Tabulka Minižáci U13

Východočeský přebor staršího minižactva U13: 2017: finále

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Sokol Hradec Králové 1 1 0 66 : 54 2
2 ADFORS Basket Litomyšl kval. 1 0 1 54 : 66 1
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Východočeský přebor staršího minižactva U13: 2017: Final Four

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
Sokol Hradec Králové 0 3 0 219 : 84 6
ADFORS Basket Litomyšl kval. 0 3 0 153 : 108 6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0 3 108 : 153 0
BVK Holice 0 0 3 84 : 219 0
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Východočeský přebor staršího minižactva U13: 2017: kvalifikace oblasti o MČR

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 ADFORS Basket Litomyšl kval. 8 8 0 548 : 305 16
2 BK Synthesia Pardubice kval. 8 4 4 486 : 415 12
3 Královští Sokoli kval. 8 0 8 316 : 630 8
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz

Východočeský přebor staršího minižactva U13: 2017: skupina VP I

Poz.TýmHryVýhryProhrySkóreBody
1 Sokol Hradec Králové 20 19 1 1711 : 779 39
2 ADFORS Basket Litomyšl kval. 20 16 4 1502 : 891 36
3 BVK Holice 20 13 7 1293 : 915 33
4 BK Synthesia Pardubice kval. 20 13 7 1248 : 908 33
5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 11 9 1192 : 1238 31
6 Královští Sokoli kval. 20 6 14 1033 : 1375 26
7 Loko Trutnov 20 6 14 963 : 1291 26
8 BK Studánka Pardubice 20 4 16 833 : 1457 24
9 TJ Svitavy 20 2 18 857 : 1778 22
Oficiální tabulka na http://www.cbf.cz
NOMINACE
Žákyně U1415.12.2019
SK Týniště nad Orlicí
město:Litomyšl
místo:Hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00 a 10:45
konec: cca 12:30

sestava:Berenika Gultová
Denisa Hloušková
Jolana Jánová
Jolana Kolářová
Bohdana Metyšová
Amálie Pakostová
Kristýna Raliková
Jolana Severová
Nela Škeříková
Natálie Svobodová
Michaela Tomšů
Ženy15.12.2019
Basketball Nymburk
město:Nymburk
místo:ZŠ Komenského
adresa:Komenského 589

sraz:7:30 u Kubíka
začátek:10:00
návrat: cca 13:30

sestava:Tereza Hánělová
Sabina Hartmanová
Viktorie Jakubcová
Anna Jeřábková
Lucie Jeřábková
Tereza Jochová
Sabina Knesplová
Adéla Krajcigrová
Barbora Křapová
Gabriela Liberdová
Daniela Marková
Karolína Pakostová
Tereza Roubová
Adéla Štumarová
Minižactvo U1215.12.2019
Sokol Hradec Králové "B"
město:Hradec Králové
místo:hala Sokola
adresa:Eliščino nábř. 777

sraz:12:45 u Kubíka
začátek:14:30 a 16:15
návrat: cca 18:30

sestava:Agáta Bártová
Estella Faltysová
Šimon Grujbár
Tomáš Hanuš
Dominik Hodek
Adam Kodýtek
Lukáš Peřina
Matěj Pokorný
Tadeáš Tichý
Daniel Večeřa


Návštevy
celkem: 122 287
tento rok: 21 918
tento měsíc: 335
tento týden: 205
dnes: 1
online: nahravam