Výsledky Žáci U15

žákovská liga: 2019/20: Skupina B

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
309842 Skupina B 14.09.2019 Sokol Písek Sršni ADFORS Basket Litomyšl 95:62 18:15 39:34 64:49
309845 Skupina B 15.09.2019 BK Lions Jindřichův Hradec ADFORS Basket Litomyšl 68:69 15:19 39:42 57:57
309850 Skupina B 28.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Kbely 54:86 16:17 24:33 39:55
309854 Skupina B 29.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BA Nymburk 71:79 14:17 40:30 49:58
309858 Skupina B 12.10.2019 USK Praha ADFORS Basket Litomyšl 64:71 21:22 34:36 55:48
309861 Skupina B 13.10.2019 BA Sparta ADFORS Basket Litomyšl 78:72 12:17 36:40 58:58
309840 Skupina B 26.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 65:74 17:20 41:35 50:60
309868 Skupina B 27.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Pardubice 63:51 17:15 36:31 50:41
309869 Skupina B 09.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Lions Jindřichův Hradec 96:76 29:19 53:43 75:60
309874 Skupina B 10.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Písek Sršni 87:62 25:18 42:33 65:51
309878 Skupina B 23.11.2019 BA Nymburk ADFORS Basket Litomyšl 74:58 18:12 35:34 47:52
309882 Skupina B 24.11.2019 TJ Sokol Kbely ADFORS Basket Litomyšl 71:55 18:23 42:38 56:49
309885 Skupina B 07.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl BA Sparta 88:44 25:14 50:23 68:31
309890 Skupina B 08.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl USK Praha 101:64 28:16 52:35 74:55
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019/20: skupina E

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
309256 skupina E 25.05.2019 Jiskra Kyjov ADFORS Basket Litomyšl 58:60 11:16 32:34 48:46
309259 skupina E 25.05.2019 ADFORS Basket Litomyšl BCM Orli Prostějov 37:78 8:23 17:45 29:63
309260 skupina E 26.05.2019 ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy 92:35 18:7 48:15 66:25
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019/20: 2. kolo

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
309369 2. kolo 08.06.2019 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 59:75 14:10 29:33 46:56
309374 2. kolo 09.06.2019 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 64:63 14:18 31:33 48:49
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U1414.12.2019
USK Praha
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy14.12.2019
Basket Poděbrady
město:Sadská
místo:Hala ZŠ
adresa:K. Světlé 386

sraz:14:30 u Kubíka
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žákyně U1415.12.2019
SK Týniště nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy15.12.2019
Basketball Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Minižactvo U1215.12.2019
Sokol Hradec Králové "B"
město:Hradec Králové
místo:hala Sokola
adresa:Eliščino nábř. 777

sraz:12:45 u Kubíka
začátek:14:30 a 16:15
návrat: cca 18:30

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa


Návštevy
celkem: 122 000
tento rok: 21 631
tento měsíc: 279
tento týden: 124
dnes: 3
online: nahravam