Výsledky Minižáci U13

Smíšený východočeský přebor staršího minižact: 2019/20: jih

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
315206 jih 28.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Pardubice "B" 52:41 14:5 25:13 39:25
315207 jih 28.09.2019 ADFORS Basket Litomyšl BK Pardubice "B" 65:39 9:15 25:23 51:33
315223 jih 12.10.2019 BK Studánka Pardubice "B" ADFORS Basket Litomyšl 23:54 1:16 5:30 13:42
315222 jih 12.10.2019 BK Studánka Pardubice "B" ADFORS Basket Litomyšl 29:55 4:14 14:22 23:41
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Minižáci U1219.10.2019
BK NAPOS Vysoká n.L.
město:Vysoká nad Labem
místo:SH Vysoká nad Labem
adresa:Vysoká nad Labem 651

sraz:7:00 u Billy
začátek:8:30 a 10:15
návrat: cca 13:00

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Karel Fousek
Šimon Grujbár
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žákyně U1419.10.2019
SŠB Pardubice
město:Pardubice
místo:SH ZŠ Studánka
adresa:ulice Luční

sraz:7:15 u Billy
začátek:9:00 a 11:00
návrat: cca 13:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy19.10.2019
Basketball Nymburk
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: 20:00

sestava:Tereza Fekarová
Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žáci U1420.10.2019
USK Praha
město:Praha 2
místo:SH Folimanka
adresa:Na Folimance 2

sraz:7:45 u Billy
začátek:11:00
návrat: cca 15:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Dominik Suchomel
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Ženy20.10.2019
Basket Poděbrady
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Tereza Fekarová
Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

V pravém menu v sekci DŮLEŽITÉ naleznete informace o platbě členských příspěvků na aktuální sezonu 2019/2020. Zaplatit lze nyní pouze za první pololetí.

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 

Lékařská prohlídka na sezonu 2019/2020

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

 

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!

 

 



Návštevy
celkem: 117 252
tento rok: 16 883
tento měsíc: 349
tento týden: 123
dnes: 37
online: nahravam