Výsledky Žáci U14

žákovská liga: 2019/20: Liga sk. D

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
333413 Liga sk. D 18.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 54:41 12:10 29:25 38:38
333417 Liga sk. D 19.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Jaroměř-Josefov 54:58 9:24 23:36 40:45
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

žákovská liga: 2019/20: Skupina E

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
310409 Skupina E 21.09.2019 BK NAPOS Vysoká n. L. ADFORS Basket Litomyšl 39:93 17:15 22:43 29:70
310412 Skupina E 22.09.2019 TJ Sokol Jaroměř-Josefov ADFORS Basket Litomyšl 43:67 16:8 24:26 34:49
310421 Skupina E 06.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 105:41 18:6 48:19 75:27
310428 Skupina E 20.10.2019 USK Praha ADFORS Basket Litomyšl 64:57 15:13 33:28 47:50
310407 Skupina E 30.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 81:41 16:7 38:20 66:31
310435 Skupina E 03.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Pardubice 61:89 13:25 29:43 43:63
310436 Skupina E 16.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Jaroměř-Josefov 99:57 28:10 55:22 77:45
310441 Skupina E 17.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK NAPOS Vysoká n. L. 112:30 13:12 63:14 78:24
310445 Skupina E 30.11.2019 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 41:110 10:35 16:64 26:88
310452 Skupina E 14.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl USK Praha 37:107 5:36 20:53 23:72
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Junioři U1925.01.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:00 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Minižactvo U1325.01.2020
BK Pardubice - kval
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:12:15 v hale
začátek:13:00 a 14:45
konec: cca 16:30

sestava:Agáta Bártová
Adam Diblík
Berenika Gultová
Jolana Jánová
Bohdana Metyšová
Jakub Ripka
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žáci U1525.01.2020
Válečníci Děčín
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka
Minižactvo U1126.01.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Ústí nad Orlicí
místo:Hala SUŠP
adresa:Zahradní ul.

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 10:45
návrat: cca 13:00

sestava:Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Agáta Jakubcová
Nikodém Kmošek
Adam Kodýtek
Barbora Nešporová
Lukáš Peřina
František Pokorný
Anna Polanská
Dominik Rosypal
Adam Severa
Junioři U1926.01.2020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
město:Havlíčkův Brod
místo:Kotlina
adresa:U Stadionu 2777

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Filip Suchomel
Tomáš Ulrych
Štěpán Vlček
Žáci U1526.01.2020
BK SLUNETA Ústí n.L.
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam