Výsledky Minižáci U13 A

Smíšeny východočeský přebor staršího minižact: 2018/19: skupina VPI

hra část datum domácí hosté skóre čtvrtiny
284658 skupina VPI 25.09.2018 ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice kval. 17:50 6:15 8:30 13:40
284657 skupina VPI 25.09.2018 ADFORS Basket Litomyšl BK Synthesia Pardubice kval. 26:46 5:14 9:18 22:27
284662 skupina VPI 29.09.2018 BSK Continental TJ Jičín ADFORS Basket Litomyšl 40:63 12:18 20:36 36:42
284661 skupina VPI 29.09.2018 BSK Continental TJ Jičín ADFORS Basket Litomyšl 35:74 10:15 21:35 31:48
284672 skupina VPI 14.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 65:22 12:10 32:15 44:22
284671 skupina VPI 14.10.2018 ADFORS Basket Litomyšl Královští Sokoli 76:27 23:3 37:18 60:23
284680 skupina VPI 28.10.2018 Sokol Nilfisk Hradec Králové ADFORS Basket Litomyšl 40:51 5:18 17:34 32:37
284679 skupina VPI 28.10.2018 Sokol Nilfisk Hradec Králové ADFORS Basket Litomyšl 30:44 2:16 14:26 18:33
284686 skupina VPI 11.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. 65:29 25:10 38:18 50:21
284685 skupina VPI 11.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. 44:30 15:6 26:13 36:24
284700 skupina VPI 05.12.2018 ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 51:35 12:8 26:23 36:34
284699 skupina VPI 05.12.2018 ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 41:29 14:7 24:13 33:17
284698 skupina VPI 19.12.2018 TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 30:53 3:19 11:27 17:44
284697 skupina VPI 19.12.2018 TJ Svitavy ADFORS Basket Litomyšl 38:49 8:11 15:20 24:31
284718 skupina VPI 06.01.2019 ADFORS Basket Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 63:46 10:12 27:30 50:36
284717 skupina VPI 06.01.2019 ADFORS Basket Litomyšl BSK Continental TJ Jičín 60:33 17:7 29:11 49:20
284728 skupina VPI 19.01.2019 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 33:84 12:18 17:42 23:66
284727 skupina VPI 19.01.2019 Královští Sokoli ADFORS Basket Litomyšl 36:65 10:15 18:32 30:50
284714 skupina VPI 30.01.2019 BK Synthesia Pardubice kval. ADFORS Basket Litomyšl 56:40 16:12 24:21 38:30
284713 skupina VPI 30.01.2019 BK Synthesia Pardubice kval. ADFORS Basket Litomyšl 52:42 12:15 24:26 42:34
284736 skupina VPI 01.02.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Nilfisk Hradec Králové 59:31 16:6 33:12 47:20
284735 skupina VPI 01.02.2019 ADFORS Basket Litomyšl Sokol Nilfisk Hradec Králové 45:26 15:2 22:8 34:18
284742 skupina VPI 16.02.2019 TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. ADFORS Basket Litomyšl 44:64 12:19 21:40 33:51
284741 skupina VPI 16.02.2019 TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. ADFORS Basket Litomyšl 33:70 6:17 8:40 24:55
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U14 A20.02.2019
BC Kolín
město:Kolín
místo:Tělocvična 1.ZŠ Kolín
adresa:Bezručova ul. (vstup od Billy)

sraz:14:30 u Městské haly
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Kadeti U1722.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:Gymnasium Svitavy
adresa:Sokolovský ul.

sraz:15:00 u haly Jiskra
začátek:16:00 a 18:00
návrat: cca 20:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Milan Záleský
Žáci U14 B23.02.2019
BSK Continental TJ Jičín
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:8:45 v hale
začátek:9:30 a 11:15
konec: cca 12:45

sestava:Michal Broulík
Petr Černý
Kryštof Grujbár
Daniel Král
Vojtěch Marek
Jakub Martiník
Lukáš Pavliš
Michaela Tomšů
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Minižáci U1223.02.2019
Sokol Nová Paka
město:Nová Paka
místo:Sokolovna
adresa:Tyršova 574

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Berenika Gultová
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Jolana Jánová
Adam Karlík
David Kubíček
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Kadeti U1723.02.2019
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:12:45 v hale
začátek:13:30 a 15:15
konec: cca 17:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Milan Záleský
Žáci U14 A23.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: cca 20:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Žáci U14 A24.02.2019
Basketbal TJ Svitavy
město:Svitavy
místo:SH Na Střelnici
adresa:Pražská 2

sraz:13:45 u Kubíka
začátek:15:00
návrat: cca 17:30

sestava:Adam Bielko
Michal Broulík
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Daniel Král
Adam Kubíček
Jakub Martiník
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Termíny soustředění 2019

 

 Mladočov: 21. - 26. 6.

 

 Litomyšl: 24. - 31. 8.

 

Prosíme berte tyto termíny v potaz při plánování vašich dovolených a táborů!

Členské příspěvky



Návštevy
celkem: 103 952
tento rok: 3 583
tento měsíc: 316
tento týden: 88
dnes: 39
online: nahravam