Rozpis Žáci U14 A

žákovská liga: 2018/19: Liga sk. C

částkolodatumčasměstodomácíhosté
Liga sk. C 2 20.02.2019 17:00 Kolín BC Kolín ADFORS Basket Litomyšl
Liga sk. C 1 23.02.2019 18:00 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy
Liga sk. C 8 24.02.2019 15:00 Svitavy Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl
Liga sk. C 6 09.03.2019 17:00 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl SAM BŠM Brno
Liga sk. C 10 10.03.2019 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BC Kolín
Liga sk. C 11 23.03.2019 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli
Liga sk. C 12 24.03.2019 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice
Liga sk. C 13 06.04.2019 Kyjov Jiskra Kyjov ADFORS Basket Litomyšl
Liga sk. C 14 07.04.2019 Brno SAM BŠM Brno ADFORS Basket Litomyšl
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U14 A20.02.2019
BC Kolín
město:Kolín
místo:Tělocvična 1.ZŠ Kolín
adresa:Bezručova ul. (vstup od Billy)

sraz:14:30 u Městské haly
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Kadeti U1722.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:Gymnasium Svitavy
adresa:Sokolovský ul.

sraz:15:00 u haly Jiskra
začátek:16:00 a 18:00
návrat: cca 20:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Milan Záleský
Žáci U14 B23.02.2019
BSK Continental TJ Jičín
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:8:45 v hale
začátek:9:30 a 11:15
konec: cca 12:45

sestava:Michal Broulík
Petr Černý
Kryštof Grujbár
Daniel Král
Vojtěch Marek
Jakub Martiník
Lukáš Pavliš
Michaela Tomšů
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Minižáci U1223.02.2019
Sokol Nová Paka
město:Nová Paka
místo:Sokolovna
adresa:Tyršova 574

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Berenika Gultová
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Jolana Jánová
Adam Karlík
David Kubíček
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Kadeti U1723.02.2019
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:12:45 v hale
začátek:13:30 a 15:15
konec: cca 17:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Milan Záleský
Žáci U14 A23.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: cca 20:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Žáci U14 A24.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:13:45 u Kubíka
začátek:15:00
návrat: cca 17:30

sestava:Adam Bielko
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Daniel Král
Adam Kubíček
Jakub Martiník
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Termíny soustředění 2019

 

 Mladočov: 21. - 26. 6.

 

 Litomyšl: 24. - 31. 8.

 

Prosíme berte tyto termíny v potaz při plánování vašich dovolených a táborů!

Členské příspěvky



Návštevy
celkem: 103 952
tento rok: 3 583
tento měsíc: 316
tento týden: 88
dnes: 39
online: nahravam