Výsledky Minižáci U11 A

Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactv: 2015/16: základní 5x5

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
198386 základní 5x5 17.10.2015 ADFORS Basket Litomyšl BVK Holice 102:38 26:8 52:20 78:28
198371 základní 5x5 24.10.2015 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Josefov 113:15 34:2 68:2 88:8
198385 základní 5x5 03.11.2015 ADFORS Basket Litomyšl "B" ADFORS Basket Litomyšl 8:158 0:46 0:90 5:132
198403 základní 5x5 14.11.2015 TJ Jiskra Havlíčkův Brod ADFORS Basket Litomyšl 42:97 15:21 29:43 35:71
198401 základní 5x5 24.11.2015 ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy 103:66 20:10 38:32 61:52
198416 základní 5x5 28.11.2015 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Nová Paka 101:40 22:9 41:14 72:26
198420 základní 5x5 12.12.2015 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 60:46 23:5 32:20 48:26
198437 základní 5x5 13.12.2015 BK KARA Trutnov ADFORS Basket Litomyšl 36:92 5:22 14:47 31:67
198454 základní 5x5 20.02.2016 Sokol PP Hradec Králové ADFORS Basket Litomyšl 27:101 8:17 20:29 25:61
198461 základní 5x5 06.03.2016 ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 84:38 27:10 44:20 62:32
198446 základní 5x5 08.03.2016 ADFORS Basket Litomyšl Sokol ZVUS Hradec Králové 55:63 12:18 32:30 44:54
198471 základní 5x5 20.03.2016 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 7:118 4:31 7:55 7:89
198476 základní 5x5 02.04.2016 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Stěžery 124:30 25:13 60:19 88:26
198431 základní 5x5 17.04.2016 ADFORS Basket Litomyšl SK Týniště nad Orlicí 130:28 32:3 65:9 107:17
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactv: 2015/16: základní 3x3

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
198866 základní 3x3 17.10.2015 ADFORS Basket Litomyšl BVK Holice 40:20 0:0 0:0 0:0
198851 základní 3x3 24.10.2015 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Josefov 40:20 0:0 0:0 0:0
198865 základní 3x3 03.11.2015 ADFORS Basket Litomyšl "B" ADFORS Basket Litomyšl 20:40 0:0 0:0 0:0
198883 základní 3x3 14.11.2015 TJ Jiskra Havlíčkův Brod ADFORS Basket Litomyšl 30:40 0:0 0:0 0:0
198881 základní 3x3 24.11.2015 ADFORS Basket Litomyšl Basketbal TJ Svitavy 40:20 0:0 0:0 0:0
198896 základní 3x3 28.11.2015 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Nová Paka 40:20 0:0 0:0 0:0
198900 základní 3x3 12.12.2015 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 40:30 0:0 0:0 0:0
198917 základní 3x3 13.12.2015 BK KARA Trutnov ADFORS Basket Litomyšl 20:40 0:0 0:0 0:0
198934 základní 3x3 20.02.2016 Sokol PP Hradec Králové ADFORS Basket Litomyšl 20:40 0:0 0:0 0:0
198941 základní 3x3 06.03.2016 ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 40:20 0:0 0:0 0:0
198926 základní 3x3 08.03.2016 ADFORS Basket Litomyšl Sokol ZVUS Hradec Králové 40:30 0:0 0:0 0:0
198951 základní 3x3 20.03.2016 SŠB Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 20:40 0:0 0:0 0:0
198956 základní 3x3 02.04.2016 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Stěžery 40:20 0:0 0:0 0:0
198911 základní 3x3 17.04.2016 ADFORS Basket Litomyšl SK Týniště nad Orlicí 40:20 0:0 0:0 0:0
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactv: 2015/16: o 1.-4.místo

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
224873 o 1.-4.místo 15.05.2016 Sokol ZVUS Hradec Králové ADFORS Basket Litomyšl 51:56 16:16 30:29 36:40
224875 o 1.-4.místo 15.05.2016 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 39:60 9:11 23:29 26:45
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižáci U1219.10.2019
BK NAPOS Vysoká n.L.
město:Vysoká nad Labem
místo:SH Vysoká nad Labem
adresa:Vysoká nad Labem 651

sraz:7:00 u Billy
začátek:8:30 a 10:15
návrat: cca 13:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Karel Fousek
Šimon Grujbár
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žákyně U1419.10.2019
SŠB Pardubice
město:Pardubice
místo:SH ZŠ Studánka
adresa:ulice Luční

sraz:7:15 u Billy
začátek:9:00 a 11:00
návrat: cca 13:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy19.10.2019
Basketball Nymburk
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: 20:00

sestava:Tereza Fekarová
Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1420.10.2019
USK Praha
město:Praha 2
místo:SH Folimanka
adresa:Na Folimance 2

sraz:7:45 u Billy
začátek:11:00
návrat: cca 15:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Ženy20.10.2019
Basket Poděbrady
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Tereza Fekarová
Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

V pravém menu v sekci DŮLEŽITÉ naleznete informace o platbě členských příspěvků na aktuální sezonu 2019/2020. Zaplatit lze nyní pouze za první pololetí.

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 

Lékařská prohlídka na sezonu 2019/2020

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

 

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!

 

 



Návštevy
celkem: 117 252
tento rok: 16 883
tento měsíc: 349
tento týden: 123
dnes: 37
online: nahravam