Žáci U14B podlehli na palubovce doposud neporaženého lídra tabulky.

PDF download
Oba zápasy s vedoucím a dosud neporaženým týmem naší tabulky měly podobný průběh. V obou zápasech jsme udělali příliš mnoho ztrát a umožnili tak soupeři dostat se snadno do útoku.

V prvním zápasu to bylo 37 ztrát, ve druhém pak dokonce 43 ztrát. Většina těchto ztrát pramenila z našeho driblinku, kdy jsme si nedokázali míč pokrýt a soupeř jej snadno vypíchnul. Kladně lze hodnotit naše zlepšení v útoku. Zde jsme opakovaně dokázali udržet rozestavení okolo trojky, najíždět do koše, přihrát si a vystřelit, což se nám v minulých zápasech nedařilo.

výhra 17.11.2018 BVK Holice  - ADFORS Basket Litomyšl "B" 67:32 (26:8 38:20 57:24)
Petr Černý - 8, Lukáš Pavliš - 8, Michal Broulík - 4, Daniel Král - 4, Michaela Tomšů - 4, Kryštof Grujbár - 2, Vojtěch Tupec - 2, Sára Kolářová - 0, Vojtěch Marek - 0, Jakub Martiník - 0

 

výhra 17.11.2018 BVK Holice  - ADFORS Basket Litomyšl "B" 77:31 (22:10 45:13 59:21)
Petr Černý - 10, Jakub Martiník - 6, Michaela Tomšů - 6, Sára Kolářová - 4, Daniel Král - 2, Vojtěch Tupec - 2, Michal Broulík - 1, Kryštof Grujbár - 0, Vojtěch Marek - 0, Lukáš Pavliš - 0

Zobrazit celou zprávu
20.11.2018 Marek Martiník

Minižactvo U12 - sice prohra, ale se vztyčenou hlavou.

PDF download
Na naši palubovku zavítal soupeř z nejtěžších – BK Synthesia Pardubice. V tomto ročníku mají opravdu silný tým, kde jsou navíc ještě dva opravdu nadstandardní hráči, číslo 0 Kolík a číslo 8 Bílek. Bohužel ze zdravotních důvodu nám chyběl David Kubiček a Jolana Jánová, kde zvláště u Davida bude absence delší, jelikož si při zápase za U13 zlomil nešťastně prst a bude chybět do konce roku.
výhra 17.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 34:86 (17:23 22:41 30:76)
Nela Škeříková - 9, Tadeáš Tichý - 8, Berenika Gultová - 6, Adam Karlík - 4, Agáta Bártová - 2, Bohdana Metyšová - 2, Dominik Suchomel - 2, Natálie Svobodová - 1, Tomáš Hanuš - 0

První čtvrtinu jsme odehráli v nejsilnějším složení a řekl bych, že jsme celkem drželi se soupeřem krok. Průběžná prohra o 6 bodů, 17:23, není vůbec špatná. Bylo jasné, že takto neodehrajeme celý zápas, ale proti takovému soupeři se nejlépe sbírají zkušenosti. Avšak už na konci čtvrtiny musel odstoupit náš další výborný hráč Dominik Suchomel, který má problémy se zády a do dalšího průběhu obou zápasů už nastoupil opravdu jen sporadicky. Zbylé čtvrtiny už probíhaly ve stejném duchu. My jsme pravidelně rotovali zbylé hráče a soupeř neustále navyšoval své vedení. Opravdu ta kvalita tam byla. Kdežto u nás to jednu chvíli vypadalo jako v polní nemocnici. Postupně ze hřiště nejdříve odkulhal Tadeáš Tichý a za pár minut na to Bohdana Metyšová. Takže nás zbylo jen pět. Ale bojovali jsme. Oba dva se po čase však na palubovky vrátili, takže alespoň něco pozitivního.

výhra 17.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 40:84 (10:23 24:35 30:59)
Berenika Gultová - 11, Adam Karlík - 6, Bohdana Metyšová - 6, Nela Škeříková - 6, Dominik Suchomel - 4, Natálie Svobodová - 3, Agáta Bártová - 2, Tadeáš Tichý - 2, Tomáš Hanuš - 0

Druhý zápas byl skoro úplně stejný jako ten první. Jen tentokrát odkulhal Tomáš Hanuš. No jo basketbal někdy bolí. Od samého začátku jsme točili průběžně všechny hráče, teda spíše hráčky. V této dnešní sestavě jsme na BK Pce opravdu neměli.

Co závěrem? Prohra. Jasně. O 50 a o 40. Ale všichni bojovali. Nedali jsme jim nic zadarmo. Bylo tam spoustu dobrých věcí. Šli jsme do zápasu s tím, že zabojujeme, že do toho dáme všechno. A já to tam viděl. Prohra přebolí za chvíli, ale dobrý pocit by měl v hráčích zůstat. S takhle těžkým soupeřem je to lepší než 10 tréninků. Tento zápas byl hodně o holkách. A holky se rvaly jak lvice. Všichni do toho dali hodně a za to jim děkuji.

Co se mi však taky moc libí, je, že nás chodí povzbuzovat hodně rodičů. Že je to fajn „parta“. Prostě si to jít s dětmi užít. Ne vyhrát, ale užít. Sice vás tentokrát nebylo moc slyšet, jasně já vím, Bohdan s Pavlem seděl u stolečku, ale i tak. Ne, teď vážně, je to fajn a díky vám všem. Byly zase koláče od Radky, výborný, pak jablíčka od Bártů, prostě taková pohodová atmosféra.

Mezi zápasy jsme si ještě udělali takové malé zpestření. Přihlásili jsme se do programu BEZFAULU pořádaným ČBF - https://www.bezfaulu.cz/. Dostali jsme i nějaké malé dárky, tak děti obdarovaly rodiče a my zase děti. Ale jsem fakt rád, že my s tím žádný problém nemáme. A to je prostě fajn. HAVE FUN!

Zobrazit celou zprávu
18.11.2018 Zbyněk Tichý

Žáci U14A se nyní musí odrazit od samotného dna, kam nás tento víkend srazil!

PDF download
Další dva ligové zápasy mají za sebou naši žáci. Dalo by se zároveň říci, že mají za sebou dva nejhorší letošní zápasy. V sobotu jsme hostili soupeře z Hradce Králové, na jehož palubovce jsme zvítězili o 20 bodů a měli jsme tak být favoritem. Naopak v neděli k nám přijel doposud neporažený lídr tabulky z Nymburka.
výhra 17.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 48:81 (14:18 25:35 34:61)
Matěj Hanuš - 11, František Tupec - 10, Tomáš Sedláček - 8, Kryštof Grujbár - 5 (+13 doskoků), Adam Kubíček - 5, Ondřej Vomáčka - 3, Michal Broulík - 2, Jonáš Brýdl - 2, Daniel Král - 2, Adam Bielko - 0, Lukáš Pavliš - 0, Vojtěch Tupec - 0

Pokud na palubovce svého soupeře vyhrajete o 20 bodů a doma v relativně podobném složení podlehnete o více jak 30, tak je asi něco špatně. A v tomto zápase bylo špatně úplně, ale úplně všechno! Hlavním cílem bylo navázat na aktivní a agresivní hru z minulých duelů, ale to se nepodařilo a naopak Hradec byl mnohem agresivnější a hladovější po výhře. My jsme v duelu ztratili téměř 40 míčů a většina z nich byla naprosto zbytečných. Výkon obou týmů by se dal shrnout asi takto: Hradec přijel vyhrát, bojoval a ve všech situacích byl důraznější a zcela zaslouženě zvítězil. Naši chlapci působyli tak, že se zápas asi vyhraje sám a že není třeba zbytečně plýtvat energií. Takhle to ale ve sportu nefunguje, samo se nic nevyhraje a pokud k tomu přistoupíte tak, jako naši hráči v sobotu, tak jste za to samozřejmě po zásluze potrestáni vysokou porážkou v zápase, který jste mohli a měli vyhrát.

výhra 18.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl - BA Nymburk 27:110 (10:23 15:48 23:75)
Tomáš Sedláček - 11, Jonáš Brýdl - 6, Kryštof Grujbár - 6, Matěj Hanuš - 4, Michal Broulík - 0, Daniel Král - 0, František Tupec - 0, Vojtěch Tupec - 0

Nedělní duel byl odlišný od toho sobotního ve dvou hlavních věcech. Jednak k nám přijel nejlepší tým naší skupiny, který měl ve svém středu několik hráčů o hlavu vyšších než jsou ti naši a zadruhé nás bylo o čtyři méně než v sobotu. Celkem nám chybělo 6 hráčů základní rotace, což se muselo na výsledku projevit. Pouze dva naši hráči byli regulérními členy A týmu a k tomu ročník 2005. Zbylých šest chlapců jsou buďto kluci mladší, nebo hráči z béčka. Navíc již zmiňovaná výšková převaha hostů, kteří si svoji nepřesnou střelu dokázali doskočit třeba i na pětkrát. S tím se prostě těžko bojuje. Navíc v útoku to byla veliká střelecká mizérie. Nedokázali jsme mnohdy proměnit ani vyložené pozice, takže jsme těžko mohli pomýšlet na víc jak 27 bodů, přestože dobrých a otevřených střel bylo minimálně na šedesátku.

Jak jsem psal v nadpise, těmito zápasy jsme spadli na úplné dno a především v sobotu jsme odehráli naše doposud nejhorší letošní utkání. Nyní se musíme od toho pomysleného dna odrazit a doufat, že za dva týdny s Pelhřimovem a Kolínem a za tři týdny při domácím turnaji Středoevropské ligy už podáme daleko koncentrovanější a kvalitnější výkony.

Zobrazit celou zprávu
18.11.2018 Martin Šorf

NABÍDKA MINIDRESŮ DO AUTA!

PDF download
Sháníte skvělý dárek k Vánocům? Nebo si chcete jen vyzdobit vůz minidresem s vlastní jmenovkou? Máme pro vás skvělou nabídku.

Zájemci o minidres mohou objednat přes email: martin.sorf@seznam.cz, nebo pomoci sms na čísle: 602 33 55 13.

Objednávka musí obsahovat tyto informace:

- číslo dresu

- jmenovka (lze i univerzální bez jmenovky)

CENA: 100,-


Termín objednání pro doročení do Vánoc je neděle 25.11.!!!

Zobrazit celou zprávu
15.11.2018 Martin Šorf

Reportáž ze zápasu žákovské ligy na místní kabelové televizi CMS-TV!

PDF download
Po kliknutí na obrázek můžete zhlédnout reportáž místní televize z ligového zápasu mladších žáků proti BK Pardubice.

Zobrazit celou zprávu
14.11.2018 Martin Šorf

Minižáci U13A mají další domácí výhry!

PDF download
Do Litomyšle přijelo družstvo Josefova, které nebylo sice v kompletní sestavě, ale to samé platí i o našem týmu a navíc ve druhém duelu nehrál už Ondra Vomáčka. Aby našich zdravotních problémů nebylo málo, tak hned v úvodní minutě prvního duelu spadl David Kubíček tak nešťastně na ruku, že si zlomil prst a bude nám tak několik týdnů chybět.
výhra 11.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl  -  TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. 44:30 (15:6 26:13 36:24)
Jonáš Brýdl - 15 (+10 doskoků), Ondřej Vomáčka - 11, Matěj Hanuš - 8, Michal Broulík - 4, Adam Karlík - 2, Lukáš Pavliš - 2, Dominik Suchomel - 2, Kryštof Grujbár - 0 (+21 doskoků), David Kubíček - 0, Tadeáš Tichý - 0

Vstup do zápasu nám vyšel výberně a za chvíli jsme vedli 7:0 a později 15:2. Pak jsme začali prostřídávat sestavu a soupeř hru vyrovnal. V poločase byl náš náskok stále na 13 bodech za stavu 26:13. Druhý poločas jsme vyhráli o jediný bod a tak konečné skóre bylo 44:30. V obraně to nebylo tak zlé, ale v útoku jsme se strašně trápili při zakončení a proměňování i vyložených pozic. V tomto duelu jsme zahodili 56 střel a většina z nich byly zcela otevřené pozice. Do značné míry to může být velikostí míče, se kterou se tato soutěž hraje. Všichni naši hráči trénují s míčem velikosti 7, případně 6, ale s pětkou se potkáme vždy až na zápase. To však neomlouvá některé jasné pozice, které musí hráči již proměnit a to s jakýmkoliv míčem. Nedařily se ani trestné hody, kdy jsme z 10 pokusů nedali žádný. Co naopak fungovalo, tak to byl útočný doskok. Ono bylo také dost co doskakovat :-) Celkem jsme pod košem soupeře vybojovali 35 míčů.

výhra 11.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl  -  TJ Sokol Jaroměř-Josefov kval. 65:29 (25:10 38:18 50:21)
Dominik Suchomel - 13, Michal Broulík - 11, Jonáš Brýdl - 9, Adam Karlík - 8 (+12 doskoků), Kryštof Grujbár - 7 (+20 doskoků), Matěj Hanuš - 6, Lukáš Pavliš - 6, Tadeáš Tichý - 5

Ve druhém duelu jsme se už asi více adaptovali na podmínky a to se projevilo i na lepším zakončení. V poločase jsme měli na kontě 38 bodů, což je skoro stejně, jako za celý první zápas. A jelikož obrana fungovala podobně dobře, byla z toho nakonec vysoká výhra o 36 bodů. V tomto duelu dostali hodně příležitostí hráči z lavičky, kteří rozhodně nezklamali a odehráli pěkný zápas. Z individuálních statistik bych zmínil výkon Kryštofa Grujbára, který se sice trápil v zakončení, ale v obou duelech zaznamenal celkem 41 doskoků a z toho hned 26 v útoku!

Zobrazit celou zprávu
13.11.2018 Martin Šorf

Minižákyně U13B nestačily na pardubické SŠB!

PDF download
Po měsíční přestávce jsme nastoupili k dalšímu dvojutkání na domácí palubovce proti SŠB Pardubice. Tato utkání se nám nevyvedla, družstvo pokračovalo v trendu posledních zápasů, kdy máme příliš mnoho ztrát, nedaří se zakončování. Obrana snad funguje, ale v útoku se nám nedaří.
výhra 11.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - SŠB Pardubice 38:45 (4:15 20:23 22:33)
Denisa Hloušková - 9, Michaela Tomšů - 8, Berenika Gultová - 6, Jolana Jánová - 6, Nela Škeříková - 4, Bohdana Metyšová - 2, Amálie Pakostová - 2, Jolana Kolářová - 1, Leona Petrásová - 0, Agáta Bártová - 0, Natálie Svobodová - 0

V prvním zápase se rozhodlo hned v úvodní čtvrtině, kdy nás děvčata z Pardubic přehrála jesně v poměru 15:4. Ve druhé čtvrtině nastoupili za soupeře kluci a nám se podařilo tuto čtvrtinu vyhrát o 8 bodů poměrem 16:8. V podobném duchu pak proběhl druhý poločas, nejprve nám opět soupeřky utekly a v závěru proti klukům jsme výsledek přece jen trochu vylepšili.

výhra 11.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - SŠB Pardubice 29:35 (3:14 11:21 19:31)
Michaela Tomšů - 11, Berenika Gultová - 6, Denisa Hloušková - 2, Jolana Jánová - 2, Jolana Kolářová - 2, Bohdana Metyšová - 2, Nela Škeříková - 2, Leona Petrásová - 2, Agáta Bártová - 0, Amálie Pakostová - 0, Natálie Svobodová - 0

Druhý zápas měl téměř podobný průběh, jen se bojovalo urputněji a bodů moc nepadlo na obou stranách. V naší hře chybí pohoda z konce minulé sezóny, máme co zlepšovat. Potřebujeme hru zklidnit, zapracovat na individuálních dovednostech (střelba z dvojtaktu, kvalita driblinku, odstavení soupeře při obranném doskoku) a také na systému hry.

V příštím kole máme za soupeře začínající družstvo Vysokého Mýta, což bychom měli využít ke zlepšení hry a zvýšení sebedůvěry a jistoty ve hře.

Zobrazit celou zprávu
12.11.2018 Stanislav Cimburek

Minižactvo U11 dvakrát vítězně v derby se Svitavami!

PDF download
K dalšímu zápasu jsme vycestovali do Svitav. Před třemi týdny naše Minižactvo U12 ve Svitavách dvakrát zvítězilo, a hlavně podalo velmi dobrý výkon. Hned 3 hráči a jedna hráčka toto utkání také hráli.

Náš cíl byl jasný, zopakovat výsledek, ale hlavně výkon a zápas si užít. K tomuto utkání nás ještě posílil Dominik Suchomel, který si tak měl možnost zahrát svoji věkovou kategorii. Sestava silná, nálada dobrá, hráčů 10, takže pěkně na dvě pětky a mohli jsme jít na to. Už dopředu jsme se rozhodli, že hráče opět rozdělíme do pětek podle věku, ročník 2008 první a 2009 a 2010 do druhé pětky. Ale opět nám to nevyšlo, jelikož hráčů ročníku 2008 jsme měli zase jen čtyři. No tak snad třeba příště.

výhra 10.11.2018 TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 44:66 (2:28 20:39 23:55)
Dominik Suchomel - 20, Bohdana Metyšová - 10, Tadeáš Tichý - 8, Tomáš Hanuš - 6, Adam Kodýtek  - 6, Lukáš Peřina - 4, Adam Severa - 4, Pavel Vacek - 4, Šimon Grujbár - 2, Dominik Hodek - 2

