Výsledky Minižactvo U11

Smíšený východočeský přebor nejmladšího miniž: 2019/20: jih

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
315859 jih 13.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:41 4:10 16:26 22:33
315858 jih 13.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:50 11:10 27:27 35:37
315874 jih 26.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 44:28 6:12 16:14 32:16
315875 jih 26.10.2019 BK Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 72:34 18:9 32:21 57:29
315877 jih 10.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Studánka Pardubice 87:32 14:10 43:14 65:26
315876 jih 10.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Studánka Pardubice 84:38 27:0 39:18 69:22
315895 jih 24.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 108:16 30:0 55:4 85:9
315894 jih 24.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 111:32 22:12 52:20 78:26
315899 jih 08.12.2019 Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 45:53 16:5 24:20 30:40
315898 jih 08.12.2019 Basketbal TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 49:76 13:30 27:45 43:65
315913 jih 12.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 22:108 10:22 16:54 21:82
315912 jih 12.01.2020 ADFORS Basket Litomyšl BK Přelouč 68:52 18:9 34:21 46:32
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Junioři U1925.01.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:00 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Minižactvo U1325.01.2020
BK Pardubice - kval
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:12:15 v hale
začátek:13:00 a 14:45
konec: cca 16:30

sestava:Agáta Bártová
Adam Diblík
Berenika Gultová
Jolana Jánová
Bohdana Metyšová
Jakub Ripka
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žáci U1525.01.2020
Válečníci Děčín
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka
Minižactvo U1126.01.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Ústí nad Orlicí
místo:Hala SUŠP
adresa:Zahradní ul.

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 10:45
návrat: cca 13:00

sestava:Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Agáta Jakubcová
Nikodém Kmošek
Adam Kodýtek
Barbora Nešporová
Lukáš Peřina
František Pokorný
Anna Polanská
Dominik Rosypal
Adam Severa
Junioři U1926.01.2020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
město:Havlíčkův Brod
místo:Kotlina
adresa:U Stadionu 2777

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Filip Suchomel
Tomáš Ulrych
Štěpán Vlček
Žáci U1526.01.2020
BK SLUNETA Ústí n.L.
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam