Tabulka Žáci U15

žákovská liga: 2019: Extraliga

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Tygři JBC Brno 6 5 1 475 : 363 11
2 BK SLUNETA Ústí n.L. 6 5 1 511 : 449 11
3 BK Opava 6 4 2 450 : 400 10
4 Sokol Písek Sršni 6 4 2 495 : 447 10
5 TJ Sokol Kbely 6 4 2 438 : 421 10
6 BA Nymburk 6 3 3 485 : 470 9
7 BŠ Tygři Praha 6 3 3 459 : 451 9
8 BK Lokomotiva Plzeň 6 3 3 492 : 509 9
9 BK NH Ostrava 6 3 3 396 : 422 9
10 Válečníci Děčín 6 1 5 452 : 505 7
11 ADFORS Basket Litomyšl 6 1 5 387 : 467 7
12 BK Snakes Ostrava 6 0 6 330 : 466 6
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

žákovská liga: 2019: Skupina B

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Sokol Písek Sršni 14 12 2 1159 : 929 26
2 TJ Sokol Kbely 14 12 2 1109 : 907 26
3 BA Nymburk 14 10 4 1139 : 967 24
4 ADFORS Basket Litomyšl 14 8 6 1021 : 977 22
5 BK Lions Jindřichův Hradec 14 5 9 989 : 1174 19
6 BK Pardubice 14 4 10 903 : 985 18
7 BA Sparta 14 4 10 916 : 1063 18
8 USK Praha 14 1 13 869 : 1103 15
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019: 2. kolo

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
ADFORS Basket Litomyšl 0 2 0 139 : 122 4
BK Lions Jindřichův Hradec 0 2 0 160 : 88 4
Jiskra Kyjov 0 2 0 115 : 110 4
SK UP Olomouc 0 2 0 164 : 98 4
BC Kolín(ms) 0 1 1 92 : 94 2
BK Levharti Chomutov 0 1 1 94 : 92 2
SAM Brno 0 0 2 110 : 115 0
Sokol Vyšehrad 0 0 2 98 : 164 0
BA 2006´ Roudnice n.L. 0 0 2 88 : 160 0
Královští Sokoli 0 0 2 122 : 139 0
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019: skupina E

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 BCM Orli Prostějov 3 3 0 239 : 141 6
2 ADFORS Basket Litomyšl 3 2 1 189 : 171 5
3 Jiskra Kyjov 3 1 2 202 : 177 4
4 Basketbal TJ Svitavy 3 0 3 133 : 274 3
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žáci U1414.12.2019
USK Praha
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Ondřej Bílek
Michal Broulík
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Ivan Jetmar
Adam Jozek
David Kubíček
Lukáš Pavliš
Milan Tobiška
Šimon Vašek
Ženy14.12.2019
Basket Poděbrady
město:Sadská
místo:Hala ZŠ
adresa:K. Světlé 386

sraz:14:30 u Kubíka
začátek:17:00
návrat: cca 20:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Žákyně U1415.12.2019
SK Týniště nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy15.12.2019
Basketball Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Minižactvo U1215.12.2019
Sokol Hradec Králové "B"
město:Hradec Králové
místo:hala Sokola
adresa:Eliščino nábř. 777

sraz:12:45 u Kubíka
začátek:14:30 a 16:15
návrat: cca 18:30

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa


Návštevy
celkem: 122 114
tento rok: 21 745
tento měsíc: 305
tento týden: 159
dnes: 31
online: nahravam