Do zápasu jsme vstoupili ve velkém stylu a naše první pětka nedala soupeři žádnou šanci. Kvalitní obrana, pestrá hra v útoku, a byť je svitavská tělocvična opravdu malá, tak akce byly pohledné a po sérií dobrých přihrávek jsme zakončovali mnohdy sami do koše.  Výsledek po první čtvrtině 28:2. Dobrá práce. Do druhé čtvrtiny jsme vstoupili také velmi dobře, avšak postupně jako by na naše hráče dopadl vetší respekt ze soupeře a malinko se nám vytratila chuť se porvat o míč. Čtvrtinu jsme prohráli 11:18, ale průběžný výsledek stále hezký, 39:20. Ve třetí čtvrtině naší první pětce zvlhnul střelecký prach. Koše nám nepadaly ani z nájezdů sami na koš. I když jsme čtvrtinu vyhráli 16:3, nebylo to ono. Skóre jsme navýšili na 55:23. Poslední čtvrtinu jsme sice prohráli nejvíce za oba dva zápasy, a to 11:21, ale na hráčích po kratší promluvě během přestávky bylo vidět, že více chtějí, snaží se a opravdu makají, jen to skóre tomu bohužel neodpovídalo. (Ale počkej si. Čti dál a uvidíš.) Finální výsledek 66:44.

výhra 10.11.2018 TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl 28:76 (0:30 9:39 20:51)
Tadeáš Tichý - 16, Bohdana Metyšová - 12, Adam Severa - 12, Dominik Suchomel - 10, Dominik Hodek - 8, Adam Kodýtek  - 6, Tomáš Hanuš - 4, Lukáš Peřina - 4, Pavel Vacek - 4, Šimon Grujbár - 0

Do druhého zápasu jsme vstoupili ještě lépe než do prvního. Naše první pětka „zamkla“ soupeře na jeho polovině, velmi kvalitní osobní obranou jsme získávali míč za míčem a skóre se zastavilo na 30:0. No, něco mi to připomíná, takhle hezky jsme hráli před těmi 3 týdny s U12. A pozor, teď to přijde! Naše druhá pětka do toho „šlápla“ taky, soupeři se vyrovnala, kluci bojovali o každý míč a čtvrtinu uhráli 9:9. (Ale to nejlepší teprve přijde!) Třetí čtvrtina se nám vůbec nepovedla. Nedokáži říct, co se stalo. Asi si hráči mysleli, že se to uhraje samo. Úplně jsme přestali hrát. Obrana ještě dobrá, ale v útoky nic, moc. Teda více nic než moc. Úplně vymizely přihrávky, jakákoli kombinace. Čtvrtinu jsme sice vyhráli, 12:11, ale výkon nebyl. Do poslední čtvrtiny jsme nastupovali s průběžným výsledkem 51:20. V této poslední čtvrtině naše druhá pětka předvedla uragán. Nasazení, bojovnost, obrana, kombinace, prostě všechno. Výhra v této čtvrtce 25:8! Super! Tomu se říká obrat. Celkové vítězství 76:28.

Celkově se mi dvojzápas líbil. Z čeho mám však velkou radost je, jak mladší kluci bojovali a jak se dokázali během zápasů zlepšovat. Jasně, máme před sebou ještě spoustu práce, a je toho hodně co musíme zlepšit, ale je vidět, že když se chce, tak to jde. A je to dobře i pro kluky a doufám, že jim to dodá další chuť na sobě makat, a radost z vítězství bude pro ně hnacím motorem do další práce. Jen tak dál.

Na závěr patří poděkování rodičům. Za podporu, povzbuzování. Díky. 

Zobrazit celou zprávu
11.11.2018 Zbyněk Tichý

Žáci si v ligové dohrávce s chutí zastříleli proti Vyšehradu!

PDF download
V pátek 9.11. jsme dohrávali duel proti Vyšehradu, tedy týmu, který zatím čeká na své první vítězství. Byli jsme tedy papírovým favoritem a tyto předpoklady jsme potvrdili i na hřišti.
výhra 09.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Vyšehrad 80:12 (20:6 35:7 55:10)
Adam Kubíček - 25 (+9 doskoků a 11 zisků), Tomáš Sedláček - 19 (+11 doskoků), Matěj Hanuš - 9, Jonáš Brýdl - 7, František Tupec - 7 (+8 doskoků), Vojtěch Tupec - 6 (+9 doskoků), Kryštof Grujbár - 2, Jakub Martiník - 2, Ondřej Vomáčka - 2, Michal Broulík - 1, Daniel Král - 0, Dominik Suchomel - 0

