Mladočovský podzimní dojezd!

PDF download
TERMÍN: pátek 14.9. - neděle 16.9.

Informační leták k soustředění v Mladočově vč. potvrzení o bezinfekčnosti ke stažení po kliknutí na ikonku PDF.
 
Zobrazit celou zprávu
31.08.2018 Martin Šorf

Rozpis zápasů - podzim 2018

V sekci DŮLEŽITÉ naleznete předběžný rozpis na podzimní část sezony 2018/2019 pro všechny soutěžní týmy.

 

 

31.08.2018 Martin Šorf

Lékařská prohlídka na sezonu 2018/2019

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit praktickým lékařem. Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže.

Bez odevzdaného potvrzení nebude hráč/hráčka vpuštěn do zápasů!

31.08.2018 Martin Šorf

Členské příspěvky na sezonu 2018/2019

V pravém menu v sekci DŮLEŽITÉ naleznete informace o platbě členských příspěvků na sezonu 2018/2019. Zaplatit lze nyní pouze za první pololetí.

Prosíme o uhrazení platby do 31. října 2018

 

31.08.2018 Martin Šorf

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY !!!

PDF download

S radostí vám oznamujeme, že od 1.9.2018 je v provozu nový web

Se začátkem nové sezony spouštíme nové webové stránky, který přináší především snadnější užívání pro uživatele tabletů a mobilních telefonů. Rozložení na stránce a grafika jsou podobné jako v minulé verzi, ale přinesou pro uživatele mnoho nových a lepších služeb. Věříme, že se vám bude na novém webu líbit.

Zobrazit celou zprávu
30.08.2018 Martin Šorf
bazar Zavřít
NOMINACE
Kadeti U1723.03.2019
TJ Sokol BK Chrudim
město:Chrudim
místo:hala SOŠ a SOU
adresa:Čáslavská 205

sraz:7:45 u Kubíka
začátek:9:00 a 11:00
návrat: cca 13:00

sestava:Arsenij Bobryshev
Tomáš Candrák
Vilém Havran
Tomáš Kotěra
Jeroným Lněnička
Matěj Martiník
Jan Poláček
Matěj Sádovský
Daniel Seidl
Jakub Stříteský
Filip Suchomel
Milan Záleský
Žáci U14 B23.03.2019
BK Skuteč
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:8:15 v hale
začátek:9:00
konec: cca 11:00

sestava:Michal Broulík
Adam Karlík
Sára Kolářová
Daniel Král
David Kubíček
Vojtěch Marek
Jakub Martiník
Lukáš Pavliš
Michaela Tomšů
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Žáci U14 B23.03.2019
Sokol Nová Paka
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:11:45 v hale
začátek:12:30
konec: cca 14:30

sestava:Michal Broulík
Petr Černý
Kryštof Grujbár
Daniel Král
David Kubíček
Vojtěch Marek
Jakub Martiník
Lukáš Pavliš
Michaela Tomšů
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Žáci U14 A23.03.2019
Královští Sokoli
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:17:00 v hale
začátek:18:00
konec: cca 20:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka
Žáci U14 B24.03.2019
BSK Continental TJ Jičín
město:Litomyšl
místo:hala Jiskra

sraz:8:45 v hale
začátek:9:30
konec: cca 11:00

sestava:Michal Broulík
Petr Černý
Kryštof Grujbár
Daniel Král
David Kubíček
Vojtěch Marek
Jakub Martiník
Lukáš Pavliš
Michaela Tomšů
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Žáci U14 A24.03.2019
BK Synthesia Pardubice
město:Litomyšl
místo:Městská hala

sraz:14:00 v hale
začátek:15:00
konec: cca 17:00

sestava:Adam Bielko
Jonáš Brýdl
Tomáš Folta
Kryštof Grujbár
Matěj Hanuš
Adam Kubíček
Tomáš Sedláček
Adam Švanda
František Tupec
Vojtěch Tupec
Šimon Vašek
Ondřej Vomáčka

DŮLEŽITÉ
Termíny soustředění 2019

 

 Mladočov: 21. - 26. 6.

 

 Litomyšl: 24. - 31. 8.

 

Prosíme berte tyto termíny v potaz při plánování vašich dovolených a táborů!

Členské příspěvky



Návštevy
celkem: 106 876
tento rok: 6 507
tento měsíc: 473
tento týden: 159
dnes: 61
online: nahravam