Tabulka Minižactvo U12

Smíšený východočeský přebor mladšího minižact: 2019: základní VPII

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 ADFORS Basket Litomyšl 14 14 0 1187 : 491 28
2 BK Ústí nad Orlicí 14 12 2 1161 : 499 26
3 Loko Trutnov 14 12 2 1041 : 508 26
4 BSK Continental TJ Jičín 14 9 5 883 : 645 23
5 BK NAPOS Vysoká n.L. 14 7 7 607 : 631 21
6 TJ Turnov 14 6 8 843 : 811 20
7 Loko Trutnov "B" 14 6 8 791 : 807 20
8 Sokol Vysoké Mýto 14 4 10 594 : 715 18
9 BK Skuteč 16 1 15 395 : 1241 17
10 Sokol Hradec Králové "B" 16 1 15 302 : 1456 17
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Junioři U1925.01.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:00 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Minižactvo U1325.01.2020
BK Pardubice - kval
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:12:15 v hale
začátek:13:00 a 14:45
konec: cca 16:30

sestava:Agáta Bártová
Adam Diblík
Berenika Gultová
Jolana Jánová
Bohdana Metyšová
Jakub Ripka
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žáci U1525.01.2020
Válečníci Děčín
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka
Minižactvo U1126.01.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Ústí nad Orlicí
místo:Hala SUŠP
adresa:Zahradní ul.

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 10:45
návrat: cca 13:00

sestava:Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Agáta Jakubcová
Nikodém Kmošek
Adam Kodýtek
Barbora Nešporová
Lukáš Peřina
František Pokorný
Anna Polanská
Dominik Rosypal
Adam Severa
Junioři U1926.01.2020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
město:Havlíčkův Brod
místo:Kotlina
adresa:U Stadionu 2777

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Filip Suchomel
Tomáš Ulrych
Štěpán Vlček
Žáci U1526.01.2020
BK SLUNETA Ústí n.L.
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam