 118

sraz:14:45 u Kubíka
začátek:16:00
návrat: cca 18:15

sestava:
Michal Bílek
Jonáš Brýdl
Tomáš Candrák
Nikita Egorov
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
David Jiruše
Tomáš Kotěra
Adam Kubíček
Matěj Sádovský
Tomáš Sedláček
Minižactvo U12 11.12.2022
Sokol Hradec Králové
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:00

sestava:
Adam Brýdl
Nela Diblíková
Josef Doležal
Dorota Doležalová
Jakub Fulík
Laura Gazsóová
Sára Kladivová
Victoria Kroulíková
Lukáš Kumpošt
Radim Pecháček
Matyáš Peterka
Jakub Pokorný
Dominik Škraňka
Žáci U14 11.12.2022
BA Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:9:45 u Kubíka
začátek:12:00
návrat: cca 15:15

sestava:
Jakub Auxt
Jan Blaško
Jan Bryška
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Tomáš Hejtmánek
Dominik Hodek
Štěpán Lebeda
Lukáš Maličký
Miloslav Pirkl
Vít Šafr
Samuel Vinzens
Kadeti U17 11.12.2022
BK NAPOS Vysoká n.L.
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:13:15 v hale
začátek:14:00 a 15:45
konec: cca 17:30

sestava:
Ivan Jetmar
Adam Karlík
Filip Kolář
Šimon Kovář
Štěpán Kovář
Lukáš Pavliš
Matěj Pokorný
Jonáš Škop
Dominik Suchomel
Tadeáš Tichý
Samuel Tomeš
Daniel Večeřa

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2022/2023

Prosíme o uhrazení platby do 30. září 2022!

ROZPIS ZÁPASŮ 22/23

Předběžný rozpis zápasů všech týmů v sezoně 2022/2023:Cheerleading Litomyšl
Cheerleading Litomyšl

Návštevy
celkem: 181 694
tento rok: 23 354
tento měsíc: 218
tento týden: 136
dnes: 9
online: nahravam