Výsledky Minižáci U11

Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactv: 2016/17: skupina B

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
227047 skupina B 18.09.2016 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Přelouč 73:12 21:4 31:4 58:6
227048 skupina B 18.09.2016 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Přelouč 33:21 10:6 17:14 25:20
227052 skupina B 24.09.2016 Basket TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 25:83 9:10 15:36 17:59
227051 skupina B 24.09.2016 Basket TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 25:89 10:17 12:47 17:69
227061 skupina B 08.10.2016 ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice 28:64 10:10 16:22 22:49
227062 skupina B 08.10.2016 ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice 37:71 16:14 22:32 27:47
227070 skupina B 22.10.2016 Sokol Hradec Králové "B" ADFORS Basket Litomyšl 14:57 3:9 8:24 14:43
227069 skupina B 22.10.2016 Sokol Hradec Králové "B" ADFORS Basket Litomyšl 8:52 0:14 4:23 5:39
227075 skupina B 05.11.2016 ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 39:29 8:8 9:19 32:27
227076 skupina B 05.11.2016 ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 55:35 25:5 32:18 45:23
227088 skupina B 19.11.2016 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 40:66 15:13 32:26 35:56
227087 skupina B 19.11.2016 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 34:64 13:16 24:31 31:49
244140 skupina B 03.12.2016 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Josefov "B" 154:3 36:2 69:2 112:2
227103 skupina B 17.12.2016 Sokol Přelouč ADFORS Basket Litomyšl 28:43 7:14 9:28 20:37
227104 skupina B 17.12.2016 Sokol Přelouč ADFORS Basket Litomyšl 60:39 11:4 32:20 50:33
227108 skupina B 14.01.2017 ADFORS Basket Litomyšl Basket TJ Svitavy 79:24 16:8 37:10 59:16
227107 skupina B 14.01.2017 ADFORS Basket Litomyšl Basket TJ Svitavy 84:27 14:11 36:18 51:27
227126 skupina B 19.02.2017 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 72:13 15:0 28:6 60:6
227125 skupina B 19.02.2017 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Hradec Králové "B" 94:15 20:0 53:4 76:6
227131 skupina B 12.03.2017 SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 21:74 2:14 12:29 15:51
227132 skupina B 12.03.2017 SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 30:63 14:8 18:30 22:50
227117 skupina B 20.03.2017 BK Synthesia Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 65:41 15:18 27:35 47:39
227118 skupina B 20.03.2017 BK Synthesia Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 86:30 24:6 39:17 59:24
227144 skupina B 25.03.2017 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 62:44 22:12 37:23 51:33
227143 skupina B 25.03.2017 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 59:41 18:8 36:18 45:31
244156 skupina B 08.04.2017 Sokol Josefov "B" ADFORS Basket Litomyšl 13:132 6:29 8:69 9:96
244155 skupina B 08.04.2017 Sokol Josefov "B" ADFORS Basket Litomyšl 14:123 2:33 8:69 12:103
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactv: 2016/17: o 1. - 4. místo

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
251244 o 1. - 4. místo 03.05.2017 BVK Holice ADFORS Basket Litomyšl 57:51 22:14 37:30 46:40
251245 o 1. - 4. místo 06.05.2017 TJ Sokol Jaroměř-Josefov ADFORS Basket Litomyšl 44:60 8:19 24:34 35:43
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižáci U1219.10.2019
BK NAPOS Vysoká n.L.
město:Vysoká nad Labem
místo:SH Vysoká nad Labem
adresa:Vysoká nad Labem 651

sraz:7:00 u Billy
začátek:8:30 a 10:15
návrat: cca 13:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Karel Fousek
Šimon Grujbár
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žákyně U1419.10.2019
SŠB Pardubice
město:Pardubice
místo:SH ZŠ Studánka
adresa:ulice Luční

sraz:7:15 u Billy
začátek:9:00 a 11:00
návrat: cca 13:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy19.10.2019
Basketball Nymburk
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: 20:00

sestava:Tereza Fekarová
Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1420.10.2019
USK Praha
město:Praha 2
místo:SH Folimanka
adresa:Na Folimance 2

sraz:7:45 u Billy
začátek:11:00
návrat: cca 15:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Ženy20.10.2019
Basket Poděbrady
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Tereza Fekarová
Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

V pravém menu v sekci DŮLEŽITÉ naleznete informace o platbě členských příspěvků na aktuální sezonu 2019/2020. Zaplatit lze nyní pouze za první pololetí.

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 

Lékařská prohlídka na sezonu 2019/2020

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

 

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!

 

 



Návštevy
celkem: 117 252
tento rok: 16 883
tento měsíc: 349
tento týden: 123
dnes: 37
online: nahravam