Od první minuty bylo jasné, jak se zápas bude vyvíjet. Naši hráči měli navrch ve všech činnostech. Jenom při pohledu do statistik je zjevná naše pevaha. Ať už díky 35 útočným doskokům nebo 41 ziskům míče. Navíc se nám dařila i střelba z dlouhé vzdálenosti, když jsme proměnili hned 8 trojek (z toho Tomáš Sedláček dal 5). Naopak nepříliš přesvědčivá byla střelba trestných hodů, kde jsme z 19 pokusů byli úspěšní pouze čtyřikrát.

V tomto zápase si zahráli dostatek minut všichni hráči a po delší době jsme se mohli radovat z vítězství. Další dvě utkání nás čekají již příští víkend, kdy se soustředíme především na duel s Hradcem Králové, který začíná v Městské sportovní hale v sobotu 17.11. od 17 hodin. Přijďte kluky podpořit!

Zobrazit celou zprávu
11.11.2018 Martin Šorf

U14B mají další dvě výhry a bylo už vidět drobné zlepšení i ve hře!

PDF download
Další zápasy má za sebou B tým našich U14, který si díky dvěma výhrám nad Skutčí vylepšil bilanci na 4-2 a poskočil na 6. místo. Náš soupeř přijel s osmi hráči, na nichž bylo vidět, že basketbal nehrají dlouhou dobu. Pouze dva chlapci se fyzicky i technicky vymykali a právě na ty jsme se chtěli co nejvíce zaměřit v obraně.
výhra 04.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 42:25 (10:10 19:16 32:25)
Petr Černý - 10, Vojtěch Tupec - 8, Daniel Král - 6, Michaela Tomšů - 6, Michal Broulík - 4, Sára Kolářová - 4, Jakub Martiník - 4, Kryštof Grujbár - 0, David Kubíček - 0, Vojtěch Marek - 0, Lukáš Pavliš - 0

První poločas se nám vůbec nevydařil, v útoku jsme hráli hodně naivně a individualisticky, v obraně jsme neplnili dané ukoly a soupeř nás předčil svoji bojovností a na doskoku. Výsledkem toho bylo vedení Skutče 19:16 po prvním poločase.

Během přestávky následovala domluva v šatně, jak vážně hrát nechceme a naopak jak by měl náš postupný útok i obrana vypadat. Zlepšení se ve druhém poločase dostavilo. Třetí periodu jsme vyhráli 16:6 a čtvrtou dokonce 10:0.

výhra 04.11.2018 ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Skuteč 53:20 (21:6 37:6 43:12)
Michal Broulík - 12, Petr Černý - 11, Daniel Král - 6, Vojtěch Marek - 6, Vojtěch Tupec - 6, Kryštof Grujbár - 3, Michaela Tomšů - 3, Sára Kolářová - 2, David Kubíček - 2, Jakub Martiník - 2, Lukáš Pavliš - 0

Druhý zápas jsme chtěli začít tak, jak jsme ten předešlý zakončili. To se nám povedlo a v poločase jsme měli veliký náskok 37:6. Pak naši hráči polevili v nasazení a druhá půlka byla bodově hodně vyrovnaná, ale 33 bodové vítězství z toho nakonec stejně bylo.

I v těchto zápasech nás trápily naprosto zbytečné a nevynucené ztráty. Musíme hrát ve větším klidu, s rozvahou a nebláznit. Občas to vypadá, jako bychom neměli na útok 24 vteřin, ale pouze 8, během kterých musíme vystřelit ať se děje, co se děje. Na druhou stranu se nám podařilo v postupném útoku už mnohem lépe kombinovat a rozhýbávat obranu, což je asi největším pozitivem tohoto utkání. Nyní na to musíme navázat i v dalších deuelech, byť příští kolo nás čeká velmi těžký oříšek v podobě patrně nejsilnějšího týmu soutěže, zajíždímě do Holic.

Zobrazit celou zprávu
05.11.2018 Martin Šorf
bazar Zavřít
NOMINACE

DŮLEŽITÉ
Termíny soustředění 2019

 Mladočov: 21. - 25. 6.

 Litomyšl: 24. - 31. 8.

Prosíme berte tyto termíny v potaz při plánování vašich dovolených a táborů!Návštevy
celkem: 111 793
tento rok: 11 424
tento měsíc: 327
tento týden: 42
dnes: 0
online: nahravam