Výsledky Minižactvo U12

Smíšený východočeský přebor mladšího minižact: 2019/20: základní VPII

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
316405 základní VPII 05.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 96:15 22:2 50:6 70:13
316406 základní VPII 05.10.2019 ADFORS Basket Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 102:18 23:0 57:10 80:14
316410 základní VPII 19.10.2019 BK NAPOS Vysoká n.L. ADFORS Basket Litomyšl 34:61 9:10 24:18 26:37
316409 základní VPII 19.10.2019 BK NAPOS Vysoká n.L. ADFORS Basket Litomyšl 37:57 8:18 20:29 30:43
331069 základní VPII 02.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Skuteč 92:26 18:6 35:14 60:20
331068 základní VPII 02.11.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Skuteč 69:23 19:4 35:7 51:19
316432 základní VPII 17.11.2019 BK Ústí nad Orlicí ADFORS Basket Litomyšl 64:80 4:29 24:54 40:69
316431 základní VPII 17.11.2019 BK Ústí nad Orlicí ADFORS Basket Litomyšl 61:94 24:19 32:34 52:59
316442 základní VPII 01.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl Loko Trutnov "B" 88:50 26:13 52:29 76:44
316441 základní VPII 01.12.2019 ADFORS Basket Litomyšl Loko Trutnov "B" 76:45 28:10 44:22 60:37
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U1414.12.2019
USK Praha
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy14.12.2019
Basket Poděbrady
město:Sadská
místo:Hala ZŠ
adresa:K. Světlé 386

sraz:14:30 u Kubíka
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žákyně U1415.12.2019
SK Týniště nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy15.12.2019
Basketball Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Minižactvo U1215.12.2019
Sokol Hradec Králové "B"
město:Hradec Králové
místo:hala Sokola
adresa:Eliščino nábř. 777

sraz:12:45 u Kubíka
začátek:14:30 a 16:15
návrat: cca 18:30

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa


Návštevy
celkem: 122 000
tento rok: 21 631
tento měsíc: 279
tento týden: 124
dnes: 3
online: nahravam