Výsledky Žákyně U14

Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U: 2019/20: základní

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
315031 základní 14.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 62:34 17:8 33:14 52:27
315030 základní 14.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 77:31 16:6 37:15 58:21
315038 základní 21.09.2019 TJ SPŠ stavební Náchod ADFORS Basket Litomyšl 37:34 9:6 21:16 31:24
315039 základní 21.09.2019 TJ SPŠ stavební Náchod ADFORS Basket Litomyšl 53:52 15:16 23:24 47:36
315061 základní 19.10.2019 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 24:35 4:6 6:13 16:21
315060 základní 19.10.2019 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 44:47 6:11 27:23 38:35
315067 základní 03.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 43:74 10:7 16:32 33:50
315066 základní 03.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 34:87 10:17 17:39 23:60
315083 základní 16.11.2019 SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 45:29 16:7 23:15 37:21
315082 základní 16.11.2019 SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 42:24 11:9 27:14 36:16
315085 základní 26.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice "B" 40:58 14:12 22:28 32:44
315084 základní 26.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice "B" 34:84 2:21 13:40 25:60
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U1414.12.2019
USK Praha
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy14.12.2019
Basket Poděbrady
město:Sadská
místo:Hala ZŠ
adresa:K. Světlé 386

sraz:14:30 u Kubíka
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žákyně U1415.12.2019
SK Týniště nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy15.12.2019
Basketball Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Minižactvo U1215.12.2019
Sokol Hradec Králové "B"
město:Hradec Králové
místo:hala Sokola
adresa:Eliščino nábř. 777

sraz:12:45 u Kubíka
začátek:14:30 a 16:15
návrat: cca 18:30

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa


Návštevy
celkem: 122 001
tento rok: 21 632
tento měsíc: 280
tento týden: 125
dnes: 4
online: nahravam