Výsledky Minižákyně U12

Oblastní přebor mladších minižákyň U12: 2011/12: základní část

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
88342 základní část 25.09.2011 TJ Jiskra Litomyšl BK KARA Trutnov 51:43 14:5 27:14 41:25
88343 základní část 25.09.2011 TJ Jiskra Litomyšl BK KARA Trutnov 45:75 14:20 24:36 32:54
88347 základní část 09.10.2011 BK Studánka Pardubice TJ Jiskra Litomyšl 42:85 12:16 24:41 37:63
88346 základní část 09.10.2011 BK Studánka Pardubice TJ Jiskra Litomyšl 29:65 6:11 15:22 23:44
88357 základní část 22.10.2011 TJ Jiskra Litomyšl Sokol Nilfisk Hradec Králové 37:89 14:31 24:45 29:69
88356 základní část 22.10.2011 TJ Jiskra Litomyšl Sokol Nilfisk Hradec Králové 48:62 16:8 30:20 37:43
88364 základní část 06.11.2011 Baskeťáci TJ Sokol Josefov TJ Jiskra Litomyšl 46:34 14:6 26:14 38:24
88365 základní část 06.11.2011 Baskeťáci TJ Sokol Josefov TJ Jiskra Litomyšl 52:39 17:7 27:21 34:33
88371 základní část 20.11.2011 TJ Jiskra Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 38:72 6:14 20:31 26:49
88370 základní část 20.11.2011 TJ Jiskra Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 42:59 7:15 21:27 31:43
88383 základní část 04.12.2011 Bižuterie Jablonec n.Nisou TJ Jiskra Litomyšl 39:78 12:23 20:38 27:65
88382 základní část 04.12.2011 Bižuterie Jablonec n.Nisou TJ Jiskra Litomyšl 49:55 8:14 18:32 32:41
88399 základní část 14.01.2012 BK KARA Trutnov TJ Jiskra Litomyšl 86:57 24:10 45:30 65:40
88398 základní část 14.01.2012 BK KARA Trutnov TJ Jiskra Litomyšl 59:64 12:15 21:28 45:46
88403 základní část 29.01.2012 TJ Jiskra Litomyšl BK Studánka Pardubice 33:73 9:19 23:28 27:56
88402 základní část 29.01.2012 TJ Jiskra Litomyšl BK Studánka Pardubice 33:67 7:14 16:32 23:51
88412 základní část 12.02.2012 Sokol Nilfisk Hradec Králové TJ Jiskra Litomyšl 51:62 22:12 38:30 45:46
88413 základní část 12.02.2012 Sokol Nilfisk Hradec Králové TJ Jiskra Litomyšl 69:20 18:6 36:8 49:14
88421 základní část 25.02.2012 TJ Jiskra Litomyšl Baskeťáci TJ Sokol Josefov 33:46 6:10 14:23 38:18
88420 základní část 25.02.2012 TJ Jiskra Litomyšl Baskeťáci TJ Sokol Josefov 55:64 12:9 37:21 47:39
88427 základní část 10.03.2012 BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Litomyšl 84:41 21:12 31:22 56:30
88426 základní část 10.03.2012 BSK Continental TJ Jičín TJ Jiskra Litomyšl 88:65 17:12 38:30 68:43
88438 základní část 25.03.2012 TJ Jiskra Litomyšl Bižuterie Jablonec n.Nisou 69:39 14:5 36:15 51:24
88439 základní část 25.03.2012 TJ Jiskra Litomyšl Bižuterie Jablonec n.Nisou 66:30 24:8 36:14 56:19
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam