Výsledky Žáci U15

žákovská liga: 2019/20: Extraliga

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
332214 Extraliga 11.01.2020 BK NH Ostrava ADFORS Basket Litomyšl 99:51 26:14 54:24 74:36
332219 Extraliga 12.01.2020 BK Snakes Ostrava ADFORS Basket Litomyšl 54:58 9:12 23:26 35:38
332245 Extraliga 22.01.2020 Tygři JBC Brno ADFORS Basket Litomyšl 95:36 28:5 49:20 69:25
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

žákovská liga: 2019/20: Skupina B

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
309842 Skupina B 14.09.2019 Sokol Písek Sršni ADFORS Basket Litomyšl 95:62 18:15 39:34 64:49
309845 Skupina B 15.09.2019 BK Lions Jindřichův Hradec ADFORS Basket Litomyšl 68:69 15:19 39:42 57:57
309850 Skupina B 28.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Kbely 54:86 16:17 24:33 39:55
309854 Skupina B 29.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BA Nymburk 71:79 14:17 40:30 49:58
309858 Skupina B 12.10.2019 USK Praha ADFORS Basket Litomyšl 64:71 21:22 34:36 55:48
309861 Skupina B 13.10.2019 BA Sparta ADFORS Basket Litomyšl 78:72 12:17 36:40 58:58
309840 Skupina B 26.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 65:74 17:20 41:35 50:60
309868 Skupina B 27.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Pardubice 63:51 17:15 36:31 50:41
309869 Skupina B 09.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Lions Jindřichův Hradec 96:76 29:19 53:43 75:60
309874 Skupina B 10.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Písek Sršni 87:62 25:18 42:33 65:51
309878 Skupina B 23.11.2019 BA Nymburk ADFORS Basket Litomyšl 74:58 18:12 35:34 47:52
309882 Skupina B 24.11.2019 TJ Sokol Kbely ADFORS Basket Litomyšl 71:55 18:23 42:38 56:49
309885 Skupina B 07.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl BA Sparta 88:44 25:14 50:23 68:31
309890 Skupina B 08.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl USK Praha 101:64 28:16 52:35 74:55
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019/20: 2. kolo

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
309369 2. kolo 08.06.2019 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 59:75 14:10 29:33 46:56
309374 2. kolo 09.06.2019 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 64:63 14:18 31:33 48:49
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019/20: skupina E

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
309256 skupina E 25.05.2019 Jiskra Kyjov ADFORS Basket Litomyšl 58:60 11:16 32:34 48:46
309259 skupina E 25.05.2019 ADFORS Basket Litomyšl BCM Orli Prostějov 37:78 8:23 17:45 29:63
309260 skupina E 26.05.2019 ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy 92:35 18:7 48:15 66:25
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Junioři U1925.01.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:00 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Minižactvo U1325.01.2020
BK Pardubice - kval
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:12:15 v hale
začátek:13:00 a 14:45
konec: cca 16:30

sestava:Agáta Bártová
Adam Diblík
Berenika Gultová
Jolana Jánová
Bohdana Metyšová
Jakub Ripka
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žáci U1525.01.2020
Válečníci Děčín
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka
Minižactvo U1126.01.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Ústí nad Orlicí
místo:Hala SUŠP
adresa:Zahradní ul.

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 10:45
návrat: cca 13:00

sestava:Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Agáta Jakubcová
Nikodém Kmošek
Adam Kodýtek
Barbora Nešporová
Lukáš Peřina
František Pokorný
Anna Polanská
Dominik Rosypal
Adam Severa
Junioři U1926.01.2020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
město:Havlíčkův Brod
místo:Kotlina
adresa:U Stadionu 2777

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Filip Suchomel
Tomáš Ulrych
Štěpán Vlček
Žáci U1526.01.2020
BK SLUNETA Ústí n.L.
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam