Výsledky Minižákyně U12

Oblastní přebor mladších minižákyň U12: 2012/13: turnaje

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
125994 turnaje 12.01.2013 BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Litomyšl 54:63 13:14 29:25 41:47
125992 turnaje 12.01.2013 TJ Jiskra Litomyšl BK Studánka Pardubice 34:42 6:8 18:18 24:31
126000 turnaje 24.02.2013 TJ Jiskra Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 56:39 22:6 30:13 40:27
125999 turnaje 24.02.2013 BK KARA Trutnov TJ Jiskra Litomyšl 90:28 20:6 45:14 66:21
126002 turnaje 09.03.2013 TJ Jiskra Litomyšl BK Studánka Pardubice 57:21 19:4 41:9 57:15
126001 turnaje 09.03.2013 BK KARA Trutnov TJ Jiskra Litomyšl 97:49 16:12 42:21 67:36
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Oblastní přebor mladších minižákyň U12: 2012/13: základní

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
125965 základní 22.09.2012 TJ Jiskra Litomyšl BK Studánka Pardubice 12:96 2:20 4:48 9:70
125964 základní 22.09.2012 TJ Jiskra Litomyšl BK Studánka Pardubice 18:99 0:28 6:44 12:72
125971 základní 06.10.2012 TJ Jiskra Litomyšl BK KARA Trutnov 35:87 16:15 22:36 30:63
125970 základní 06.10.2012 TJ Jiskra Litomyšl BK KARA Trutnov 24:84 4:27 12:36 20:58
125987 základní 20.10.2012 TJ Jiskra Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 65:46 14:10 36:17 52:36
125986 základní 20.10.2012 TJ Jiskra Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 67:26 18:5 36:15 54:22
125976 základní 04.11.2012 BK Studánka Pardubice TJ Jiskra Litomyšl 52:36 13:2 25:14 41:22
125977 základní 04.11.2012 BK Studánka Pardubice TJ Jiskra Litomyšl 73:36 22:8 32:13 57:19
125983 základní 17.11.2012 BK KARA Trutnov TJ Jiskra Litomyšl 77:43 12:10 34:22 59:35
125982 základní 17.11.2012 BK KARA Trutnov TJ Jiskra Litomyšl 80:39 27:12 44:22 60:25
125975 základní 02.12.2012 BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Litomyšl 44:77 12:12 20:28 34:55
125974 základní 02.12.2012 BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Litomyšl 40:64 5:17 14:33 25:43
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam