Rozpis Junioři U19

nadregionální liga: 2019/20: skupina C

částkolodatumčasměstodomácíhosté
skupina C 13 11.01.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol BK Chrudim
skupina C 14 11.01.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol BK Chrudim
skupina C 15 25.01.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy
skupina C 16 25.01.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy
skupina C 9 26.01.2020 Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 10 26.01.2020 Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 17 08.02.2020 Pardubice Tesla Pardubice ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 18 08.02.2020 Pardubice Tesla Pardubice ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 19 22.02.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl Sokol Vysoké Mýto
skupina C 20 22.02.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl Sokol Vysoké Mýto
skupina C 21 07.03.2020 Rychnov nad Kněžnou BC Spartak Rychnov nad Kněžnou ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 22 07.03.2020 Rychnov nad Kněžnou BC Spartak Rychnov nad Kněžnou ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 23 21.03.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Jiskra Havlíčkův Brod
skupina C 24 21.03.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Jiskra Havlíčkův Brod
skupina C 25 04.04.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Jevíčko
skupina C 26 04.04.2020 Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Jevíčko
skupina C 27 18.04.2020 09:00 Chrudim TJ Sokol BK Chrudim ADFORS Basket Litomyšl
skupina C 28 18.04.2020 11:00 Chrudim TJ Sokol BK Chrudim ADFORS Basket Litomyšl
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U1414.12.2019
USK Praha
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy14.12.2019
Basket Poděbrady
město:Sadská
místo:Hala ZŠ
adresa:K. Světlé 386

sraz:14:30 u Kubíka
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žákyně U1415.12.2019
SK Týniště nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy15.12.2019
Basketball Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Minižactvo U1215.12.2019
Sokol Hradec Králové "B"
město:Hradec Králové
místo:hala Sokola
adresa:Eliščino nábř. 777

sraz:12:45 u Kubíka
začátek:14:30 a 16:15
návrat: cca 18:30

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa


Návštevy
celkem: 122 001
tento rok: 21 632
tento měsíc: 280
tento týden: 125
dnes: 4
online: nahravam