logo

Zadejte e-mail k odběru novinek

Minižactvo U12 si snadno poradilo s Hradeckými Sokoli

PDF download

V předposledním kole základní fáze jsme hostili chlapce z Hradce Králové. Pohled na tabulku ukazoval, že by se nemělo konat žádné drama.

Do zápasu jsme vlétli v tak rychlém tempu, že nám chvíli ani stolek nestačil :). Často jsme získali míč již na půlce soupeře a dostávali se ke snadným zakončením, případně doskokům. Za celou první polovinu jsme pěknou obranou pustili soupeře k minimu šancí. Ve druhé polovině někteří hráči ztratili chuť jít do koše. Vymýšleli jsme zbytečné kombinace a krkolomné přihrávky. Pozitivní stránkou bylo, že všichni hráči začali driblovat a více se zapojovali do útočných akcí. Polovinu poslední čtvrtiny jsme odehráli v U11 sestavě. Té se dařilo a v minizápase přehrála soupeře 15:6

 

výhra 23.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 109:23 (30:4 66:8 87:13)
Dominik Hodek - 50, Štěpán Lebeda - 17, Jakub Auxt - 14, Matyáš Peterka - 14, Dominik Škrabánek - 12, Nela Diblíková - 2, Laura Gazsóová - 0, Agáta Jakubcová - 0

 

Druhý zápas jsme začali podobně rychle jako ten první. První pětka ovládla začátek 26:0. Znovu jsme dobře bránili rozehru a dávali rychlé koše. Na rozdíl od početnějšího Hradce jsme měli chuť a síly na běhání dozadu i dopředu. Všichni pěkně vyváželi míče a pouštěli se do soubojů jeden na jednoho. Navíc jsme si byli schopni přihrát a vytvořit pěkně kombinace zakončené jednoduchými koši. V druhém poločase hráče hnala motivace překonat 146 bodů, nejvyšší skóre soutěže. Ty dala soupeři Studánka, která nás hostí v příštím kole. Víc než dosažení cíle mě těší nasazení hráčů jak v obraně, tak v rychlém přechodu do útoku. Dnes jsme poprvé k týmové obraně připojili i týmový útok. Prali jsme se o míče, nebáli jsme se zadriblovat, sbíhali jsme si pro přihrávky a bojovali pod košem. Doufám, že nabité sebevědomí a zkušenosti nám pomohou k podobným týmovým výkonům v zápasech nadstavby, která nás brzy čeká.

 

výhra 23.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 155:24 (34:2 73:12 118:15)
Dominik Hodek - 66, Matyáš Peterka - 25, Dominik Škrabánek - 23, Štěpán Lebeda - 14, Agáta Jakubcová - 10, Jakub Auxt - 9, Nela Diblíková - 6, Laura Gazsóová - 2
Zobrazit celou zprávu
24.01.2022 Zdeněk Hodek

Kadeti U17 poznali sílu finálové skupiny a museli se sklonit před Vysočinou

PDF download

V neděli odehráli naši kadeti první zápas finálové skupiny ligové soutěže, do které postoupilo 6 nejlepší týmů (2 z každé skupiny). Z různých důvodů chybělo našemu týmu hned několik hráčů a tak jsme nastoupili pouze se 7 hráči. Soupeř, který se netají ambicemi na postup do extraligy U17, měl k dispozici 11 hráčů, z nichž hned 3 měří přes 2 metry. Před zápasem jsem tedy měl určité obavy, zda se dokážeme s výškovou, početní a fyzickou převahou soupeře nějak rozumně vypořádat.
 

výhra 22.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BC Vysočina 79:98 (22:25 45:47 59:74)
Adam Kubíček - 26, Adam Švanda - 22, Matěj Hanuš - 9, Tomáš Sedláček - 9, Adam Bielko - 5, Kryštof Grujbár - 4, Vojtěch Tupec - 4

 

Začátek zápasu ale ukázal, že náš postup mezi nejlepší týmy nebyl náhodný a kluci hned od počátku bojovali a soupeře tím i trochu zaskočili a tak jsme se dostali do vedení 16:9. Do konce první čtvrtiny se soupeř zlepšil a dostal se do mírného vedení. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná a do poločasové pauzy jsme odcházeli pouze s dvoubodovou ztrátou. Rozhodující moment celého zápasu přišel začátkem třetí čtvrtiny, kdy soupeř přidal výrazně na aktivitě včetně celoplošné obrany. My jsme bohužel nebyli schopni zakončit několik útoků, kdy jsem zbytečně přešli otevřené pozice a nakonec zvolili těžké zakončení nebo útok skončil ztrátou. Soupeř toho využil k několika rychlým protiútokům a odskočil na rozdíl 15 bodů. Zbytek zápasu byl už vyrovnaný, ale postupně nám začaly docházet síly a měli jsme i problémy s fauly. Dokázali jsem se ještě přiblížit na rozdíl 8 bodů, ale na víc už klukům síly nezbyly.

 

Celkově lze zápas hodnotit velmi pozitivně a kluci získali cenné zkušenosti z utkání s kvalitním soupeřem. V útoku jsem většinou problém neměli a 79 nastřílených bodů je celkem slušných. Zápas ale rozhodla obrana, kde nás prostě soupeř fyzicky přehrál. Naši pivoti si vyzkoušeli obranu proti hráčům, kteří opravdu hrají jako pivoti. S obranou jsem měli problémy a zejména obranný doskok nebyl jednoduchý, ale na druhou stranu jsme byli celkem úspěšní na útočném doskoku (zejména Adam Š. s Kryštofem), kde jsme si vyzkoušeli, že to není jen o výšce, ale především o vůli na útočný doskok jít. Rozehrávači si zase vyzkoušeli hru proti celoloplošné presinkové obraně, kterou spíše většinou praktikujeme sami. Poprali se s tím střídavě úspěšně, občas jsme byli zbrklí a zbytečně vyrobili nějakou ztrátu, i když jsme předtím stejnou situaci vyřešili správně. Na druhou stranu jsme předvedli řadu pěkných akcí, kdy jsme šli do přečíslení a z nájezdu jsme nahráli na pivota, který měl z pod koše snadné zakončení.

Lze očekávat, že další zápasy ve finálové skupině budou stejně náročné a doufejme, že zúročíme zkušenosti z tohoto utkání, kdy je třeba všechny činnosti provádět ve větší rychlosti a pod větším tlakem.

Zobrazit celou zprávu
24.01.2022 David Ropek

Pozvánka na domácí zápasy během víkendu 22. - 23. ledna - nedělní zápas kadetů zrušen!

PDF download


NOVINKA: Nedělní zápas kadetů je zrušen z důvodu nedostatku hráčů družstva soupeře.

Zobrazit celou zprávu
17.01.2022 Martin Šorf

Minižactvo U13 si doma poradilo s chlapci z Hradce Králové

PDF download

V neděli jsme hostili chlapecký tým z Hradce Králové. Dle předchozích výsledků a tabulky jsme očekávali velmi vyrovnaný zápas. Hradeckému družstvu dominovali dva technicky zdatní a jeden vysoký hráč. Obranu jsme rozdělili dle odhadovaných schopností a šlo se do utkání.

Rozdělení obrany fungovalo a nám se dařilo útočnou hrou převzít otěže utkání, i když jsme nebyli úplně úspěšní v zakončení. Problém nám dělalo ubránit individuální akce dvou hráčů a to zejména díky výškové převaze, váhové dominanci a naší nepříliš dobré úspěšností obranných doskoků. Tyto nedostatky jsme ale vyvažovali rychlými protiútoky a v poločase měli 7 bodový náskok.

Do druhé půlky soupeř nastoupil aktivněji a třemi vstřelenými koši dokazoval, že se nehodlá vzdát bez boje. Nám se dařilo více v zakončení, v útocích jsme plně přebírali kontrolu nad hrou a v poslední čtvrtce jsme dokázali nasázet soupeři 22 bodů. Konečný výsledek 62 : 43 potěšil nejen domácí hráče, ale i fandící halu.

