Výsledky Minižactvo U11

Smíšený východočeský přebor nejmladšího miniž: 2019/20: jih

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
315859 jih 13.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:41 4:10 16:26 22:33
315858 jih 13.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:50 11:10 27:27 35:37
315875 jih 26.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 72:34 18:9 32:21 57:29
315874 jih 26.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 44:28 6:12 16:14 32:16
315877 jih 10.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Studánka Pardubice 87:32 14:10 43:14 65:26
315876 jih 10.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Studánka Pardubice 84:38 27:0 39:18 69:22
315895 jih 24.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 108:16 30:0 55:4 85:9
315894 jih 24.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 111:32 22:12 52:20 78:26
315899 jih 08.12.2019 Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 45:53 16:5 24:20 30:40
315898 jih 08.12.2019 Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 49:76 13:30 27:45 43:65
315913 jih 12.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 22:108 10:22 16:54 21:82
315912 jih 12.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 68:52 18:9 34:21 46:32
315920 jih 26.01.2020 BK Ústí nad Orlicí ADFORS Basket Litomyšl 36:69 12:12 15:35 22:53
315921 jih 26.01.2020 BK Ústí nad Orlicí ADFORS Basket Litomyšl 49:101 12:27 21:55 29:77
315931 jih 22.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 66:44 14:15 32:25 50:33
315930 jih 22.02.2020 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 75:33 20:6 36:13 65:21
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižactvo U1229.02.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 12:30
konec: cca 14:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Bohdana Metyšová
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Daniel Večeřa
Žáci U1429.02.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:15 v hale
začátek:17:15
konec: cca 19:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy29.02.2020
SK UP Olomouc
město:Olomouc
místo:SH UP Olomouc
adresa:U Sportovní haly 2

sraz:16:30 u Kubíka
začátek:18:30
návrat: 21:30

sestava:Tereza Hánělová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1401.03.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:8:45 u Kubíka
začátek:10:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam