Tabulka Žáci U15

žákovská liga: 2019: Extraliga

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Tygři JBC Brno 9 8 1 709 : 495 17
2 Sokol Písek Sršni 8 6 2 661 : 558 14
3 BK Opava 8 6 2 626 : 549 14
4 BK NH Ostrava 8 5 3 582 : 536 13
5 TJ Sokol Kbely 8 5 3 621 : 589 13
6 BK SLUNETA Ústí n.L. 8 5 3 629 : 598 13
7 BŠ Tygři Praha 8 4 4 584 : 589 12
8 BA Nymburk 8 3 5 614 : 626 11
9 BK Lokomotiva Plzeň 8 3 5 646 : 720 11
10 ADFORS Basket Litomyšl 9 2 7 532 : 715 11
11 Válečníci Děčín 8 1 7 579 : 671 9
12 BK Snakes Ostrava 8 1 7 453 : 590 9
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

žákovská liga: 2019: Skupina B

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Sokol Písek Sršni 14 12 2 1159 : 929 26
2 TJ Sokol Kbely 14 12 2 1109 : 907 26
3 BA Nymburk 14 10 4 1139 : 967 24
4 ADFORS Basket Litomyšl 14 8 6 1021 : 977 22
5 BK Lions Jindřichův Hradec 14 5 9 989 : 1174 19
6 BK Pardubice 14 4 10 903 : 985 18
7 BA Sparta 14 4 10 916 : 1063 18
8 USK Praha 14 1 13 869 : 1103 15
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019: 2. kolo

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
BK Lions Jindřichův Hradec 0 2 0 160 : 88 4
Jiskra Kyjov 0 2 0 115 : 110 4
SK UP Olomouc 0 2 0 164 : 98 4
ADFORS Basket Litomyšl 0 2 0 139 : 122 4
BC Kolín(ms) 0 1 1 92 : 94 2
BK Levharti Chomutov 0 1 1 94 : 92 2
SAM Brno 0 0 2 110 : 115 0
Královští Sokoli 0 0 2 122 : 139 0
BA 2006´ Roudnice n.L. 0 0 2 88 : 160 0
Sokol Vyšehrad 0 0 2 98 : 164 0
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

kvalifikace o ligu: 2019: skupina E

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 BCM Orli Prostějov 3 3 0 239 : 141 6
2 ADFORS Basket Litomyšl 3 2 1 189 : 171 5
3 Jiskra Kyjov 3 1 2 202 : 177 4
4 Basketbal TJ Svitavy 3 0 3 133 : 274 3
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Junioři U1925.01.2020
Basketbal TJ Svitavy
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:00 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Minižactvo U1325.01.2020
BK Pardubice - kval
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:12:15 v hale
začátek:13:00 a 14:45
konec: cca 16:30

sestava:Agáta Bártová
Adam Diblík
Berenika Gultová
Jolana Jánová
Bohdana Metyšová
Jakub Ripka
Nela Škeříková
Dominik Suchomel
Natálie Svobodová
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa
Žáci U1525.01.2020
Válečníci Děčín
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:16:00 v hale
začátek:17:00
konec: cca 19:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka
Minižactvo U1126.01.2020
BK Ústí nad Orlicí
město:Ústí nad Orlicí
místo:Hala SUŠP
adresa:Zahradní ul.

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 10:45
návrat: cca 13:00

sestava:Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Agáta Jakubcová
Nikodém Kmošek
Adam Kodýtek
Barbora Nešporová
Lukáš Peřina
František Pokorný
Anna Polanská
Dominik Rosypal
Adam Severa
Junioři U1926.01.2020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
město:Havlíčkův Brod
místo:Kotlina
adresa:U Stadionu 2777

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:10:00 a 12:00
návrat: cca 15:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Petr Černý
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Filip Suchomel
Tomáš Ulrych
Štěpán Vlček
Žáci U1526.01.2020
BK SLUNETA Ústí n.L.
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Jan Bubeníček
Tomáš Folta
Matěj Hanuš
Štěpán Markov
Tomáš Sedláček
Bohdan Slawisch
Petr Špajs
František Tupec
Vojtěch Tupec
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2019

 



Návštevy
celkem: 123 415
tento rok: 215
tento měsíc: 117
tento týden: 152
dnes: 43
online: nahravam