Výsledky Minižáci U12

Smíšený východočeský přebor mladšího minižact: 2018/19: skupina VPI

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
285056 skupina VPI 07.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Nilfisk Hradec Králové 49:61 3:23 24:37 35:52
285055 skupina VPI 07.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Nilfisk Hradec Králové 53:64 15:15 28:20 46:45
285070 skupina VPI 20.10.2018 TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 22:76 12:12 12:38 22:51
285069 skupina VPI 20.10.2018 TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 20:63 2:16 8:37 10:55
285086 skupina VPI 17.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice 40:84 10:23 24:35 30:59
285085 skupina VPI 17.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice 34:86 17:23 22:41 30:76
285088 skupina VPI 01.12.2018 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 61:32 17:7 24:9 45:19
285087 skupina VPI 01.12.2018 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 53:27 22:6 35:15 43:17
285100 skupina VPI 15.12.2018 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 40:64 13:20 21:38 29:54
285099 skupina VPI 15.12.2018 ADFORS Basket Litomyšl SŠB Pardubice 39:51 14:12 24:27 32:41
285106 skupina VPI 12.01.2019 Loko Trutnov ADFORS Basket Litomyšl 48:70 12:13 24:31 40:50
285105 skupina VPI 12.01.2019 Loko Trutnov ADFORS Basket Litomyšl 38:84 5:28 24:43 30:59
285114 skupina VPI 10.02.2019 ADFORS Basket Litomyšl BVK Holice 69:24 13:5 31:9 53:17
285113 skupina VPI 10.02.2019 ADFORS Basket Litomyšl BVK Holice 78:40 22:8 38:17 62:21
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U14 A20.02.2019
BC Kolín
město:Kolín
místo:Tělocvična 1.ZŠ Kolín
adresa:Bezručova ul. (vstup od Billy)

sraz:14:30 u Městské haly
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Kadeti U1722.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:Gymnasium Svitavy
adresa:Sokolovský ul.

sraz:15:00 u haly Jiskra
začátek:16:00 a 18:00
návrat: cca 20:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Milan Záleský
Žáci U14 B23.02.2019
BSK Continental TJ Jičín
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:8:45 v hale
začátek:9:30 a 11:15
konec: cca 12:45

sestava:Michal Broulík
Petr Černý
Kryštof Grujbár
Daniel Král
Vojtěch Marek
Jakub Martiník
Lukáš Pavliš
Michaela Tomšů
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Minižáci U1223.02.2019
Sokol Nová Paka
město:Nová Paka
místo:Sokolovna
adresa:Tyršova 574

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Berenika Gultová
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Jolana Jánová
Adam Karlík
David Kubíček
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Kadeti U1723.02.2019
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:12:45 v hale
začátek:13:30 a 15:15
konec: cca 17:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Milan Záleský
Žáci U14 A23.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: cca 20:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Žáci U14 A24.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:13:45 u Kubíka
začátek:15:00
návrat: cca 17:30

sestava:Adam Bielko
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Daniel Král
Adam Kubíček
Jakub Martiník
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Termíny soustředění 2019

 

 Mladočov: 21. - 26. 6.

 

 Litomyšl: 24. - 31. 8.

 

Prosíme berte tyto termíny v potaz při plánování vašich dovolených a táborů!

Členské příspěvky



Návštevy
celkem: 103 952
tento rok: 3 583
tento měsíc: 316
tento týden: 88
dnes: 39
online: nahravam