 

výhra 16.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl  - Královští Sokoli  62:43 (12:4 22:15 40:31)
Dominik Hodek - 26, Tomáš Hejtmánek - 13, Jan Blaško - 9, Tomáš Hanuš - 6, Estella Faltysová - 4, Barbora Nešporová - 2, Matěj Pokorný - 2, Jan Chlup - 0, Šimon Grujbár - 0, Štěpán Lebeda - 0

 

Vstup do druhého duelu byl výrazně snadnější a únava bojujících hostí byla již znatelná, první zápas odehráli v užší sestavě a teď dostali více prostoru méně technicky zdatní hráči. Stav v polovině zápasu 45:13 vypovídal o dění na hřišti, jasně jsme dominovali ve hře jedna na jedna a úspěšně zakončovali z individuálních akcí. Konečných 74:37 domácí oslavili vítězným pokřikem a velkou radosti z domácí výhry.

V zápase bylo spousta protiútoků a opravdu pěkných akcí. Příčinnou těchto útoku byla především nedůsledná obrana nebo chyba v rozehrání u obou týmů. Oba soupeři „opravdu“ bránili až na vlastní půlce. O to lehčí bylo vyvážení míčů, a o to důslednější musíme být při obranném i útočném doskoku. Rychlé rozehrávky „hoď a běž“ jsme prakticky neviděli, ale to nám již nevezme dvě cenné domácí výhry.

 

výhra 16.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl  - Královští Sokoli  74:37 (18:4 45:13 57:25)
Dominik Hodek - 17, Tomáš Hejtmánek - 12, Jan Blaško - 11, Tomáš Hanuš - 11, Štěpán Lebeda - 8, Matěj Pokorný - 6, Estella Faltysová - 5, Jan Chlup - 2, Barbora Nešporová - 2, Šimon Grujbár - 0
Zobrazit celou zprávu
17.01.2022 Pavel Hanuš

Junioři U19 si po Pardubicích poradili bez problémů i s Trutnovem!

PDF download

Přestože jsme v sobotu zahájili v Pardubicích odvetné duely, tak nám stále chyběl odložený zápas s Trutnovem, který jsme dohrávali v neděli odpoledne. Potkali se dva týmy se zcela odlišnou bilancí i postavením v tabulce. Zatím co náš tým doposud neprohrál, tak Trutnov stále čeká na premiérovou výhru a čekat bude i po našich zápasech.

Po sobotních zápasech se trochu obměnila sestavu a dorazilo 10 hráčů, které jsme rozdělili na dvě pětky a pravidelně v polovině čtvrtiny prostřídali.

 

výhra 16.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Loko Trutnov 93:45 (30:5 49:21 74:27)
Adam Kubíček - 14, Michal Ropek - 14, Adam Bielko - 13, Petr Černý - 12, Kryštof Grujbár - 10, Adam Švanda - 9, Jonáš Brýdl - 8, Ondřej Vomáčka - 7, Matěj Sádovský - 4, František Tupec - 2

 

Od první minuty bylo zjevné, kdo bude mít dnes navrch. Ve chvíli, kdy jsme aktivně bránili, tak měli hosté problém s vypracováním lepší střelecké pozice. Ostatně svůj první bod zaznamenal Trutnov až v 6. minutě, kdy jsme jich my měli na kontě 16. První čtvrtinu jsme ovládli jasně 30:5 a po dalších 4 minutách vedli už 42:5. Poté jsme polevili a dovolili hostům korigovat na poločasových 49:21. Třetí perioda byla opět zcela v naší režii v poměru 25:6 a zápas jsme dovedli k poklidné výhře.

 

výhra 16.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Loko Trutnov 101:39 (25:12 56:27 79:35)
Adam Kubíček - 26 (+6 zisků), Kryštof Grujbár - 17 (+5 doskoků), Michal Ropek - 17 (+5 zisků), Matěj Sádovský - 10 (+5 asistencí a 5 zisků), Petr Černý - 9 (+8 doskoků), Jonáš Brýdl - 8, Adam Bielko - 4 (+8 doskoků), Adam Švanda - 4 (+8 doskoků), Ondřej Vomáčka - 4, František Tupec - 2

 

Ve druhém zápase jsme neměli sice tak výrazný nástup, ale náskok jsme postupně navyšovali v průběhu každé čtvrtiny. V útoku jsme si zkoušeli některé kombinace se snahou dopravit míč pod koš a ukázalo se, že nás v této činnosti máme ještě velké rezervy. V obraně jsme naopak po většinu času praktikovali zónovou obranu, abychom si i tuto variantu trochu zažili.

 

V příštím kole hostíme v neděli 30. ledna aktuálně druhý Josefov a očekáváme těžký zápasy, které zajisté důkladně prověří naši formu.

Zobrazit celou zprávu
17.01.2022 Martin Šorf

Junioři U19 si poradi s pardubickou zónu a nadále vedou soutěž bez ztráty kytičky!

PDF download

Druhou polovinu soutěže zahájili naši junioři odvetami v Pardubicích proti SŠB. I s ohledem na postavení v tabulce a výsledky domácích zápasů se očekávaly naše výhry, které také přišly, byť to tentokrát nebylo tak snadné. Příčinou byla zónová obrana, kterou soupeř praktikoval po celý zápas a do které ještě neumíme tolik hrát. Nakonec jsme si však cestu ke koši našli a zaokrouhlili naši sezonní bilanci na 10 výher a žádnou porážku.

 

výhra 15.01.2022 SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 52:73 (12:19 25:35 34:54)
Adam Kubíček - 29 (+7 doskoků a 9 zisků), Michal Ropek - 10 (+6 doskoků), Tomáš Sedláček - 8 (+8 doskoků), Adam Bielko - 7 (+6 doskoků), Kryštof Grujbár - 6 (+7 doskoků), Matěj Hanuš - 6, Jonáš Brýdl - 2, Petr Černý - 2, František Tupec - 2 (+7 doskoků), Ondřej Vomáčka - 1, Josef Chlup - 0, Daniel Král - 0

 

Vstup do prvního utkání se nám příliš nevydařil a po šesti minutách vedli domácí 10:8. Poté jsme zpřesnili hru a po první čtvrtině svítilo na tabuli skóre 12:19. Domácí se nevzdali a i díky našemu trápení v útoku se dotáhli 3 minuty před koncem poločasu na 21:22. Poté zaznamenal 13 bodů nejlepší střelec tohoto zápasu Adam Kubíček a do šatny jsme šli s 10 bodovým vedením 35:25.

Ve třetím dějství jsme přitvrdili v obraně, získali několik míčů a navýšili náskok na 54:34, který jsme si v závěrečné periodě již bezpečně pohlídali.

 

výhra 15.01.2022 SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 62:97 (24:24 37:47 57:76)
Michal Ropek - 21 (+10 doskoků), Petr Černý - 16 (+7 doskoků), Matěj Hanuš - 11, Ondřej Vomáčka - 11, Adam Bielko - 8 (+8 doskoků), Adam Kubíček - 8 (+7 doskoků a 7 zisků), František Tupec - 7, Jonáš Brýdl - 5, Josef Chlup - 4, Kryštof Grujbár - 4 (+6 doskoků), Tomáš Sedláček - 2

 

Druhý zápas jsme začali mnohem lépe a ujali se vedení 16:7. Poté jsme bohužel zcela polevili v koncentraci a hlavně přestali bránit. Po první čtvrtině byl stav vyrovnaný 24:24. Druhá čtvrtina vypadala podobně. První pětka zaznamenala 17 bodů v řadě a dostala nás do vedení 41:24, které nechala druhá pětka zredukovat na 47:37.

Ve druhém poločase jsme postupně navyšovali náskok až na konečných 35 bodů. V tomto duelu jsme využili volných pozic na perimetru a trefili 11 trojek. Dařilo se především Michalovi Ropkovi, který jich proměnil hned 5.

Své první soutěžní zápasy za nás odehrál nováček Pepa Chlup, který dokázal i skórovat 4 body.

 

Zde jsou statistiky z obou utkání:

 

Zobrazit celou zprávu
15.01.2022 Martin Šorf

Muži v dohrávce favorizovaný Náchod nezaskočili!

PDF download

Na další dohrávku odloženého podzimního zápasu jsme se vydali v pátek večer do Náchoda. Utkaly se dva týmy s bilancí 9-1, avšak s drobným rozdílem... Náchod měl na kontě 9 výher a 1 prohru a my naopak 9 proher a jediné vítězství :-(.

Už při rozcvičení bylo patrné, že podmínky v místní hale nejsou příliš příznivé. Velmi slabé osvětlení, dřevěné desky a pevné obroučky už se také moc nevidí. K tomu, alespoň za mě, dost kluzký míč. To vše se mohlo podepsat na naší poměrně nízké útočné produkci, ze který se vymykal pouze 28 bodový výkon Filipa.

 

výhra 14.01.2022 BK Bizoni Náchod - ADFORS Basket Litomyšl 80:54 (24:17 37:32 64:38)
Filip Suchomel - 28, Martin Šorf - 11, Tomáš Kotěra - 8, Vojtěch Pecháček - 4, Matěj Sádovský - 2, Tomáš Candrák - 1, Ondřej Berlan - 0, Nikita  Egorov - 0, Tomáš Sedláček - 0, Martin Tomik - 0

 

První půle byla z naší strany vydařená a v útoku nás držel 18 body Filip Suchomel, který se prosazoval jak při střelbě za tři, tak i z nájezdů. Poločasové skóre 37:32 bylo dost příznivé, ale naše naděje vzaly za své v průběhu třetí čtvrtiny, která se nám hrubě nevydařila. Domácí trafily několik těžkých střel, včetně trojek o desku, a to je dostalo do sedla a nás naopak dost srazilo. V obraně jsme často propadli a v útoku jsme nebyli schopni proměnit skoro nic. Tuto desetiminutovku Náchod vyhrál 27:6 a tím rozhodl o svém vítězství.

Zobrazit celou zprávu
15.01.2022 Martin Šorf

Kadeti U17 zakončili základní část a postoupili do finálové skupiny!

PDF download

Poslední dva zápasy základní části ligové skupiny B odehráli na domácí palibovce naši kadeti. V sobotu jsme potvrdili roli favorita proti pardubické Tesle. V neděli jsme ve vyrovnaném duelu s kompletními Holicemi nezvládli koncovku a o koš prohráli.

Základní skupinu jsme tak zakončili na druhém místě s bilancí 11 výher a 3 prohry, tedy stejnou jako má první Žďár nad Sázavou. Oba jsme tak postoupili mezi 6 nejlepších ligových celků, které budou nyní bojovat o extraligovou baráž. Našimi dalšími soupeři budou: Plzeň, Kbely, Jihlava a NH Ostrava B.

 

výhra 08.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - Tesla Pardubice 87:66 (18:18 42:35 63:47)
Adam Bielko - 30, Adam Kubíček - 23, Jan Bubeníček - 19, Kryštof Grujbár - 6, František Tupec - 6, Ivan Jetmar - 3, Matěj Hanuš - 0, Daniel Král - 0, David Kubíček - 0

 

Po zkušenosti z prvního zápasu v Pardubicích jsem chlapce nabádal především k maximální koncentraci a abychom soupeře nepodcenili. To se bohužel úplně nepovedlo a první poločas byl hodně vyrovnaný, byť jsme ho nakonec vyhráli o 7 bodů. Do druhé půle jsme nastoupili s velkou energií a šňůrou 12:0 odskočili na 54:35. I přes nějaké drobnější zaváhání jsme si již výhru pohlídali. Přestože v tomto zápase dostali všichni hráči dostatek minut, tak se střelecky dokázali výrazněji prosadit bohužel pouze pouze tři.

 

výhra 09.01.2022 ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 80:82 (18:22 44:47 60:66)
Adam Bielko - 22, Jan Bubeníček - 20, Adam Kubíček - 11, Jonáš Brýdl - 9, Kryštof Grujbár - 8, Adam Švanda - 6, Matěj Hanuš - 2, Ivan Jetmar - 2, Daniel Král - 0, František Tupec - 0

 

Holice se sice nacházejí ve středu tabulky, ale ve chvíli, kdy jsou kompletí, tedy včetně hráčů, kteří hrají v Pardubicích extraligu, tak jsou velmi silným a nebezpečným protivníkem. To se potvrdilo i dnes a duel přinesl divákům velmi vyrovnanou a dramatickou podívanou. Od úvodních minut bylo zjevné, že se dnes bude spíše útočit než bránit a týmy se pravidelně střídaly ve skórování.

V úvodu druhého poločasu jsme odskočili na 56:49, abychom za pár minut prohrávali 58:66. V závěrečné čtvrtině jsme dokázali strhnout vedení opět na naší stranu a 3,5 minuty před koncem jsme vedli 80:75. Bohužel ve zbytku zápasu dokázal skórovat už jen soupeř a nás tento výpadek stál zápas, který jsme nakonec prohráli o 2 body.

Zobrazit celou zprávu
10.01.2022 Martin Šorf

Minižactvo U12 s jistotou zvítězilo i v Jičíně

PDF download

První víkend v novém roce jsme odstartovali zápasy s Jičínem, který hraje ve středu tabulky. Jeli jsme v téměř nejsilnější sestavě a nečekali tak velké drama proti čistě dívčímu protivníkovi.

Úvod zápasu byl poznamenán snahou rozhodčího zamezit jakémukoliv náznaku o zdvojování útočníků při obraně, které je v této kategorii zakázané. Po úvodní promluvě na toto téma mnoho hráčů pro jistotu nebránilo vůbec. Jičín hrál roztržitě i dopředu. My jsme se nechali soupeřem v první čtvrtině ovlivnit a kupili jsme ztráty. Ve druhé čtvrtině už jsme bránili osobku jak jsme zvyklí. Soupeř v obraně stále ustupoval a umožnil nám šňůru 7 košů v řadě. V polovině jsme vedli o pěkných 23 bodů.

 

výhra 08.01.2022 BSK TJ Jičín - ADFORS Basket Litomyšl 30:105 (10:22 22:45 26:77)
Dominik Hodek - 50, Štěpán Lebeda - 26, Jakub Auxt - 10, Dominik Škrabánek - 8, Matyáš Peterka - 6, Agáta Jakubcová - 3, Dominik Škraňka - 2, Jakub Škraňka - 0

 

Ve druhé polovině Jičín přestal řešit zdvojování. Místo toho ho trápila otázka jak ubránit při driblinku a pod košem Domču a Lebiho. Problém vyvrcholil technickou chybou nejlepší hráčky soupeře, kterou dostala za nevhodné vyjádření vůči stolku a své trenérce. Do konce 3. čtvrtiny se hrál basket v poměrně pomalém tempu, které určoval soupeř. Někteří naši hráči se ani nestihli zpotit. Posledních 10 minut zápasu jsme zrychlili a snažili se o rychlý přechod do útoku a těsnější obranu. Jičínu tento způsob hry neseděl a tuto část zápasu jsme vyhráli 38:6.

 

výhra 08.01.2022 BSK TJ Jičín - ADFORS Basket Litomyšl 33:125 (6:28 14:63 31:86)
Dominik Hodek - 49, Matyáš Peterka - 23, Štěpán Lebeda - 20, Jakub Auxt - 15, Dominik Škrabánek - 12, Agáta Jakubcová - 4, Dominik Škraňka - 2, Jakub Škraňka - 0

 

Do druhého zápasu jsme nastoupili v 7 hráčích proti 14 soupeřkám. Přes tuto početní převahu byl soupeř po prvním utkání unavenější a nebyl schopný pokrýt naše rychlé protiútoku. Toho využil zejména Maty, který dostal příležitost k mnoha samostatným nájezdům na koš. Ve 3. čtvrtině docházely síly a motivace i u nás. Navíc jsme neproměnili několik dvojtaktů a jednoduchých střel. Do poslední části jsme vložili zbývající energii a dohráli dvojzápas nejlepší čtvrtinou.

Zobrazit celou zprávu
10.01.2022 Zdeněk Hodek

Kadetky U17 neměly proti favoritovi v oslabené sestavě šanci

PDF download

První polovinu naší soutěže jsme zakončovali v Brně proti Žabinám v hale Rosnička. Zpráva se mi nepíše lehce, jak poznáte z výsledků obou zápasů. Ve značně oslabené sestavě jsme bojovali proti jasně vedoucímu týmu. První zápas naplnil naše předtuchy, že to bude těžké, nakonec výsledné skore nebylo tak hrozné. Soupeřky nás převyšovaly jak vzrůstem, tak vyspělostí v basketbalových dovednostech. Naším největším nedostatkem se nakonec ukázalo obranné doskakování, když jsme nedokázali odstavit soupeřky na doskoku, proto i jejich nezdařené střely často končily na několik pokusů v našem koši. Vystřídaly se všechny hráčky, nejdéle na hřišti byly naše dvě rozehrávačky Míša s Nelou.

 

výhra 09.01.2022 BK Žabiny Brno C - ADFORS Basket Litomyšl 68:33 (23:13 37:23 53:27)
Berenika Gultová - 13, Michaela Tomšů - 7, Jolana Jánová - 4, Jolana Severová - 3, Estella Faltysová - 2, Nela Škeříková - 2, Natálie Svobodová - 2, Barbora Nešporová - 0

 

Druhý zápas přinesl změnu v taktice soupeře. Žabiny začaly bránit po celé ploše, tvrdě zdvojovaly, často jsme míč ztratili již před přechodem na útočnou polovinu. Až k zakončení jsme se dostávali mnohem méně a většinou z krkolomných pozic. Škoda několika nadějných pokusů. Děvčatům ubývaly síly a soupeřky toho tvrdě využily. Střídaly dvě pětky po kratších intervalech, to nás vyčerpávalo. Nakonec jsme neubránili stobodovou metu. Teď nás čeká čtyřtýdenní zápasová pauza, je nutno ji využít co nejlépe k tréninku. Jedeme a bojujeme dál.

 

výhra 09.01.2022 BK Žabiny Brno C - ADFORS Basket Litomyšl 108:16 (23:4 48:8 78:18)
Natálie Svobodová - 6, Jolana Severová - 4, Michaela Tomšů - 4, Nela Škeříková - 2, Estella Faltysová - 0, Berenika Gultová - 0, Jolana Jánová - 0, Barbora Nešporová - 0
Zobrazit celou zprávu
10.01.2022 Stanislav Cimburek
Zavřít
NOMINACE
Minižactvo U12 04.02.2023
BK Přelouč
město:Přelouč
místo:Sportovní hala
adresa:Za Fontánou 1611

sraz:7:15 u Kubíka
začátek:9:00 a 11:00
návrat: cca 13:45

sestava:
Adam Brýdl
Maxmilián Chadima
Josef Doležal
Dorota Doležalová
Jakub Fulík
Laura Gazsóová
Agáta Jakubcová
Sára Kladivová
Victoria Kroulíková
Lukáš Kumpošt
Radim Pecháček
Matyáš Peterka
Jakub Pokorný
Dominik Škraňka
Ženy 04.02.2023
BK Brandýs nad Labem
město:Brandýs nad Labem
místo:ZŠ Na Výsluní
adresa:Kostelecká 1750

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:45

sestava:
Anna Bielková
Natálie Čerebová
Sabina Hartmanová
Vendula Hrdličková
Veronika Hrdličková
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Jolana Kolářová
Nela Škeříková
Michaela Tomšů
Ženy 05.02.2023
ŠKO-ENERGO MB
město:Mladá Boleslav
místo:Sportovní hala
adresa:U Stadiónu 1322

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:30
návrat: cca 14:30

sestava:
Anna Bielková
Natálie Čerebová
Sabina Hartmanová
Vendula Hrdličková
Veronika Hrdličková
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Jolana Kolářová
Nela Škeříková
Michaela Tomšů

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2022/2023

Prosíme o uhrazení platby do 30. září 2022!Cheerleading Litomyšl
Cheerleading Litomyšl

Návštevy
celkem: 185 311
tento rok: 2 556
tento měsíc: 60
tento týden: 135
dnes: 60
online: nahravam